Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Déšť šípů

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Déšť šípů

    Zdravím,

    text u bonusu "Déšť šípů" je chybný a měl by se opravit. Aktuální text: "Před útokem vypálí salvu šípů na nepřátelský tábor. Určité množství vojáků v náhodně vybrané jednotce bude poraženo a odstraněno."

    1. Bonus porazí a odstraní určité množství vojáků z více než jedné náhodně vybrané jednotky.
    2. Jelikož se bonus draho kupuje za hvězdné mince, neškodilo by upřesnit termín "určité množství". Současná situce připomíná spíše kupování zajíce v pytli.
    3. Moc velkou naději na zvěřejnění rozsahu poškození od autorů nevidím, takže pokud by někdo z hráčů měl otestováno jak účinné vlastně šípy jsou, ať se prosím podělí s ostatníma nebo mi pošle zprávu. Předem děkuji.

    P.S.: Toto vlákno zakládám již podruhé. To první záhadně zmizelo. Pokud by se snad měla situace opakovat, uvítal bych nějakou zprávu proč mi dotyčný maže příspěvky! Pro všechny případy si začnu dělat screeny.

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Nezmizelo, jen bylo přesunuto zde, kde je vhodnější.

  3. #3
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže místo jednoho vlákna na chybu tu máme jedno vlákno na chyby/nápady/stížnosti/diskusi. Chytré...
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    OK. Chtěl jsem to původně pojmout jen jako dotaz jestli lze nějak zjistit ten rozsah. Proto jsem to šoupnul sem.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.