Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: kolik dni ma den

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví

    kolik dni ma den

    clovek logne 1 dene a nekdy mu to den zaznaci a nekdy naopak ne.. kdy se prklapi nyni den nebo kolik dni ma den

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    pokud se nepletu a nemenilo se nic tak lognuti po 4-te hodine ranni uz je brano jako dalsi den

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    pokud se nepletu a nemenilo se nic tak lognuti po 4-te hodine ranni uz je brano jako dalsi den
    Já mám pocit, že to je 2:30 - od té doby začíná nový den.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno me to treba behem 13h udela jeden den a nekdy treba okolo 15 druhy apod.. nevim jestli je to tim ze lognu jen na kratkou dobu ci cim.. jen to docela stve

  5. #5
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Stavalo se mi, ze po nezdarenem nahrani hry predchozi den (tj lognul jsem na hlavni strance, ale na ostrov jsem se nedostal) se mi ukazalo prihlaseni za predchozi a soucasny den. Podobneho problemu jsem si vsiml i pri delsi neaktivite, ale nikdy jsem to nezkoumal dopodrobna. Prakticky to znamenalo odklikat dve ruzne tabulky prihlaseni za jediny den, vetsinou jedna zapocitala a druha nezapocitala, ne zrovna v tomhle poradi.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže bych si to dovolil shrnout: Nikdo přesně neví, kdy v TSO končí a začíná den. Nejde to ani přesně zjistit, neboť se hra chová nepředvídatelně a ne vždy stejně. Nicméně vývojářům bych tento "problém" raději nenadhazoval!!! Mohla by je totiž napadnout zběsilá myšlenka, že to opraví a to by se teprve děli věci

  7. #7
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.