Reply to Thread
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 63

Thread: Diskuse ke změnám 17. března

  1. #21

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen by mě zajímalo, kde seženu Ostrov pirátů?

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    kde by posles pruzkumniky jinak se sehnat nedaj

  3. #23

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak máme dá se říct skoro půlku Eventu za sebou a můžeme začít hodnotit.

    Scénáře.
    To se opravdu nepovedlo. Zatím jsem je nejel, ale ani nepojedu. Plýtvání vejci a kdo je dělal, tak na ně jen nadává.
    Ani do úspěchů mi nepřidají tolik, aby to za to stálo.

    Expedice.
    Blížím se k 50lvl, ale pro mě zatím nedosažitelná a nesmyslná věc...
    Motivace jezdit je je nulová.

    Králíkárna
    Aneb velikonoční budova.... Líbí se mi, že i běžný hráč se dostane bez problémů na lvl 5 (alespoň), pokud odehraje pár dobrodružství.

    Nová vejce
    Super se hledají, vypadají hezky, obrovské +.
    Ačkoliv vývojáři chtěli smazat rozdíl mezi nováčky a déle hrajícími hráči, bohužel to se jim nemůže nikdy podařit. Ten, kdo má nahrabané sklady vždycky zvítězí. To je realita. Udělat pro každý event jedinečnou surovinu vidím jako obrovské +. Zajímalo by mě, jaký bude směnný kurz nevyužitá vejce za mince.

  4. #24
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky zareaguji:
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Scénáře.
    To se opravdu nepovedlo. Zatím jsem je nejel, ale ani nepojedu. Plýtvání vejci a kdo je dělal, tak na ně jen nadává.
    Ani do úspěchů mi nepřidají tolik, aby to za to stálo.
    Mě osobně se scénáře velice líbí. Ano stojí suroviny, ano je to plýtvání. Ovšem rychlost dokončení je k nezaplacení - rychlé, některé jsou vtipné a musím říct, že i to provedení je fajn (že se objeví záložka v zásobárně).
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Expedice.
    Blížím se k 50lvl, ale pro mě zatím nedosažitelná a nesmyslná věc...
    Motivace jezdit je je nulová.
    Expedice nebudou zajímavé dokud se neopraví + nedotáhnou do konce.
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Králíkárna
    Aneb velikonoční budova.... Líbí se mi, že i běžný hráč se dostane bez problémů na lvl 5 (alespoň), pokud odehraje pár dobrodružství.
    Souhlasím. Je to fajn budova a i úspěchy jsou dobře nastaveny.
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Nová vejce
    Super se hledají, vypadají hezky, obrovské +.
    Ačkoliv vývojáři chtěli smazat rozdíl mezi nováčky a déle hrajícími hráči, bohužel to se jim nemůže nikdy podařit. Ten, kdo má nahrabané sklady vždycky zvítězí. To je realita. Udělat pro každý event jedinečnou surovinu vidím jako obrovské +. Zajímalo by mě, jaký bude směnný kurz nevyužitá vejce za mince.
    Rozhodně nejlepší nápad na eliminaci "nasyslení" event. surovin.

    Obecně jsem s tímto eventem spokojený. Není snadný ani těžký (což je veliké +). Neříkám, že nemá mouchy, ale nic závažného.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Scénáře: rozhodně velké +

    Neodsuzujte prosím scénáře jenom kvůli tomu jednomu velikonočnímu za vejce. Pokud vezmu informace o těch čtyřech normálních, tak je vidím jako velký přínos. Přehlédnu-li nějaké počáteční chyby, které se mohou objevit ve všem novém. Scénáře ocení především hráči, co potřebují odehrát dobrodružství na splnění úkolu a nemají čas a/nebo armádu. Jenom je škoda, že je tak malá šance na přinesení od průzkumníků :-(. Ale třeba budou někdy v budoucnu k dispozici i u kupce za mapky.

    Expedice: +/-

    Po razantním slevnění zbraní už bych je tak černě neviděl. Hráči co expedice jezdí by to však zhodnotili lépe a tak to přenechám jim.

    Nová vejce: +

    Myslím si, že zavedením unikátní suroviny na každý nový event, udělali ten nejlepší krok co mohli. Startovní pozice je nyní pro všechny stejná. To že někteří hráči mají mnohem větší přísun vajec například díky průzkumníkům nebo výprodejem skladů, to už jde těžko ovlivnit. Částečně je to ošetřeno lehčíma velikonočníma úkolama pro nižší levely. Také je tu cechovní podpora. Vyšší levely už nyní mají nakoupeno vše co chtěli a jelikož budou po skončení eventu vejce vyměněna za mince (údajně v kurzu 1:1), nemají důvod si je skladovat na někdy příště. Budou se jich zbavovat a to buď v rámci cechu nebo na trhu, kde bude cena postupně klesat. Pravděpodobně :-)

    Takže celkově bych tento event hodnotil jako podařený a vývojářům píši chvalitebně ... přece jenom, na výbornou tomu ještě něco chybí :-)

  6. #26

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám takový dotaz na Kahsiho a spol.: Proč po poslední mimořádné údržbě přestali Šťastní průzkumníci nosit vajíčka? Velmi dlouhé a dlouhé hledání, výsledek - nula. Počet hledání - asi 10x. Kamarád to samé.
    Event mi připadá fajn, scénáře taky, ale hledání se zhoršuje...

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    a už se někomu povedlo zjistit, jak se má používat "Mistr obrany" ?

  8. #28

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lem3onCz View Post
    Mám takový dotaz na Kahsiho a spol.: Proč po poslední mimořádné údržbě přestali Šťastní průzkumníci nosit vajíčka? Velmi dlouhé a dlouhé hledání, výsledek - nula. Počet hledání - asi 10x. Kamarád to samé.
    Event mi připadá fajn, scénáře taky, ale hledání se zhoršuje...
    Tohle by mě taky zajímalo. Rozhodlo to o tom, že nemám šanci splnit úspěch "Mistrovský hledač vajec". Přijde mi jakoby prohodili čísla, protože úspěchy na sbírání vajec z dobrodružství (1200) jsem měl splněny za 2 dny zatímco u hledání vajec (3200) jsem se musel opravdu hodně snažit posílat průzkumníky co to dá a než to "vyladili" vycházelo mi to tak akorát na 3 týdny.

  9. #29
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Nepřestali je nosit úplně, jenom předtím nosili v průměru 4x více, než měli.

  10. #30

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Nepřestali je nosit úplně, jenom předtím nosili v průměru 4x více, než měli.
    Dobře, možná vývojáři odhalili a opravili jednu ze svých chyb. Tady jde taky o to, že event byl s touto chybou vyzkoušen na test serveru. Tam jsem si samozřejmě zkusil, kolik průzkumníci nosí vajec a protože jich nosili dost, byl jsem v klidu. Kdyby na testu byla opravená verze, tak bych určitě reagoval komentářem a postěžoval si, že úspěchy týkající se sběru vajíček půjdou těžko splnit. A protože bych nebyl sám, zřejmě by došlo k úpravě limitů pro úspěchy. Taková změna uprostřed běžícího eventu mě opravdu nepotěšila.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.