Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Tablet a PUFFIN Browser

  1. #1

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Tablet a PUFFIN Browser

    Zdravím,

    zkoušel někdo aktuálně PUFFIN Browser na tabletu (nebo mobilu) a možnost alespoň omezeného hraní? Stačilo by posílat geologa a event. postavit nový důl apod.
    Pídil jsem se po tom, zda-li je možné hrát na tabletu a všechny příspěvky ve fórech jsou min. rok staré.

    Díky za info ... eM

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, jedu na ipadu a používám puffin, vse bezi v pohode. Jen to neni tak komfortní jako na pc, ale jak pises na posilani geo, pruzkumnika, staveni dolu, sbirani predmetů, dokonce i na dobro bez bloků to je v poho. Pouze te upozornuji ze jsou dve verze puffinu, jedna placena a jedna neplacena, proto aby si mohl hrat settlery musis tuto aplikaci zakoupit .

  3. #3

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Super, přesně to jsem potřeboval vědět, jestli má cenu si ten browser zakoupit, díky.

  4. #4
    DouzeE's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja hraju na Galaxy S3 mini na puffinu (verze 4.0.1 z black marketu která je zadarmo) a jsem spokojen jen mobilnich dat to sežere celkem dost takže doporučuji spíš na wifi. Ovládání je trošku složitější, ale jak si člověk zvykne střídat touchpad a gamepad tak se da na ostrově udělat snad všechno. Jen blokovat na dobrodružství jsem zatím nezkoušel DD
    S-o-F

    Settlers of Future

  5. #5
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Hoj taky jsem to zkusil, mám verzi zdarma a vše jde v pohodě a pokud se nepohybuji na mapě šlape to i rychle. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče ale tento je zatím nejlepší

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.