Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Mistr se nemůže jmenovat Mistr?

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    Mistr se nemůže jmenovat Mistr?

    Chtěla jsem svého MMA pojmenovat "Mistr Jan", ale nelze. Můžu zadat "Jan Novak", nebo jenom "Jan", ale ne "Mistr Jan".
    To je schválně takto?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím jestli je to schválně, ale připojuji se k tomu, že nyní to již nejde. Zajímavé je však to, že dříve to šlo. Z loňska jsem si už dávno přejmenoval Mistra bojového umění pouze na kratší "Mistr". Potom jsem po nákupu dalšího za diamanty přejmenoval na "Mistr 1" a "Mistr 2". Ale toho letošního přejmenovat na "Mistr 3" nešlo. Navíc když jsem změnil jméno u těch původních, tak přejmenovat je zpátky na "Mistr" už rovněž nejde.
    Nyní jsou to tedy Ninja 1 až 3 :-). Každopádně by mě zajímalo proč již nelze použít slovo "Mistr"?

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    jsem stejně překvapený jako vy. Toto nebyl cílený zásah, nic proti mistrům nemám.

    BB_Kahsi

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to prosím BB_Kahsi předej dál. Můžou si nad tím lámat hlavu stejně, jako nad zobrazením domu cechu na maximálně 2. levelu. Nebo nad více jak rok rozbitým a neopraveným fontem :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.