Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Novinky pro PVP

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Novinky pro PVP

    Toto vlákno slouží pro reakce a názory na novinku pro PVP - odměny a žebříček, více informací zde.

    Co se vám líbí, nelíbí, co přidat nebo ubrat nebo udělat jinak?
    Last edited by BB_Kahsi; 23.04.15 at 15:02. Reason: přidán odkaz

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

    Opravení rychlosti

    Tohle podporuji, tohle může být fajn pro některé hráče a taky donutit více hráčů hrát PvP. Většina chyb na expedicích už byla opravena (to taky chválím). Ale jednu věc prosím opravte. A to rychlost maršálů.

    odkaz:
    5)
    Autor: SeFF
    Datum vytvoření: 29.12.2014
    Popis problému: Maršálové a jejich časy (putování na dobrodružství, stavění tábora, ...). Jsou mnohem rychlejší než než např. generálové.
    Řešení: Opravit rychlost maršálů na stejnou úroveň jako u generálů (maršálové se chovají jako by byli na speedu).

    Vím, že někteří hráči tuhle "chybu" podporují, ale pro blokování to není vhodné.
    Last edited by SeFF; 23.04.15 at 15:44.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    a co takhle PVP zrušit Jasn tohle je hloupý návrh protože se vývojáři snaží PVP prosadit, i přes to že každý jejich "zlepšovák" přinese spoustu problémů jinde. Jenže kolik hráčů PVP v téhle podobě hraje nestálo by za to místo vnucování new pravidel udělat něco podle hráčů?
    Co lidem vadí:
    1) nutnost jiných generálů než na klasických dobro (bez problémů by šlo nastavit že generál na koloniích své schopnosti ztrácí a je tedy schopen velet x jednotkám
    2) zcela jiné zbraně (opět nesmysl další nezávislá výroba zbraní (no tak bych nastavil jiné limity pro jednotlivé jednotky a jestliže si jednotka na dobro vezme 10 mečů (to sice nějak neodpovídá skutečnosti, chtěl bych vidět rekruta s 10 meči ) ale holt by daná jednotka spotřebovala těch zbraní víc)
    3) k tomu celému se vážou odměny, dnes je to bohapustá klikačka s doplnováním po pár stovkách. Zcela to změnilo ekonomiku ve hře - ano na svém lvl si pískám ale nechtěl bych dnes začínat.
    4) jsou si vývojáři opravdu jisti že kolonie hráče nadchly, nebo se je jen snaží mezi hráče protlačit

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Hra má mnoho chyb,co tak se nejdřív soustředit na ně a pak třeba přidat něco smysluplného.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Jelikož expedice nehraji a ani to v dohledné době neplánuji, tak si dovolím odbočit trošku jinam.

    Já osobně doufám, že připravované změny pro expedice budou na dlouhou dobu poslední aktivita, kterou tímto směrem vývojáři vyvíjejí. Bez ohledu na to, jak hratelné či nehratelné expedice jsou nebo v budoucnu budou, tak VŽDY bude větší část hráčské komunity tuto část hry ignorovat. Ať už zcela nebo částečně.
    Spousta hráčů hraje Settlers pouze jako oddychovku. Odkliká si každý den pouze to nejnutnější a zase pádí jinam. A s přicházejícím létem to bude ještě výraznější! Na nějaké expedice nebo dobrodružství nemají čas. Horko těžko zvládají nějaké to dobro do cechovního nebo denního úkolu.

    Podle mě by se měli jako další krok zaměřit spíše na usnadnění hry všem hráčům. Umožnit seskládávat bonusy ve hvězdě, vyřešit nedostatek místa pro generály, přidat nebo zvětšit ostrov pro další výstavbu atd.
    Také by nebylo na škodu pokročit v již rozdělané práci. Tím myslím například strom dovedností pro generály nebo kdysi dávno avizované další epické budovy.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Tohle podporuji, tohle může být fajn pro některé hráče a taky donutit více hráčů hrát PvP. Většina chyb na expedicích už byla opravena (to taky chválím). Ale jednu věc prosím opravte. A to rychlost maršálů.

    Vím, že někteří hráči tuhle "chybu" podporují, ale pro blokování to není vhodné.
    To je chyba ???
    Já myslel že vlastnost, protože i boje jsou poněkud zrychlené.
    Pokud by se generál zpomalil, blokování by při stávající rychlosti boje ztrácelo smysl.

    @Kahsi
    • Jak se máme vyjádřit k odměnám a postupům, když nejsou detailněji popsané?

    • Je možné implementovat variantu, kdy budu dobývat kolonii pouze proti banditům a ne proti hráči?

    • Zároveň takovou kolonii by mi nikdo nemohl vzít? Tuhle hru mám rád (a na tom jsem se shodl se spoustou lidí) z toho důvodu, že se tady něco buduje a nebojuje se proti hráči.

      Ono bojovat proti jiným hráčům ani v této hře moc dobře nejde a nemá podle mě ani smysl, když nemohu obranu kolonie jakkoliv ovlivnit a kolonie nerozšiřuje moje území pro stavbu.

    • Generálové zabírají spousty místa. Další typy generálu v podobě maršálů? Zase další místo....
      Navíc nové jednotky - omezuje mě silně velikost populace.

    • Zavést okrasnou kolonii.
      Další ostrov, na kterém bych si mohl stavět dekorační předměty (na hlavním ostrově nebude brzy místo).

    • Odměny z kolonií.
      Podle mě 96% lidí děla kolonii jen kvůli žule. Zajímala by mě statistika.

    • A co koloniální REKRUT? Expedice jsou jen pro hráče na vyšších lvl.....
      Pro hráče na 30lvl je kolonie nehratelná (limit populace a cena zbraní). Hráč na 30lvl nemá dobyt ani vlastní ostrov.
      Zbraně na kolonie jsou pouze ze železné rudy. Každý se snaží na dobrech likvidovat především Rekruty, neboť bronzové meče jsou "levné", rekrut nestojí tolik nápojů. Vcelku už mě začíná "unavovat" neustálá obnova dolů. Je to do zblbnutí.



    Last edited by LosAngel; 23.04.15 at 23:41. Reason: Update

  7. #7
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Marauder03 View Post
    a co takhle PVP zrušit
    4) jsou si vývojáři opravdu jisti že kolonie hráče nadchly, nebo se je jen snaží mezi hráče protlačit
    Dokud budou bonusy opet orientovany do PvP a ne do PvE tak nemam jedinou pripominku. Kdyz chce nekdo hrat tuhle cast hry, fajn. Co bych nerad je abych ji musel hrat kvuli nejakemu bonusu napr. do klasickych dobrodruzstvi.

    Kazdopadne hrozne ten system pripomina Dragon level z MMHO a vime jak to dopadlo ...
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  8. #8
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    (...) Vím, že někteří hráči tuhle "chybu" podporují, ale pro blokování to není vhodné.
    To je chyba ???
    Já myslel že vlastnost, protože i boje jsou poněkud zrychlené.
    Pokud by se generál zpomalil, blokování by při stávající rychlosti boje ztrácelo smysl.
    Je to vlastnost, ale někomu tohle nastavení nevyhovuje a byl by pro zpomalení maršálů.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #9

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Je to vlastnost, ale někomu tohle nastavení nevyhovuje a byl by pro zpomalení maršálů.
    Tuto vlastnost vítám, ale je mi taky jasné, proč se hráčům nelíbí.
    1) lagy - když dostanete lag, nepovede se generála vyslat tak jak by mělo, máte smůlu..... Prostě jste o generála / jednotky přišli (nestíháte odvolat motorovou myš )
    2) na počet vlajek musí mít generálové delší rozestupy, neboť jsou cca 3x rychlejší a když se posílá multiblok, je to nevýhoda (málo místa)
    3) další problém je v tom, že po kliknutí na tábor musím ještě volit, která jednotka bude útočit jako první, další zdržení

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak vytam nejake uspešné vylepšenie PVP/PVE, kolonii. Rebriček je fajn, hráč si môže pozriet aký dobrý je, porovnať sa s iným hráčom. Odmeny za hraní, postup v PVP/PVE, koloniach je tiež dobrá myslenka. Je otazne čo tam bude. Tiež by som pochvalil zmenšenie ceny železa na PVP/PVE koloniach. Ale skor sú tu ine veci, na zamyslenie, riešenie....

    - OBchod s bodmi udatností: okrem maršala a toho proviantneho maršala za 20k sa tam nedá nič viac neoplatí kupit.

    - Vyberanie produkcie z kolonie: toto chce upravu. bud nechs a to započitava rovno do skladu ako hodinová produkcia, alebo po strate kolonie, dobytí pride sprava a suroviny ktore boli vyprudukovane. Dobyl som koloniu na žulu, 12h bola chranená a pak som ju zratil a nemal som z nej nic.

    - vyrobá zbraní: prečo zase na štíl zasobarni ??? Akademiu mam zaplnenu na 30dní !!!! a to jde pod bonuse 2x zrýchlenie po 6h... písal som, ze mohli dat normálne klasické budovy na výrobú zbraní. ano boli by tu dalších 6 nových budov ale výroba by sa uzcite rychlila.

    - výrobný cyklus / hodnota vyprodukovaných surovín: sem by sa hodilo zvýšit hodnotu produkovaných surovín.

    Osobný názor je taký, že to nieje / nie sú PVP, PVE, ani kolonie. Ked zabijém banditov, ako to že znova žijú pri stavaní obrani ???? Ako to že nemožem stavať obranné objekty kde kolvek ale len tam kde mi to je určené ???? Niektore miesta sú tak blbo umiestnené, ze obranná budova nemá žiadny efekt. (chápem, že potom, by kazdý staval okolo bosa, hradu... ale aspon to upravit tak, že dve - tri obranné budovy na sektor môžem postaviť kde kolvek.) Toto čudo čo tu je teraz, by sa kludne mohlo rozdelit na PVP A kolonie ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.