Reply to Thread
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 79

Thread: Velikonoce 2015 - úvaha

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Hraji tuto hru víceméně od začátku a tohle se mi také nelíbí a to i přesto že nic ze starých věcí asi nic neptřebuju.

    Můj názor je že jestliže se rozhodli pro souběh obou vajec mělo by být v zásobárně výměna poměr je jednoduchý, když se podívám na testu na ceny budov v jednotlivých sekcích, tak to vychází 17 starých vajec za 10 nových a bylo by vše bez problémů.

    Co se týká úspěchů je na každém kdo co bude plnit a předpokládám že je to myšleno na několik let dopředu.
    Například co se týká kolonií získat 1200 vajec je min na 4 roky. Event trvá 3 týdny, kolonie je na týden (nepředpokládám že by jí někdo při těch cenách opustil hned jak ji dobije), kolonií je 6 a z každé je 20 vajec (zkoušel jsem na testu jen malé možná z velké padne víc). to znamená 3*6*20=360 vajec za event (rok)

  2. #32

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Zhorny pokud jsem dobre pamatuju tak jsem nekde cetl ze timhle stylem bude ten event pouze letos coz trosku nesouhlasi s tvoji teorii vice let

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to mysleno na tento jediný event. V uspechu je pisane "Velkonočná udaloslosť 2015". Pristi rok bude zase neco jineho. Takze, jen tento rok muzes vylepsit velikonocni rezidenci na kapacitu 160 obyvatel. A zmenili hodnoty. Po novom treba 750 vajec z kolonii. Kus upravili aj toho "legendárneho veterana"


  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak o velikonocich bude jen jedna nabidka za vejce a to za ty novy

  5. #35
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    tak o velikonocich bude jen jedna nabidka za vejce a to za ty novy
    Podrobnosti zde.

  6. #36
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Cicigril View Post
    ucelem neni dat nekomu sanci si koupit neco z lonskeho eventu, na to by stacilo zvednout limit, nebo jen proste obnovit nabidku s limitem stavajicim, ucelem cele tehle blamaze je, aby do letosniho eventu prisli vsichni s holym zadkem a museli vsechno sbirat od nuly. jednoduchej marketingovej tah, jen mne urazi fakt, ze se tvarej jako kdybysme byli vsichni uplni idioti. tu kosikovajcovou ufoslataninu si na ostrov stejne nepostavim, kdyby tam stalo tohle, muze byt vedle i atomova elektrarna a bajkonur
    Pohledte, to pravda prevelika.

    Aneb o tom to cele je. U nas to muze vypadat divne kdyz po par letech menime system, ale kdyz se veme komplet TSO tak nejde o zadnou prekvapivou zmenu. Proste uz neslo uspokojovat ci lakat lidi co maji Xk vajicek nasyslenych z hledani jejich milionem pruzkumniku. Takhle je udalost sezonni, nutne prilaka hrace pokud neco chteji ziskat k hrani, uvolni se jim odmenovaci list a nebude dochazet k devalvaci. Vzpominam na lidi co byly schopni koupit 30k vajicek za event a verim ze ted se taky nekdo najde.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  7. #37

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Podrobnosti zde.
    Doplněno na první stránku.

  8. #38

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak tahle akce se TSO opravdu povedla nejdřív nasadit ceny setsakra vysoko a dát možnost těm co měli nahrabáno vydělat a pak to celé utnout
    stálo mě to spousty budov a materiálu abych nasbíral vejce pro hráče v cechu kterým chybí veterán nebo mma a ted za ty vejce bude utěcha v podobě nejakých nesmyslů v letní akci.

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak po zveřejnění aktualizace, že nepůjde utratit stará vejce jsem docela naštvanej. Dokoupil jsem za docela draho těch pár vajec, které mi chyběli na mistra a najednou jsou mi absolutně k ničemu. Sakra to to fakt musíte měnit takhle? Co třeba nabídnout možnost je přebarvit na ta nová vejce?

  10. #40

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nic proti, pánové, ale je to váš problém. Veškeré uváděné informace jsou PŘEDBĚŽNÉ a mají informační účel. Pokud jste je vzali jako hotovou věc a začli nakupovat stará vejce, je to váš problém. Až se objeví vývojářský deníček, tak potom teprve uvidíme co nás skutečně čeká.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.