Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: nemožnost se připojit

  1. #1

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    nemožnost se připojit

    Dobrý den,
    I když je na dnešek plánována údržba a je psáno, že hra bude dostupná, od včerejška se nemohu připojit a hlásí to že server je mimo provoz.

    zenno

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by zenno01 View Post
    Dobrý den,
    I když je na dnešek plánována údržba a je psáno, že hra bude dostupná, od včerejška se nemohu připojit a hlásí to že server je mimo provoz.

    zenno
    mám úplně stejný problém

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Copydave View Post
    mám úplně stejný problém
    po provedené mimořádné údržbě, žádné zlepšení

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, prosím vyzkoušet vymazat dočasné soubory v prohlížeči, mělo by to fungovat.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, vše vymazáno, flash player přeinstalovaný, ale stále stejný problém, zkoušeno ve třech prohlížečích (opera, chrome, IE), naběhne modré pozadí pak jen ikona: problémy s přípojením - připojení k serveru bylo ztraceno počkejte než problém vyřešíme

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Copydave View Post
    Ahoj, vše vymazáno, flash player přeinstalovaný, ale stále stejný problém, zkoušeno ve třech prohlížečích (opera, chrome, IE), naběhne modré pozadí pak jen ikona: problémy s přípojením - připojení k serveru bylo ztraceno počkejte než problém vyřešíme
    - dneska, kdo ví proč, se mi konečně podařilo připojit, bez problémů, hraju přes operu a hra běží, jen se nemohu dostat na opeře na fórum a neběží mi chat, ale alespoň jsem se přihlásil. Přítelkyně hraje přes IE a té tam občas vyběhne okno, odpojení od serveru, ale za chvilku zmizí a hra běží

  7. #7

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Copydave View Post
    - dneska, kdo ví proč, se mi konečně podařilo připojit, bez problémů, hraju přes operu a hra běží, jen se nemohu dostat na opeře na fórum a neběží mi chat, ale alespoň jsem se přihlásil. Přítelkyně hraje přes IE a té tam občas vyběhne okno, odpojení od serveru, ale za chvilku zmizí a hra běží
    tak mě na IE, Chrome a Firefoxu to neběží - spojení selhalo, čekejte, než problém vyřešíte. Když už se podaří přihlásit a zobrazí se domovská mapa, tak chyba nastane při pokusu vstoupit na jinou mapu (dobrodružství, ostrov přátel). Vše dle návodu jsem zkusila a problém stále trvá. Nějaká rada ? Děkuji

  8. #8
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luc8686 View Post
    tak mě na IE, Chrome a Firefoxu to neběží - spojení selhalo, čekejte, než problém vyřešíte. Když už se podaří přihlásit a zobrazí se domovská mapa, tak chyba nastane při pokusu vstoupit na jinou mapu (dobrodružství, ostrov přátel). Vše dle návodu jsem zkusila a problém stále trvá. Nějaká rada ? Děkuji
    Kontaktujte podporu. Pokud jste jíž udělal/a vše, co bylo ve vaších silách (promazání cache, reinstal flashe, ...), tak už zbývá jen podpora.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    podporu jsem již kontaktovala, ale zatím bez odezvy

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.