Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Hledání pokladů - feedback

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Hledání pokladů - feedback

    Ahoj,
    jelikož jsem nenašel vlákno, kde by se rozebíralo něco podobné mé připomínce, zakládám nové.

    Studoval jsem skvělou stránku osettlers.com
    http://osettlers.com/cz/help/treasure-search

    Zdá se mi, že odměny přinesené z dlouhého a středního jsou hodně nepoměrné. O velmi dlouhém ani nemluvě.
    I odměny například ve středním hledání pokladu jsou jaksi nepoměrné.

    Příklad 1
    Střední: 50 mincí
    Dlouhé: 100 zlaté rudy
    Když vezmu poměr bez bonusů, tak na vyrobení 1 mince je potřeba 8 rudy a hafo uhlí (dále ten čas a případně výrobna). Pokud bych nepoužil bonusy, vyrobím ze 100 rudy pouze 12,5 mincí. V případě standardních bonusů jich vyrobím 50ks.

    Již z tohoto letmého pohledu je lepší, když mi přinese průzkumník 50 mincí, než 100 zlaté rudy.

    Příklad 2
    Střední: 50 mincí
    Střední: 150 železné rudy

    Kolik koupím železa za 50 mincí?
    Jak náročné je vytěžit suroviny na 50 mincí, nebo 150 železné rudy?

    Doufám, že také vidíte, kam tím mířím.
    Jsou zde velké nepoměry.

    Domnívám se, že když už padne šance pod 4%, že by ten poklad měl stát fakt za to!

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no je to dobrá připomínka, ale takových bychom tu mohli napsat třeba 100 , ale stejně než se něco projeví na zlepšení, tak to trvá mnoho měsíců či léta.

  3. #3
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Domnívám se, že když už padne šance pod 4%, že by ten poklad měl stát fakt za to!
    Podle mě dává smysl i vzácný ale nehodnotný poklad. Když má šanci pod 4%, nebudeš ho vídat často. Teoreticky
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak budeme doufat, že si toho BB všimne


    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    no je to dobrá připomínka, ale takových bychom tu mohli napsat třeba 100 , ale stejně než se něco projeví na zlepšení, tak to trvá mnoho měsíců či léta.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.