Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: platba

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    platba

    ahoj nevím kam napsat tento dotaz. chtěla jsem si koupit nějaké diamanty přes kreditní kartu. vyplnila jsem vše co se týče jména informací o kartě a to ostatní.pak jsem klikla pokračovat . chtělo to na mě nějaký heslo a tak jsem ho napsala to kterým se přihlašuji ke hře. něco mi to napsalo ale na email jsem nedostala žádnou správu . a drahokami se mi nepřipsali. co s tím? prosím o odpověď na mou emailovou adresu jana.hout@seznam.cz
    Last edited by jana74; 24.12.12 at 20:29.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    vyřešil se tvůj problém? Taky by mě to zajímalo.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud se drahokamy nepřičtou hned, tak žádnou paniku. Může to klidně trvat do druhého dne, pokud kupujete v pátek, tak se můžou připsat klidně až po víkendu...žádnou paniku.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobře, díky.

  5. #5
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ještě doplním, že je dobré kontaktovat podporu při problému s platbou, od toho tu jsou.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj drahokamy se mi nepřipsali a ani nemám žádné info jestli ta platba vůbec proběhla. těžko říct

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    nebylo by marné když se platí tou kreditkou aby to na nás mluvilo česky ne cizím jazykem. bude toto někdy možné?

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by jana74 View Post
    ahoj nevím kam napsat tento dotaz. chtěla jsem si koupit nějaké diamanty přes kreditní kartu. vyplnila jsem vše co se týče jména informací o kartě a to ostatní.pak jsem klikla pokračovat . chtělo to na mě nějaký heslo a tak jsem ho napsala to kterým se přihlašuji ke hře. něco mi to napsalo ale na email jsem nedostala žádnou správu . a drahokami se mi nepřipsali. co s tím? prosím o odpověď na mou emailovou adresu jana.hout@seznam.cz
    Dle mých zkušeností ta platba probíhá přes Moneybookers a tam se musíš nejdřív zaregistrovat a zvolit si heslo. Není to tedy automaticky stejné heslo, jako se jím přihlašuješ do hry. Takže drahokamy se připsat ani nemohly, protože dle mého neodešla vůbec platba. To jsi kontrolovala, jestli se peníze z účtu odečetli?

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj peníze z karty mi to neodečetlo ale ta registrace na moneybookers jak se dělá?

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    půjde někdy provádět platby převodem z účtu?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.