Reply to Thread
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 79

Thread: Velikonoce 2015 - úvaha

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Ta budova má mít 50-180 míst a zabrat stejně místa, jako standardní rezidence.

    Co víc hráče štve je to, co se děje s vejci.
    Umožní koupit loňské věci (každej chce generála Mistra), ale loňská vejce nebudou.

    Takže ti, co mají vejce nahrabané na tom teď neskutečně vaří
    A to nemluvím o nováčcích, kterých se to týká převážně, ale i stará garda tohle těžce kritizuje.


    Zajímal by mě názor více lidí, hlavně těch starších.
    Tenhle vajíčkovej guláš je trošku nedomyšlený. Předpokládám, že snaha byla umožnit novým hráčům dokoupit si věci z loňska. Limity na nákup se nebudou nijak navyšovat ani resetovat, takže kdo si nabídky vykoupil už loni, má utrum. Doposavad je to v pořádku. Jenom trošku nedomysleli kde mají nováčci nabrat stará vejce :-(. Mohli přidat nějakej výměnej kurz mezi stará = nová vejce. Staré gardě by to bylo jedno a nováčci by se mohli sami rozhodnout která vejce budou více potřebovat a co si nakoupit. Takto na tom akorát vydělají ti, co mají stará vejce z loňska a budou s nima kšeftovat na trhu. Malou výhodu by mohli mít nováčci v některém z větších cechů, tam jsou většinou výměny surovin přijatelnější.

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Také nevím,která moudrá hlava tohle vymyslela. Být tatáž vejce a limity na staré věci, všichni nováčci by měli po velikonocích alespon toho veterána když už ne mma (v našem cechu to tak je, pomáháme nováčkům) tím že jsou jiná vejce bude to problém i když se psalo že některé věci půjdou koupit za stará i nová vejce na testu nic takového není, tak že nezbývá než čekat a doufat.

  3. #23

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Evidentně by bylo bývalo mnohem lepší, kdyby možnost nákupu loňských věcí neměl nikdo.

  4. #24

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Tenhle vajíčkovej guláš je trošku nedomyšlený. Předpokládám, že snaha byla umožnit novým hráčům dokoupit si věci z loňska. Limity na nákup se nebudou nijak navyšovat ani resetovat, takže kdo si nabídky vykoupil už loni, má utrum. Doposavad je to v pořádku. Jenom trošku nedomysleli kde mají nováčci nabrat stará vejce :-(. .
    I tohle je moje domněnka, že to tak bylo myšleno.
    Ovšem nikdo jaksi nevzal v potaz, že stará vejce prostě nebudou a tím razantně naroste jejich cena.

    Jsem zvědavý, jestli nám BB team dá nějaké bližší info ještě před začátkem události k tomu, co bylo záměrem a co se odehrává.
    Viz úvaha z prvního postu.



    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Evidentně by bylo bývalo mnohem lepší, kdyby možnost nákupu loňských věcí neměl nikdo.
    Ano, i to by byla varianta....

    Každopádně vajíčka se malují. Mít možnost je v raritce / zásobárně přebarvit za drobnější bakšiš, by bylo nejideálnější řešení (viz můj první post), sekce závěrem.
    Last edited by LosAngel; 22.02.15 at 20:37.

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Já to vidim takhle . . .

    z celýho zpackanýho Easter Questu si odnesu jen rezidence na vodě a mlýny. NIC dalšího se mi tam nelíbí. . .

    Tohle je ten nejhorší setup odměn co jsem tady zažil, a to už to hraji pár let. Starý vejce sem už na konci loňský akce rozdal v cechu, takže si za ně nováčci mohli nakoupit. A v týhle sezoně se budu věnovat uplně něčemu jinýmu.

    Jestli to chtěli vývojáři nějak vylepšit, tak jen tim že mi dali důvod opět nestrkat do hry peníze a koupit si dia.

  6. #26
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    starý obchod je především pro ty, co hráli minulý rok a teď mají našetřena vajíčka. Kdyby se prostě přešlo na modrá vajíčka, bez šance utratit žlutá, tak by to bylo nefér. Proto byla znovu aktivována nabídka z minulého roku.

    A co nováčci? Stejně jako u všech ostatních události, nemohou očekávat, že dostanou věci z minulého roku. Pokud se někomu povede nakoupit dost žlutých vajíček bez toho, aby hrál minulý rok, dobře, může si něco koupit. Ale toto by měla být výjimka. Bylo by zbytečné blokovat ten obchod jenom pro staré hráče, proto starou nabídku uvidí všichni, i když bez reálné šance něco koupit.

    Pro tento rok a aktuální událost bude dost nových vajíček a předmětů v nabídce, nikdo nepřijde zkrátka.

    BB_Kahsi

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Tady jde o to, že noví hráči nemají možnost koupit alespon klasického veterána a bez lepšího generála se pořádně hrát nedá a myslíte si že někdo dá do hry hned peníze aby si koupil lepšího generála za diamanty? Navíc žlutá vejce mají hlavně ti kteří loni koupili vše nikoliv ti kteří něco nestihli tak že se mi tenhle systém zdá trošku hloupý Mám vajec dost, ale na to abych podělil nováčky v cechu jich zas tak moc není (plánoval jsem třetí mma ale bohužel, letos bude jen předraženej bloker )
    Last edited by Marauder03; 23.02.15 at 21:17.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji za osvětlení.
    Každopádně když už jste tohle udělali, tak jste to mohli vymyslet trošku tématicky (formou přebarvování vajíček v zásobárně).

    Takhle jste:
    1) naštvali nováčky, že mají možnost koupit loňské věci a nemohou...
    2) udělali neskutečně výnosný business těm, co mají naškudlíno ...

    PS: Připomíná mi to situaci, kdy Petr Kellner kupoval Telefonicu O2 a shodou okolností před převodem peněz banka udělala intervenci a on na tom několik miliard vydělal

    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj,

    starý obchod je především pro ty, co hráli minulý rok a teď mají našetřena vajíčka. Kdyby se prostě přešlo na modrá vajíčka, bez šance utratit žlutá, tak by to bylo nefér. Proto byla znovu aktivována nabídka z minulého roku.

    A co nováčci? Stejně jako u všech ostatních události, nemohou očekávat, že dostanou věci z minulého roku. Pokud se někomu povede nakoupit dost žlutých vajíček bez toho, aby hrál minulý rok, dobře, může si něco koupit. Ale toto by měla být výjimka. Bylo by zbytečné blokovat ten obchod jenom pro staré hráče, proto starou nabídku uvidí všichni, i když bez reálné šance něco koupit.

    Pro tento rok a aktuální událost bude dost nových vajíček a předmětů v nabídce, nikdo nepřijde zkrátka.

    BB_Kahsi
    Last edited by LosAngel; 23.02.15 at 21:21.

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    ucelem neni dat nekomu sanci si koupit neco z lonskeho eventu, na to by stacilo zvednout limit, nebo jen proste obnovit nabidku s limitem stavajicim, ucelem cele tehle blamaze je, aby do letosniho eventu prisli vsichni s holym zadkem a museli vsechno sbirat od nuly. jednoduchej marketingovej tah, jen mne urazi fakt, ze se tvarej jako kdybysme byli vsichni uplni idioti. tu kosikovajcovou ufoslataninu si na ostrov stejne nepostavim, kdyby tam stalo tohle, muze byt vedle i atomova elektrarna a bajkonur

  10. #30

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Cicigril View Post
    tu kosikovajcovou ufoslataninu si na ostrov stejne nepostavim, kdyby tam stalo tohle, muze byt vedle i atomova elektrarna a bajkonur
    Tak do jaderný elektrárny bych šel taky. . . A chtělo by to aby byla možnost jí sabotovat a způsobit atomovou havárii . . . zas tolik práce by to nedalo. . .Bonus tma přebarvit nazeleno a doplnit o uspávací prášek a hned má někdo zamořenou a nefunkční půlku ostrova. . a do toho změnit zvěř zase na zombáky. . . Takže vlastně stačí nasmolit jen nějakej pěknej obrázek Temelína a programátoři se můžou zase půl roku šťourat pravou rukou v nose. . :-p

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.