Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: kolonie, obrana

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví

    kolonie, obrana

    Vcera priblizne v 17h sem dobyl obri kolonii vystavel obranu a obsadil. Za nejakych 5 hodin mi ji uz nekdo sebral a navic veskera vystavena obrana tam podle vypisu co prisel vubec nebyla. Proc sem sakra furt cpete nevyzkouseny veci? Na co mate test?

  2. #2

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj .. uz jsem se párkrát setkal s tim, ze jsem utocil na kolonii bez obrany .. byly to kolonie 2lvl obsazene jinym hracem a pochybuji, ze by si tam ten dotycny obranu nepostavil. Dále mi docela stve, ze dobyju kolonii a do dvou hodin po dobyti o ni prijdu .. nejaka 12 hod imunita tatam.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zajímalo by mě, jestli má někdo taky problémy s kolonii, když jí někdo atakuje a ukončí se atak. Dlouhou dobu nenaskakují výrobní zdroje. Takto člověk přichází o dost zdrojů. Za tu dobu se mi to stalo minimálně 3x.
    Last edited by kolona; 30.04.15 at 19:00.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    @kolona
    odpoved z podpory je, ze o problemu se vi.....

    Dalsi info je, ze je problem s blokovanim, ale evidentne se to povazuje za docasny rozpad synchronizace....

  5. #5
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Last edited by Nexal; 08.05.15 at 20:43.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.