Reply to Thread
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 63

Thread: Diskuse ke změnám 17. března

  1. #41

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    BB@

    Je skoro konec eventu....
    Až na úspěchy EXPEDICE a vysoký limit pro úspěch nalezení Vajíček, velice podařený EVENT.
    Scénáře jsem neběhal, dle mého názoru nic přínosného, možná je zkusím po Eventu.

    Velice pozitivně hodnotím tři věci
    1) Králíkárna a možnost dosáhnout lvl 5 je skoro pro každého
    2) Líbí se mi, že i běžný hráč dokáže na nejhodnotnější odměnu MMA dosáhnout (plněním úkolů a sem tam odehráním dobra - aspoň se mi to zatím tak jeví).
    3) Vajíčka mají hezkou barvu a hezky se hledají

  2. #42

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    až zase spadne server a nepůjde se na něj nějaký čas přihlásit (jako dneska v jednu ráno), možná by bylo fér lidem prodloužit prémium čas...

  3. #43

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám 6 rychlých, 2 šťastné a 3 normální průzkomníky. 2 rychlí byli za dia v rámci omezené nabídky, jinak jsem vše nakoupil během eventu. Zbývá necelý týden do konce, průzkumáky jsem točil dokola jak to šlo, ale stále nestihli nanosit ani 2 tisíce vajec. Takže úspěch 3200 sice splnit jde, ale jen, když do toho nalejete tunu diamantů. Poctivým hraním však ne. To mi přijde pěkně hnusné nastavování pravidel.

  4. #44

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Mám 6 rychlých, 2 šťastné a 3 normální průzkomníky. 2 rychlí byli za dia v rámci omezené nabídky, jinak jsem vše nakoupil během eventu. Zbývá necelý týden do konce, průzkumáky jsem točil dokola jak to šlo, ale stále nestihli nanosit ani 2 tisíce vajec. Takže úspěch 3200 sice splnit jde, ale jen, když do toho nalejete tunu diamantů. Poctivým hraním však ne. To mi přijde pěkně hnusné nastavování pravidel.
    Já v tom teda nic hnusného nevidím. Pokud vím, tak se svět nezboří, když hráč nebude mít na konci eventu splněné všechny úspěchy. Nebo se snad mýlím?
    Naopak si myslím, že tentokrát se jim šikovně podařilo nastavit množství získaných bodů z velikonočních úspěchů. Každý hráč má šanci dosáhnout na 6. level košíku. Ať už kupoval diamanty či nikoliv, ať má předem narvané sklady surovin či nikoliv. Záleží jenom na jeho možnostech které úspěchy dokáže splnit a kde získá potřebné body. Samozřejmě mám na mysli všechny hráče, kteří eventu budou věnovat patřičný čas. Ale i to je správné, neboť zadarmo ani ránu. Pokud si někdo zvyknul, že po pár dnech eventu měl bez větší námahy vše, co daná akce nabízela, tak tentokrát mu poněkud sklaplo :-)
    Nemám tolik průzkumníků, aby mi bez větší námahy donesli 3200 vajec? OK, budu si asi muset vypomoci expedicema a ty body úspěchu získat tam.
    Jsem odpůrce expedic? OK, můžu je zcela ignorovat, ale budu muset splnit VŠECHNY ostatní úspěchy. Jinak mi to nevyjde.
    Nezvládnu odehrát tolik dobrodružství, abych získal 1200 vajec z odměn? A co takhle pustit nějaké zásoby a kupovat si LS?
    ... těch možností je spousta, jen to chce trošku přemýšlet.

    Rovněž vítám širokou nabídku u kupce. Není snadné nasbírat tolik vajec, aby si hráč mohl koupit vše. Spíš by se dalo říct, že většina bude muset pečlivě zvážit, co si za vejce pořídí. Ale nevidím to jako chybu. Jak už zde psal LosAngel, tak na tu asi nejlákavější položku, na MMA, může dosáhnout každý hráč co bude eventu věnovat jisté úsilí. A že na něj nedosáhnou ti příležitostní hráči? A proč by také měli? Za prvé pro ně nebude mít takový užitek, když hrají pouze občas, ale hlavně, nevidím jediný důvod proč by mělo BB rozdávat nejlepšího generála ve hře tak říkajíc za hubičku :-)

  5. #45

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderiku, celkem souhlasim... Ale: S 5 Pruzkumniky, kteri NENOSI, tak to neni nejak o stesti... Samozrejme, ze hraji Dobra, delam Scenare (ty se mi libi), ale kdyz se ti za dva dny vrati z celkem 10 hledani a donesou 17 vajec dohromady? A je tam i Stastny a 2x Barbarsky. Mne vadi zmena behem eventu. Neresim, ze kosik nebude na urovni 6. Neresim, ze nebudu mit vsechny generaly, hral jsem doted bez nich, budu hrat dal. Mne vadi, ze dosazeni nekterych veci je nedosazitelne, protoze neco nefunguje jak ma. Kamarad hraje zhruba stejne jako ja - casove. Jemu za dva dny donesli cca 100 vajec. Predtim to same...
    A propos - z Dober mi padnou vajicka zhruba 1x za tri. Beru to, nesedim u toho nonstop, jsem v praci, nejde to. Ale jsou tu i jini lidi, kteri jeli i 6 Dober za sebou, napr. Zradci a pod a nepadlo ani jednou...

  6. #46

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    ja som napriklad kupil vsetkych prieskumakov - mam ich 17 a nedam uspech 3200 vajec a nebudem nariekat, je to jednoducho nahoda a nikde nie je oficialne stanovisko kolko maju doniest a nemozem sa spoliehat na nahodu, iba na seba, takze som dal uspechy koloniamy a hotovo, ani zivot nie je spravodlivy ku kazdemu rovnako, ale kazdy je strojcom svojho stastia...

    edit: a kolonialne zbrane boli nasetrene spred eventu ked stali 10-12 zeleza a nie 2 ako ich potom zlacnili
    Last edited by rizo80; 02.04.15 at 12:33.

  7. #47

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    rizo mas 17 pruzkumaku a nedas 3200 vajec? tak to je posilas potom nejak divne protoze ja mel tenhle uspech s myma pruzkumaka (3 zelenaci 15 barbaru a 3 z hospody) hotovy asi ze tyden a neco...

  8. #48

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Je tu víc hráčů kteří kolonie nejezdí než těch kteří je jezdí.Tak že zařadit kolonie do věcí nutných pro splnění eventu, nebo katastrofální rozdíly mezi cenou normálních a expedičních generálů je jen nátlak aby hráči vzali na milost i to co se vývojářům nepovedlo.

    Štastný průzkumník vždy nosil víc jak ostatní a bylo to od doby co byl zařazen do hry Ted zhruba po roce zjištují, že to byla chyba kterou bylo nutné napravit uprostřed eventu? Myslel jsem že už nehrajeme Betu kde by se daly změny během akce pochopit

    Karamon To ti nosili 450 vajec denně? Tomu říkám úspěch já to sbíral 3 týdny a to těch průzkumáků o tolik mín nemám
    Last edited by Marauder03; 03.04.15 at 12:02.

  9. #49

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Proto navrhuji, v ramci jiz tak obcas neocekavanych zmen, jej prejmenovat na Nestastneho :-)

  10. #50

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    rizo mas 17 pruzkumaku a nedas 3200 vajec? tak to je posilas potom nejak divne protoze ja mel tenhle uspech s myma pruzkumaka (3 zelenaci 15 barbaru a 3 z hospody) hotovy asi ze tyden a neco...
    Tak já mám taky 17 celkem včetně 3 šťastných a 3 z hospody, a splnil se mi tento úspěch dnes ráno.... a to je točím celou dobu pořád dokola, hned jak dojdou, jdou na další.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.