Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Změny 24.2.

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Jde o to že se nám tím snížením typu odstřelu odstřely prodražují tj střední skála z původních 340 dia zdraži na 990 dia tj téměř trojnásobek navíc nebyly odstřely omezené počtem kusů tak že počítám že hráči budou vyčkávat kde se co vyplatí přeci jen testservr nemá zcela identickou mapu tj ani přes četné restarty si hráč přesnější představu neudělá
    Last edited by Marauder03; 19.02.15 at 16:00.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    To je pravda. Mapy nejsou identické a navíc se budou udajně malinko měnit, aby jim ty skály lépe seděli. Takže počítám s tím, že po údržbě se mě zasekne mapa a nepůjde se přihlásit. Opětovně si přečtu zprávu: "Načítaná zóna obsahuje chybu, ... bla bla bla." Jen čekám kde mě jaká budova zmizí, protože se zkrátka nevešla do upravené mapy.
    Za ten rok a půl si mohli dát trošku práce a poskytnout hráčům předem informace o tom, kde a kolik stavebních míst přibude. Řešení by myslím nebylo tak složité. Vidím na mapě skálu, vyberu si z hvězdy příslušný bonus a po najetí myšky s bonusem na skálu se vyobrazí volné stavební parcely které by byly k dispozici po odstřelu dané skály. Hráč už si pak sám dokáže porovnat kde jaké místo přibude oproti původní mapě se skálou. Nebudeme přece po vývojářích chtít něco tak složitého, jako barevné odlišení klasických stavebních parcel a těch případně nově uvolněných po odstřelu skal :-)

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, kdy bude opraven úspěch "Boss" u expedicí?

  4. #14

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,
    abych jen neplakal v globalu či cechovním chatu, rozhodl jsem se přispět také svou troškou do mlýna. Odstřel skal je docela dobrý nápad, spousta hráčů má problém kam postavit budovu, jelikož už mají vše zastavěné jenže.. Cena odstřelu skal je přemrštěná, k čemu nás chcete jako hráče donutit? Aby jsme si kupovali DIA a utráceli je za nesmysly?? To asi v plánu nemáte, pokud ano, tak je tu něco špatně, ale co? Jak už tu bylo zmíněno, tato cesta, kterou to vypadá že jste se jako vývojáři z BB vydali mi přijde tragická, jelikož na jejím konci není šťastný konec, ve kterém je spokojený vývojář a spokojený hráč. Tato cesta končí odlivem hráčů, protože už je to nebaví.

    Popisky u generálů - jen k zlosti, při blocích se to plete. Ale možná to byl záměr. ( Z odměn na dobrech nepadají zbraně, tedy hráč musí zbraně vyrobit, když mu ztížíme bloky, bude muset likvidovat tábory jeden po druhém, větší potřeba zbraní - nechce čekat, utratí dia.)

    Velikonoce 2015 - supr, akorát nevím proč máme mít úspěchy z expedicí, když je nikdo nehraje. A navíc jak si mám koupit věci za stará vejce, když je nemám? Přijde mi to jako dobrý vtip. Akorát mi do smíchu není.

    Expedice, neboli PVP - proč mám vyrábět jednotky pro PVP a ty mi mají zabírat místo? Proč, když výrobní cena jednotek je tak vysoká, že zisk z kolonie naprosto nepokryje náklady na její dobytí a udržení. Když suroviny potřebné na výrobu expedičních jednotek prodám na trhu a koupím suroviny které získám dobytím kolonie, tak jich budu mít víc za stejnou cenu. Jednoduchá matika.

    Závěr bych napsal asi jen toto. Touto cestou, kterou se vývoj TSO ubírá doslova kopíruje spoustu ostatních her, které zjistili že hráči jsou ochotni platit za to, že si zahrají a mají něco navíc, tak začali zdražovat a přidávat spoustu blbostí a nepotřebných věcí které šli koupit pouze za peníze - DIA a hra se začala stávat nehratelnou. Chápu že něco vytvořit není jednoduché, ale promiňte přidat něco nového, co funguje jako když to nejde a ještě učinit nehratelným to co předtím fungovalo, to už mi přijde jako umění.
    Fungování stylem já něco vyvinu, dám to do hry, oni za to zaplatí a my zbohatnem, přesto že to činí hru nehratelnou nejde. Chápu, potřebujete peníze na vývoj a provoz hry, ale pardon TY PENÍZE VÁM DÁVÁME MY HRÁČI, takže si myslím že občas poslouchat to co hráči říkají a řídit se podle toho by nebylo na škodu.

    Neboť:

    NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN.
    Last edited by Cechys; 24.02.15 at 21:22.

  5. #15

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Na tohle se nedá nic moc víc napsat. Já nejsem nijak moc náročný hráč, ale některé věci opravdu nechápu. A to je odstřel ruiny, což je jedno stavební místo za nehorázných 550 dia. Skály a hory, to bych ještě bral, ten kdo má všechny jámy na dia, všechny měděné doly, tak za co by ty dia utratil. Ale odstřel jednoho místa za stejnou sumu jako odstřel 5ti, to je trošku moc. A že jich tam je )). Někde nahoře někdo píše, že se jedná o 19k dia, tak to je pecka, to je pěkná fůra lovů )). Tak to raději poškám, než mě těch 5 jám dosype a nebudu vědět co s modráskama.

    Co se týče PVP, já bych je i hrál, ale kdyby zde padala vskutku adekvátní odměna. I za současného stavu jak to je, ale proč tam třeba nepadají zbraně na dobrodružství, které se musí normálně vyrobit?? Kdyby tam padaly děla, to by byl zájem vskutku větší, protože v dnešní době se 1000 děl prodává přes 15k mincí.

    Co mě ale opravdu mrzí, že nováčků je tak strašně málo, že je to až vybízející k tomu, postupně hledat jinou hru. Já bych i pomáhal, dával odměny zadarmo, ale když není komu, tak je to smutné. Ale tohle evidentně BB netrápí. A to si myslím, že je ten největší problém.

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no me by zajimalo proc je na odstrel vic veci nez kolik si muzeme poridit strelmistru a demolicnich tymu... co jsem to tak pocital tak pokud jsem se nesekl tak na odstrel je 12 hor ale k dispozici jen 8x tymu na jejich odstraneni... a u strelmistru je to obdobne...

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Tutéž otázku jsem položil už při testování a žádná odpověď nepřišla. Jediné co mě napadá je, aby hra byla spravedlivá. Takto jsou totiž naštvaní jak hráči co na odstřel skal nemají diamanty. Tak hráči co draho nakoupené diamanty utratí a následně zjistí, že jim stejnak další skály budou nadále zavazet!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.