Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Takhle dopadl můj úplně první pokus o blokování s Mistrem Obrany

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    Takhle dopadl můj úplně první pokus o blokování s Mistrem Obrany

    Last edited by Zofie; 01.04.15 at 06:47. Reason: problém s obrázkem

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    to lepsi nebude... je to rychlik

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    tak nechápu proč to je blokovací když bojuje 2x rychleji...demence (totálně zbytečný nákup)

  4. #4

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    to lepsi nebude... je to rychlik
    No ono ani tak nešlo o to, že mi tam pomřeli vojáci, jako o to, že nepřestal odchytávat, i když bojoval.

    Zas na druhou stranu vydrží víc kol, ale je fakt, že díky tomu zrychlení to nemá ten patřičnej efekt, minimálně tady na Zrádcích....

  5. #5
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Imperis View Post
    tak nechápu proč to je blokovací když bojuje 2x rychleji...demence (totálně zbytečný nákup)
    Nikde neni nic recenyho o blokovani.

    Quote Originally Posted by Zofie View Post
    No ono ani tak nešlo o to, že mi tam pomřeli vojáci, jako o to, že nepřestal odchytávat, i když bojoval.
    Zas na druhou stranu vydrží víc kol, ale je fakt, že díky tomu zrychlení to nemá ten patřičnej efekt, minimálně tady na Zrádcích....
    Pokud mas vybrany tabor pred utokem a celou dobu ho drzis tak se nemusi graficky aktualizovat. Cili to co rikas je pravdepodobne jen graficka chyba a nic jinyho.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Mistr Obrany - nepochopil jsem, co bylo cílem tohoto generála.
    Už hodně dávno jsem psal, že pokud je to generál určený na dlouhé bloky, tak pokud bude bojovat 2x rychleji, bude to jen další rychlý generál pro sebevražedný útok.

  7. #7

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nexal View Post

    Pokud mas vybrany tabor pred utokem a celou dobu ho drzis tak se nemusi graficky aktualizovat. Cili to co rikas je pravdepodobne jen graficka chyba a nic jinyho.
    Ne nebyla to grafická chyba, zas tak hloupá nejsem, abych to sem dávala kvůli "jen" grafické chybě.
    Když píšu, že mi odchytával během útoku generály, tak to tak opravdu bylo. Musela jsem je odvolávat

  8. #8

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    je fakt rychlej takže musite skouknout navody ktery sou udělany pro něho a ne pro normalního gena.muj prvni pokus s nim dopadl fakt bezvadně takže už vím že musím používat navod kterej je udělanej přímo pro něho.rozhodně to není zbytečná investice

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.