Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44

Thread: Vánoce - dojmy a reakce

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Vánoce - dojmy a reakce

    Protože hlavní část události Vánoce je u konce, zakládám toto vlákno, kde se můžete podělit s tím, co se vám líbilo, nelíbilo, co by bylo lepší jinak...

  2. #2
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě osobně se nelíbilo, že pokud jsme prošvihli nějaké dveře v adventním kalendáři, tak se za dodatečné otevření musely platit diamanty. Je to trochu nefér vůči hráčům, kteří třeba svátky trávili u příbuzných, bez netu a nebo prostě neměli na hru čas, a pro lidi, kteří začali nově hrát.
    Bylo hodně vidět, že je to pro vývojáře skvělá cesta, jak z lidí vytahat peníze (spešl dveře, co šly otevřít jen pokud byly všechny předchozí otevřeny atd), což je velká škoda.

    Jinak tohle byl můj první event a tak se mi líbil Dalo mi to příležitost do začátku získat pár věcí.
    Nevermore!

  3. #3

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Me mrzelo, ze v ukolech rozdavani darku jsem rozdaval stale dokola jen dva druhy darku. Zadne jine nebyly potreba takze to co jsem si udelal do zasoby je mi k nicemu.

  4. #4
    Saricat
    Guest
    Málo perníku

  5. #5

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    Obecně to bylo celé odfláknuté, připravené horkou jehlou kvůli nesmyslnému uvedení PvP těsně před vánočním eventem. Když pominu šílenou nehratelnost díky laggování po spuštění PvP, tak můžu zmínit několik neplánovaných udržeb, protože věci nefungovaly, jak měly (jako obyvkle málo otestované), velikonoční vejce (!!!) na mapách vánočních dárkových dobrodružství a naprosto pro mne nepochopitelná široká škála hraček, ze kterých se však daly použít stejně jenom 4.... (možná to bylo dle úrovně hráče, ale silně o tom pochybuji)
    Z raritní zásobarny se díky rozšíření nabídky bonusů stala dominatní zásobarna, přičemž nejde urychlit zvyšováním urovní. Obyčejná zásobarna v podstatě ztratila na významu a hromada surovin na jeji upgrade tak přišla vniveč.
    Ať jenom nekritizuji, co fungovalo dobře byl kalendář, předměty na mapě a získávání dárků přes pruzkumníky. V podstatě nebyl problém vydělat na všechny hlavní budovy ve vanoční nabídce a získat pár povolení čí maltu navíc.

    PS: ještě jedna věc se nepovedla. Hostiny tety Irmy lze posílat v balících pouze jednosměrně. Vyžádat si je lze pouze po kusu.
    Last edited by Nhi_Vanye_i_Chya; 08.01.15 at 16:30. Reason: dodatek

  6. #6

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,bezva,mesicni otevirani kalendare k nicemu kdyz si nemohu po prijezdu ze zamestnani ani vybrat odmenu za vsechna odkryta policka.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nhi_Vanye_i_Chya View Post
    Obecně to bylo celé odfláknuté, připravené horkou jehlou kvůli nesmyslnému uvedení PvP těsně před vánočním eventem. Když pominu šílenou nehratelnost díky laggování po spuštění PvP, tak můžu zmínit několik neplánovaných udržeb, protože věci nefungovaly, jak měly (jako obyvkle málo otestované), velikonoční vejce (!!!) na mapách vánočních dárkových dobrodružství a naprosto pro mne nepochopitelná široká škála hraček, ze kterých se však daly použít stejně jenom 4.... (možná to bylo dle úrovně hráče, ale silně o tom pochybuji)
    Z raritní zásobarny se díky rozšíření nabídky bonusů stala dominatní zásobarna, přičemž nejde urychlit zvyšováním urovní. Obyčejná zásobarna v podstatě ztratila na významu a hromada surovin na jeji upgrade tak přišla vniveč.
    Ať jenom nekritizuji, co fungovalo dobře byl kalendář, předměty na mapě a získávání dárků přes pruzkumníky. V podstatě nebyl problém vydělat na všechny hlavní budovy ve vanoční nabídce a získat pár povolení čí maltu navíc.

    PS: ještě jedna věc se nepovedla. Hostiny tety Irmy lze posílat v balících pouze jednosměrně. Vyžádat si je lze pouze po kusu.
    Myslím si, že to bylo podobné jak minulý rok. Mohlo to být lepší, ale taky horší. Jako vždy je to jen hra přes internet, takže laggy nejsou oblíbené, ale ne vždy jde vše podle plánu. Známe z reálného života, ne??!!
    Hračky byli jasně dány podle levelu. 17. level nemůže vyrábět věci ze zlaté rudy a 50. level aby vyráběl věci z borového dřeva a kamení je trochu nesmysl. Zásobárna nejde urychlit, ale myslím si, že většina věcí v ní není potřeba urychlit. Pokud se toho sejde hodně, stačí hodit čokozajdu a je po problémech. Nebo by to spíš chtělo lepší strategii v zadávání v ní. A ano... obyčejná je momentálně "k ničemu". V tom s Vámi souhlasím. Stejně jako s kalendářem, předměty a průzkumníky(+kupec).
    Myslím si, že dia za neotevřené dveře byli fér. Nevím, kolik bylo letos, ale loni 20dia za jedny. Což za týden hraní mám na 5 dveří(100dia).
    Jako vždy, dali tam truhličky za dia. Lidi mohli nakupovat a utrácet reálné prachy za altánky, stromečky nebo dárečky. Těm co měli štěstí a za dia si vytáhli něco lepšího gratuluji. Ale 195 dia za altánek je trochu moc. Na to jaký tam byli vždy šance na pořádnou budovu jsem koupil letos jen jednu truhlu. A koupit dobro za dia, aby mi padli dárky... no... asi si někdo z nás dělá srandu. Ale což.

    Celkově to byl povedený event, až na ty lagy. Ale s tím se člověk musel smířit. Mohli být lepší dárky(pošta) od UBISOFTu. Hlavně mě potěšilo to panství.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jerry-li View Post
    Hmm,bezva,mesicni otevirani kalendare k nicemu kdyz si nemohu po prijezdu ze zamestnani ani vybrat odmenu za vsechna odkryta policka.
    Měl jste na to 1 a půl dne. Nějakých 36 hodin.

  9. #9

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,mě zklamaly balíček za 199 diamantů.vloni mi z nich napadaly kromě jiných věcí zmrzlý panství,pirátské rezidence,hrady i čarodějnická věž.Letos jsem otevřela spoustu truhel a ani jedna z uvedených věcí nepadla.60 dárků bylo vcelku k ničemu,hlavně pro ty,co už vloni získali raritní zásobárnu.Jinak byl event bezva,děkuju

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    nevyváženost.

    Nevyváženost kalendáře a úkolů. Po letech hraní je tu spousta hráčů s lvl 50 a plnými sklady harampádí. No a k čemu mi je 200 uhlí, když mám ve skladu 300k a v poště/ve hvězdě nouzovou zásobu 500k ? Proč tam není někde skutečně náročný úkol . Zaplatťe já nevím 100k kamene, 300k vody a 100k mramoru atd a dostanete třeba zmrzlou rezku, nebo rybáře nebo něco co je užitečné.
    To samé platí o průzkumnících. Mám všechny co mohli za celou dobu hry být, natahali toho řádově 20k dárků. Za co to mám utratit, když rozdávat se to nechce a malty mám ...

    No prostě brblám nad stropem lvl 50, chtělo by to promyslet jak dospět k levelu 100. Nějakou náročnou cestou, aby to byla výzva - zábava i pro veterány. Nový soubojový systém - expedice považuji za nefunkční špatný vtip.

    Ale za zmrzlou rezku jsme pochopitelně rád.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.