Reply to Thread
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 63

Thread: Diskuse ke změnám 17. března

  1. #51

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    soudruzi opět udělali chybu a opět klidně bez skrupulí chybu rádoby opraví. A hráči, to je jedno.

  2. #52

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč mě autoři trestají za to, že jsem si pořídil lepšího průzkumníka, když mi ho sami prodali (vejce přestal nosit a to je nosil jako jediný, chtělo by to generování náhodných čísel trošku vylepšit)? Od nich se však na 99.9% odpověď nedozvím. Škoda.

  3. #53

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Do posledního týdne Velikonoce ještě dobrý, nicméně teď nemám šanci dokončit ani poslední týdenní sled úkolů, průzkumníci mají najít 50 pruhovaných vajíček. Mám tři + jednoho šťastného (ten už pár dní nic nenosí). Z těch tří, při velkém štěstí najdou dva po 16 vejcích, dva z nich budou ještě den hledat než je pošlu znovu a jeden hodinu). Takže šance je velmi malá a nevím proč jsem si toho šťastného pořizoval, když je mi na nic. Jo a chybu podle mě neudělali, udělali to schválně. Co je dobré, že se na to tady můžu v klidu vykašlat a jít do hospody. Nemají kouska cti v těle. Ahoj

  4. #54

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,ta nevím ale mě ti štasní průzkumaci nosí vejce relativně v pohoděi když je pravda že před tou změnou jich nosili přeci jen více.

  5. #55

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Od vcera - 5 dober - 1x vajicka, 40 ks. 8 hledani za posledni dva dny - donesli 2x po 16... Stastny nenosi v podstate vubec, standardni po dvou dnech mi prinesli nulu, nosili jen na zacatku eventu, po zmene asi 2x!!!

  6. #56

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Co říkáte novému generálovi Mistr Obrany ?
    Uvažuji zda ho koupit, ale není mě jasná jeho výhoda. Když by jste ho připrovnali k Mistru bojového umění - v čem se přesně liší ?
    Díky za radu
    Last edited by Darel; 05.04.15 at 10:51.

  7. #57

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky by me zajimal Mistr Obrany.
    MMA ma v sobe 40 kavalerie ale jake vyhody ma Mistr Obrany, vi to nekdo ???

  8. #58

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud se rozhodujete mezi Mistrem bojového umění a Mistrem obrany, tak rozhodně sáhněte po tom prvním. A to i v případě, že máte jednoho už z loňska. S Mistrem obrany si zatím nikdo neví rady. Asi bude k něčemu dobrý, ale chce to čas na zkoušení. Za nějaký čas se podle mě objeví návody, kde půjde s Mistrem obrany ušetřit pár jednotek, ale rozhodně nebude mít takové klady jako MMA.

  9. #59

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lem3onCz View Post
    Od vcera - 5 dober - 1x vajicka, 40 ks. 8 hledani za posledni dva dny - donesli 2x po 16... Stastny nenosi v podstate vubec, standardni po dvou dnech mi prinesli nulu, nosili jen na zacatku eventu, po zmene asi 2x!!!
    Krásný příklad toho, jak někdo má štěstí a někdo ne. V neděli jsem odehrál 10x čarodějnici s výsledkem: 8x 100 vajec, 1x 40 vajec a pouze 1x vyšlo dobro na prázdno. S premkem zisk 1260 vajec. Jenom netuším, proč tomu tak je. Proč někomu vejce padají a jinému ne.

  10. #60

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    mistr obrany slouží k tomu, abyste ho poslali na kill když kupujete LS na býka a dali mu jen 1r místo 4c, a přitom si neblokovali MMA. Defacto dekorační předmět.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.