Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: kolinie - vyšší úrovně

  1. #1
    sarie
    Guest

    kolinie - vyšší úrovně

    zdravím,
    ted mi průzkumníci začali objevovat kolonie úrovně 2. proč neobjevují i úrovně kolonie 1??
    jak je to odstupnované a čím?? nikde jsem se o tom nedečetl.

    děkuji za zodpovězení sarie

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    každý má svoje hodnocení na koloniích, toto je skryté. Na základě toho, jak si vedete, dostáváte kolonie příslušné úrovně.

    BB_Kahsi

  3. #3
    sarie
    Guest
    děkuji

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Kahsi,,chci se optat,posílám průzkumníky na nejdelší hledání expedice,ale nosí mi vždy jen banditáky ,ale kolonii ,kde lze získat body udatnosti bohužel ani jednu ,minulý víkend jsem je posílala furt dokola,ale nic nechápu proč to nenosí třeba půl napůl,výroba zbraní je drahá a z banditů body udatnosti nejsou ,tak proč z minimálně sta pokusů to nedonesli průzkumníci ani jednou,,ze začátku jsem dělala screeny,ale to mi pak už asi u 25-tého přestalo bavit. dobila jsem malé i střední a jednu nejtěžší,ale... díky Beruska7651

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.