Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Likvidace skal na test serveru

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Likvidace skal na test serveru

    10x člověk může napsat, aby to bylo za střelný prach, že by to aspoň dávalo smysl. Ne, samozřejmě to bude zase za diamanty. Nevím zda se smát nebu brečet.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Nj říkal jsem si, že s ostrovy to bylo příliš krásné na to aby to byla pravda
    Mám pocit že cena odstřelů šla proti prvnímu návrhu o dost nahoru. Vzhledem k ceně si to dovolí málokdo

  3. #3

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrá kúpa ! Za 2530 DIA (1x Shotfirer + 2x Demolition Crew) dostaneš 4 stavebné miesta !



    Smejem sa hlasno ...

  4. #4
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    No tak to už je opravdu nehorázná drzost ze strany vývojářů
    Normálně do očí bijící výsměch všem hráčům (o to více platícím hráčům!) bez sebemenší snahy to alespoň nějak zakrýt.

    Na druhou stranu (pokud trochu sledujete dění ve světě PC her) je to od Ubisoftu naprosto, ale naprosto očekávatelné. S těma jejich hrama dělají v posledních letech jeden přešlap za druhým.
    Nevermore!

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    já už ani nevím co na to napsat, slzy v očích nebo spíš vře krev?

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nakonec tuhle nákladnou hloupost opravdu přidají do hry Stavební místo za cca 500 dia to je opravdu vydřidušství

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    to jsem se asi od srdce zasmál a zabrečel zároveň. který idiot vymyslel, že můžeš získat 1 až 5 stavebních míst ( ještě není řečeno jakých přesně, pro jaké budovy, které se tam vejdou) ale koupit těch demoličmenů můžeš 20. a co s těma zbývajícíma 15ti? ty jako budou smrdět ve hvězdě na další století? Kahsi, můžeš to nějak vysvětlit?

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nepředpokládám, že by se tahle "vymoženost" nějak změnila od verze co byla na test serveru. Takže troška počtů:

    Na vykoupení všech bonusů od kupce je potřeba 18920 diamantů. To je pořádnej balík, ale ještě by se to pro ty hráče co si kupují diamanty dalo. Pokud by to mělo patřičný efekt! Jenže nemá.
    Po použití všech 20+8 bonusů získáte podle informací od Kahsiho 44 - 172 míst. POZOR!!! Každá budova, i ta nejmenší potřebuje 4 místa! Takže za naprosto ideálních podmínek (které samozřejmě jsou pouze teoretické) získáte místo pro 11 - 43 budov.
    Malinko nerozumím informaci, proč se zvedá možnost dokoupit 5x10 stavebních povolení u kupce? Vždyť je to postavené na hlavu! Přidáte nám draze zakoupených cca 25 míst pro budovy a rovných 50 nových povolení si můžeme koupit k čemu?
    Naučte už prosím někdo ty vývojáře alespoň základní počty!!! Tahle novinka nám měla pomoci od přeplněných ostrovů a ne nás nasrat, že bude situace ještě horší!!!

  9. #9
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Milí Ubishit nebo kdokoliv se o ty mikrotransakce staráte:
    kdybyste místo všech těch zhovadilostí rovnou napsali announcement: "Chceme, abyste utráceli víc a víc peněz, aniž my bychom museli hnout prstem!", vyšlo by to uplně na stejno. Všichni vědí, že je to pravda, a hráči by alespoň byli ušetřeni těch zpackaných či naprosto nesmyslných updatů.

    Oni by vám za tu hru lidi peníze utráceli, a utráceli by rádi. Jenže to byste jim taky museli mít co nabídnout, vy diletanti nenažraný. Ošklivej barák s vejci, co přidává populaci, to nezachrání...
    Nevermore!

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám dojem, že se začíná hra rapidně měnit bohužel k horšímu, pokud jsem si mohl koupit velikonoční sochu zajíce a podobné vymoženosti ok tu mít nemusím, ale rezidenci. Každému kdo tuhle hru hraje jde o popku tak proč jí nedat tvar který by do téhle hry zapadl? Hrajeme Settlery nebo přecházíme postupně na zoo?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.