Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Jak se vyhnout podvodníkům!?

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Jak se vyhnout podvodníkům!?

    Pro nováčky.
    V diskuzním vláknu VÝMĚNA se dá koupit LS (tzv LootSpot).

    Co je LS:
    LS je odměna za dokončení dobrodružství, kterou dostane každý účastník dobrodružství, pokud zabil alespoň jednu jednotku na daném dobrodužství.

    LS se běžne prodávají v diskuzi VÝMĚNA .
    Prodej funguje tak, že hráč celé dobrodružství udělá sám a před zakončením nabídne LS na výměně a následně dá například rybu na trh za 2500 mincí.
    Kdo rybu koupí, má právo být přizván na dobrodružství, udělat alespoň jedno zabití a vybrat si odměnu za dokončení.

    Někteří hráči toto zneužívají a umístí na trh 1 rybu (kamen, dřevo, cokoliv) za 2500 mincí a čekají, že to někdo koupí.
    Někteří z Vás se napálí (vlastní hloupostí).


    Rada jak se vyhnout podvodníkům:
    NEKUPUJTE LS, POKUD NEBYLO NABÍDNUTO NA VÝMĚNĚ.


    SEZNAM podvodných hráčů (ověřeno):
    M****9
    S*****5
    V**r

    Chtěl jsem zde uveřejnit seznam podvodníků, ale osobně vím jen o jednom a pravděpodobně by si tady někdo zase začal vymýšlet a kdo ví, jestli je to vůbec přípustné. Takže tento příspěvek berte pouze jako varování.

    PS: může nějaký moderátor změnit název thredu na "Ryba na trhu za mince - jak se vyhnout podvodníkům"? Hotovo (Gryphem).
    Last edited by LosAngel; 12.12.15 at 23:57. Reason: Update - srozumitelnost

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nezvolil jsi zrovna šťastnou formulaci svého varování. Běžně prodávám na trhu věci za mince a v životě jsem o tom nenapsal na výměnu jedinou nabídku. Nevidím k tomu jediný důvod proč bych s tím měl začít. Pokud někoho baví "vykřikovat" na výměně svoje nabídky jako někde na tržišti, prosím, ať si to užije, já mu totu možnost neberu. Ale nemůžeš k tomu nutit ostatní!

    Co se týče podvodníků, co se snaží zneužít nepozornosti ostatních hráčů, tak ti ve hře byli, jsou a budou. Osobně jsem kdysi také jednou naletěl, stačila chvilka nepozornosti a bylo to :-(. Jediná fungující rada zní: Zapojte při obchodování svůj vlastní rozum a PŘEMÝŠLEJTE! Od modů, respektive tvůrců hry se bohužel pomoci nedočkáte. Je totiž poněkud problematické takovéto jednání nějak postihovat. Každý může prodávat co chce a za kolik chce a je POUZE na kupujícím, jestli jeho nabídku akceptuje. Jak chceš rozlišit obchod od nezkušeného hráče, co nezná ceny od obchodu hráče, který se snaží druhé ošidit? Ano, některé případy jsou evidentní, ale jiné už tolik ne a kdo určí tu hranici? Kdo by měl tu odvahu určit, toto se ještě smí a toto už ne? Já rozhodně ne a pochybuji o tom že někdo jiný ano. Až příliš by to totiž zavánělo diktaturou. Je rozhodně jednudušší a podle mě i správné, nechat to na samotných hráčích. Jen ať pěkně použijí svoje mozkové závity :P

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Nezvolil jsi zrovna šťastnou formulaci svého varování. Běžně prodávám na trhu věci za mince a v životě jsem o tom nenapsal na výměnu jedinou nabídku. Nevidím k tomu jediný důvod proč bych s tím měl začít. Pokud někoho baví "vykřikovat" na výměně svoje nabídky jako někde na tržišti, prosím, ať si to užije, já mu totu možnost neberu. Ale nemůžeš k tomu nutit ostatní!

    Co se týče podvodníků, co se snaží zneužít nepozornosti ostatních hráčů, tak ti ve hře byli, jsou a budou. Osobně jsem kdysi také jednou naletěl, stačila chvilka nepozornosti a bylo to :-(. Jediná fungující rada zní: Zapojte při obchodování svůj vlastní rozum a PŘEMÝŠLEJTE! Od modů, respektive tvůrců hry se bohužel pomoci nedočkáte. Je totiž poněkud problematické takovéto jednání nějak postihovat. Každý může prodávat co chce a za kolik chce a je POUZE na kupujícím, jestli jeho nabídku akceptuje. Jak chceš rozlišit obchod od nezkušeného hráče, co nezná ceny od obchodu hráče, který se snaží druhé ošidit? Ano, některé případy jsou evidentní, ale jiné už tolik ne a kdo určí tu hranici? Kdo by měl tu odvahu určit, toto se ještě smí a toto už ne? Já rozhodně ne a pochybuji o tom že někdo jiný ano. Až příliš by to totiž zavánělo diktaturou. Je rozhodně jednudušší a podle mě i správné, nechat to na samotných hráčích. Jen ať pěkně použijí svoje mozkové závity :P
    Myslím, že LosAngel píše čistě o podvodech týkajících se LS, zatímco ty jsi to pochopil, že píše o podvodnících obecně (čili nešlo o obchodování za mince jako takové a s tím spojené výhodné/nevýhodné výměnné poměry, ale pouze o někom, kdo se tváří, že nabízí LS, ale ve skutečnosti to tak není). Jinak souhlasím, že při běžném obchodování je čistě otázkou kupujícího, jestli akceptuje danou nabídku. Občas se stane, že se člověk přehlédne, nebo uklikne, ale to je holt riziko nákupů a je třeba to brát sportovně.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    smutné je, že svejk55 je legendou trhu, všichni normální hráči to ví, 95 procent se shodne na tom, že je to podvodník, protože se snaží vytvořit falešný dojem že prodává LS a moderátory to absolutně nevzrušuje, prý nedělá nic proti pravidlům. Pokud jsou tu desítky, né li stovky hráčů, kteří jsou přesvědčeni, že byli uvedeni v omyl (a podvedeni), tak je tu asi něco hóóódně špatně.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.