Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Forum - technické problémy

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Forum - technické problémy

    Dobrý deň! Prosím o radu, resp. o pomoc. Hru The settlers hrám už dosť dlho. Posledný týždeň sa mi po načítaní hry zobrazí grafika, ktorú asi ťažko opíšem. Kontúry budov sa nedajú rozpoznať, sberateľské predmety sa mi 1 zobrazuje ako 5 aj viac vedľa seba, resp. do uhlopriečky, po kliknutí na zberateľský predmet sa objaví žlto-fialovo-modro-červená "žiara" okolo predmetu. Tam kde majú byť skaly, mám "vodu", na pravej lište sa mi stále zobrazuje nejaké územie, ale nepustí ma to przrieť si to, modré čiary (ohraničenie územia) sú v 3 - 5 radoch, nedá sa vôbec rozpoznať, čo je aká budova.
    Budem rada, ak mi pomôžete vyriesiť tento problém a vopred ďakujem!
    terezia13@gmail.com - alias Daniela Kostanová

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, můžete prosím poslat snímek obrazovky (printsceen) ? Buď někam nahrát a poslat jenom odkaz, nebo na podporu jde poslat jako příloha.

    Moc by to pomohlo.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.