Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 63 of 63

Thread: Diskuse ke změnám 17. března

  1. #61

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nakoniec sa mi podaril aj uspech zozbierania 3200 vajicok prieskumakmi, som sa obaval ze to nedam, ale zacal som skusat scenare a to je bieda, za tri dni mi ani jeden prieskumak nepriniesol ziaden scenar. Uznam ze nie kazdeho bavi bojovat, ale toto je bieda, skusal som len ten velikonocny odkud sa beru vajicka, ale vobec ma to neoslovilo, nezazivne vyrabanie veci v zasobarne a este dat aj uspech 1000x scenar a 1M suriek ziskat, hlavne ze nefunguju uspechy na koloniach. Mne by sa pacil napriklad rebricek celoserverovych uspechov ktory hrac je na akom mieste, podla bodov uz ked mame tie uspechy, alebo napriklad pocitadla v ramci uspechov kolko krat som ktore dobrodruzstvo dal, mohlo by kludne ratat aj swapy a lska - to mi az tak nezalezi, ale mohli by to byt zaujimave a motivacne cisla pre hracov...

  2. #62

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    mistr obrany slouží k tomu, abyste ho poslali na kill když kupujete LS na býka a dali mu jen 1r místo 4c, a přitom si neblokovali MMA. Defacto dekorační předmět.
    Také jsem ho pořizoval na LS.

    Ale nakonec jsem ho začal využívat jako první, údernou jednotku
    To 2x rychleji se uzdraví má své výhody.

    Zajímalo by mě oficiální vyjádření BB, s jakým záměrem byl tento generál vytvořen.
    5k HP je sice fajn, ale nevyužitelné (většinou).

    Celkově událost super, až na nesmyslně vysoko nastavené úspěchy (hledání vajec, kolonie).
    Kolonie je věc, která spoustu hráčů nebaví, nechápou ji a chápat snad ani nechtějí.

  3. #63

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Pomaly sa začnú objavovať návody s MoD. Uz som skúšal jeden na Černíro rytíře a bloky tam su fajn, vychádzajú. Jedinu vyhodu čo má, že cestuje 2x rychlejšie. A pokial mi dojdu obyčajní generali tak s MoD už blokujem, ničím prvý hrad.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.