Reply to Thread
Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 79

Thread: Velikonoce 2015 - úvaha

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Velikonoce 2015 - úvaha

    Byla zveřejněna finální verze EVENTU:




    !!!! POZOR ZMĚNA !!!!
    (Aktualizace 26.2.2015)

    Pruhovaná / tečkovaná vajíčka
    • Pruhovaná vajíčka jsou nová a jediná surovina události
    • Nabídka z roku 2014 se nebude opakovat
    • Generál Mistr bojových umění bude v nabídce za pruhovaná vajíčka
    • Více informací ve vývojářském deníčku

    Viz příspěvek od BB_Kahsi

    Příspěvek naleznete ZDE.:


    Další upřesňující informace přinesl hráč NEXAL
    Viz příspěvek zde: http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15562
    a další příspěvek zde: http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15589

    Souhrnem:
    • Zdá se, že XP na povyšování budovy budete moct sbírat i po skončení eventu, protože jeden úspěch je dokončit 1000 scénářů
    • Limit ohledně MMA je nejasný (zda se loňský limit bude aplikovat i letos - ti co koupili loni, letos mají s MMA smůlu).
    Poznámka: všechny informace jsou pouze výtažky z textů a střípky ze skládačky, nechte se překvapit vývojářským deníčkem...



    Níže uvedené již neplatí.
    (Aktualizace 26.2.2015)

    Ahoj, ahoj,
    jak jsem zjistil, blíží se pro většinu dlouho očekávaný event....

    Hraju Settlery chvíli, ale stihl jsem do nich vcelku rychle proniknout.
    Hra mě velice chytla, neboť PC verzi Settlerů jsem měl velice rád.

    Poté, co jste oznámili Událost Velikonoce 2014: První ukázka, a po přečtení informace....
    • Co přesně se stane s vajíčky z předchozích událostí?

    Je možné je utratit za předměty z minulého roku.
    Kategorie Velikonoc z 2014 bude znovu dostupná u kupce.

    • Mohu získat limitované předměty z 2014 znovu? Zvedne se limit?

    Limity na předměty z 2014 se nezvednou.
    ...jsem se začal tetelit blahem, že jako NOVÁČEK budu mít možnost získat nepotřebná vejce od těch, co již mají nakoupeno a získat tak super věci z minulého eventu Velikonoční událost 2014 a navíc všechny !!!

    Po opětovném přečtení výše uvedeného infa jsem ihned vychladl, protože mi došlo, co se na trhu odehraje. Již nyní vím, že jsem se nemýlil...

    Zajímalo by mě, jaká byla idea při přípravě tohoto eventu a změnou vajec.



    1) stará garda má nahrabáno, dáme nováčkům možnost sáhnout si na loňské věci
    50lvl mají nahrabaná stará vejce, tím že je nepůjde použít budou bezcenná a dostanou se k nováčkům za pakatel...
    PS: tahle idea by se mi líbila.....



    2) hráči chtějí spestření, tak jim ho dáme v podobě boje o vejce
    Vysoké levely mají nahrabané vejce, tak jim zvedneme cenu vajec a nováčky naštveme tím, že si budou moct sice koupit vše z loňska, ale díky vysoké ceně vajec (nedostatkové zboží) si na loňské odměny nesáhnou.... A loňská vejce můžeme nabízet za DIA
    PS: jooo to bude švanda sledovat ten boj na trhu....
    PS2: Doufám, že takhle to být nemělo....



    Závěrem....
    Možná jsem jediný, na koho to takto zapůsobilo, ale podle reakce několika dalších hráčů asi ne.
    Co mít možnost například v zásobárně přemalovávat vejce?
    Každý by si je předělal na to, co potřebuje (nová / stará).

    Modré vejce: cena například 100 ryb a 1 mince + tečkované vejce
    Tečkovaná vejce: 100 pšenice + 10 masa a 1 mince + modré vejce

    PF 2016
    A co uděláte s dárky z Vánoc?


    Další odkazy:
    Velikonoce 2015 - ruský popis - nejvíce komplexní, použijte Google CHROME a překlad stránky
    Nová velikonoční událost 2015
    Úkoly události: Velikonoční událost 2015
    Last edited by LosAngel; 14.03.15 at 00:16. Reason: Update

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě osobně na tom fascinuje jedno proč umožnit dokoupení věcí jen těm, kteří nestihli lonské velikonoce? Co ti kteří nestihli vše z velikonoc r. 2013 a nejen z nich ale i z akcí od spuštění hry?
    Last edited by Marauder03; 17.02.15 at 10:23.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no me by zajimalo proc jsou vejce i z PvP... vsichni dobre vime ze PvP se moc dobre nechytlo, protoze je to predrazeny az hruza, tak vyvojari prisli s tim jak nam ho proste vnutit? nejak nevim co si o tom myslet...

    S tim co psal Marauder se neda nez souhlasit, to jste Kahsi uz zapomeli co se resilo pred lonskyma velikonocema? viz. http://forum.thesettlersonline.cz/th...2313#post12313

  4. #4

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    I já jsem v celku nováčkem. Loňské Velikonoce jsem chytil až na konci a než se rozkoukal co to vlastně hraju, byly pryč. Za dia jsem koupil VETa a celý rok se klepu na MMA za vejce. Bodejť ne, všechny předchozí události nabízely zhruba stejné věci co rok před tím. Teď jste vylezli s takovýmhle paskvilem! "Starým" hráčům dovolíme utratit starý vejce nebo je sakra draho prodat nováčkům, kterým dáme jen čuchnout. Tomu se říkají stejné podmínky. Buď jste měli zavést nová vejce bez starýho eventu (asi by mě to mrzelo, ale rozhodně ne tak naštvalo jako toto) nebo umožnit sběr i starých vajec nebo nechat starý event se starými vejci. Proč vůbec snaha nových vajec? To budou letos i jiný dýně a jiný dárky? Zjistili jste, že lidi si je nechávají na příští rok a tak jsou věci z eventů pro všechny dostupnější a testujete to na Velikonoce co to s námi udělá???

  5. #5
    svebo's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czechia
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    nemůžu než souhlasit s příspěvky výše. tuhle hru hraju už 2 roky a vždy jsem se těšil na další event, když se mi nepodařilo našetřit na vytoužené předměty v jednom roce, že si je pořídím v tom dalším. jakožto starší hráč jsem měl výhodu oproti nováčkům, že jsem již o eventech dopředu věděl a mohl jsem obchodovat s předstihem, abych se připravil na příchod eventu a nedopadl jako v předchozích letech, kdy mi to moc nešlo a nenašetřil jsem si tolik.

    takže teď mám vejce tečkovaná která jsem pracně získával a můžu je zas prodat, jelikož mi k ničemu nebudou a doufat, že našetřím tolik těch nových na to, co jsem měl v úmyslu si pořídit nyní. chápu, PvP hráče moc nechytlo, tak vajíčka budou padat i z nich. chápu, chtěli jste spestřit hru, tak budou nová vejce (budou i jiné dýně, míče, balónky, dárky?). chápu, je třeba si nějak vydělat, tak holt z hráčů najdeme další způsob na utrácení (jako bohužel již dlouuuuho očekáváné odstřely skal).

    bohužel příchod nových vajec nelze ospravedlnit tím, že se řekne, že to je fér zejména vůči nováčkům a že podmínky pro zisk pruhovaných vajec budou mít všichni stejní (ano, vyšší lvly mají dost surek na prodej, tudíž je získají snáz... ale tak tyhle hry prostě fungujou, když se nastupuje do rozjetýho vlaku). ale hra by měla být fér ke všem bez rozdílu. tudíž z pruhovaných vajec jsem vyloženě zklamán a zejména z přístupu vývojářů ke hře...

  6. #6

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Navíc jsem si teď na testu všiml, že letos bude vše co bylo loni i s bonusem: vše bude o několik procent dražší

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jestli to přečte KAHSI, byl bych rád za feedback:

    proč je nazýván ten novej obyč generál co má jen vyšší HP veteránem? však veterán má 250 jednotek a tenhle šmudla jen uprděných 200. tak proč veterán? akorát v tom dělá někdo bordel. proč to teda není jen zkušený generál? nebo třeba generál turbo.

    Legendary Veteran (max 1) Recover twice as quickly from defeat
    Travels twice as quickly to adventures
    Amount of units increased to 200
    Skills: Attacks weakest target first
    Skills: Greatly increased HP

    Díky

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Vodnik pochubuju ze na to Kahsi bude nejak reagovat i kdyz by se nejaky jeho vyjadreni k tomuhle tematu docela hodilo...

  9. #9

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    Amount of units increased to 200
    Tohle je asi nejlepší fór. Možná že plánujou snížit počet jednotek u ostatních generálů, aby tohle byla pravda

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Holt je to ostřílenej a větry ošlehanej bloker jen nechápu cenu za vejce bloker s dlouhou výdrží je fajn ale skoro 6x vyšší cena jak expedičního zásobovače je do nebe volající hovádkovina Snaha protlačit to co se nepovedlo tím, že jsou generálové za hubičku je nefér proti hráčům kteří kolonie nehrají.
    Ještě jedna perlička o letošních velikonocích nepůjde splnit všechny úkoly bez kolonií
    Last edited by Marauder03; 21.02.15 at 14:54.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.