Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Vánoce - dojmy a reakce

  1. #11

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    Na adventu mě bavilo nechat vykácet lesy a hledat předměty. Nějaké se schovaly a stejně nebyly dlouhou dobu k nalezení.
    Co se týče odměn z kalendáře,mohlo by být více žádanějšího zboží jako žula,titan,bonusy typu 4x a nějaké zajímavé stavby,co jsou v obchodě nyní za hodně peněz.
    škoda že bylo málo doplňkových misí a že ty dvě byly za diamanty.Také mě mrzí že již nejde dohrát nálada. Použil sem jeden prémiový den a je mi to k ničemu.Také by mohlo jít obchodovat s hračkami a vánočními nápoji.

    Někdo nahoře píše že má hromady věcí ze zásobárny,ale ty jdou teď převést zpět na původní suroviny.takže je příští rok musí vyrobit znovu.

    Mám několik set dárků nově získaných tak přemýšlím jestli koupit hromady malty nebo prodat na trhu.
    škoda že není na 31.12 nějaký silvestrovský event ,bonus silvestrovský ohňostroj,který zvedne na pár hodin produkci surovin na celém ostrově.
    To je vše co mě zatím napadá,zbytek kdyžtak dopíšu.

  2. #12

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj.

    Myslím, že tomuhle eventu chyběl náboj. Na druhou stranu si člověk nemohl stěžovat, že je málo dárků. Škoda, že nebylo za co utrácet Raritku má spoustu hráčů z loni, chyběl nějaký generál...jinak nebylo za co utrácet. Škoda, že tato hra zamrzla na 50 lvl. Ani PvP to nespasilo.

    Myslím, že pokud se tato hra neposune směrem dopředu, neudělají se další lvl. tak nevím nevím. Zlatý hraní před dvěma lety. Člověk jel dobro a těšil se že mu něco padne, teď raději nic nejede, protože odměny stojí za dvě věci.

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    totalne odflakle dokonce se ani neunavovali z velikoncnich adventur odstranit velikonocni vajcka

  4. #14

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Normální zásobárna není k ničemu, pořád potřebuju vyrábět osadníky a dělám i mramor za kamení. A občas se hodí i expediční lékárnička. To v raritních nejde.

  5. #15

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že event fungoval celkem bez problémů, což je velmi dobře. Zklamání bylo z odměn za dárky - raritku mám už pár měsíců a stopařka sice dobrá, ale výroba masa s jedním lovcem mi bohatě dostačovala, takže nejde o nějaký extra přínos. Doufala jsem, že aspoň z balíčku za dia půjde získat zmrzlé panství, ale bohužel, z altánků atd taky zklamání - to jsem to silo mohla koupit rovnou za dia u kupce a vyšlo by to levněji. Těšila jsem se na zimní ostrov - pokrytí sněhem je tedy hodně odfláknuté, všechno natřít na černobílo včetně předmětů je teda hodně smutný, za 40 dárků jsem si připadala podvedená.
    Pravda je, že by bylo fajn, odlišit i kalendář podle úrovní hráčů, odměna ve formě 100ks obilí je opravdu spíš výsměch.

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Podněty pro příště:

    1. Přidat kupci do obchodu několik ozdobných budov nebo budov s minimálním užitkem za řádově tisíce (desetitisíce) dárků. Pro hráče na vysokých levelech, kteří nemají jak jinak utratit dárky. Budovy by nemuseli být ani obchodovatelné. Nezabírali by moc místa na mapě. Standartní velikost, žádné megastavby, které není kam na přeplněných mapách nacpat! A že by je hráči nekupovali? Stačí se mrknout na andělskou bránu, suverénně nejdražší budovu ve hře. Nulový užitek a přesto ji spousta hráčů chce :-).

    2. Lepší využití vyrobených bonusů pro vánoční dobrodružství. Nevidím důvod, proč by hráči na vyšších levelech nemohli mít na vánočním dobrodružství i obyčejnější tábory, k jejichž "zničení" byly potřeba obyčejnější suroviny. Víc hráčů podotýkalo, že vlastně využívali jen dva z nabízených deseti druhů bonusů. Malinko jsem nepochopil, proč měly vánoční dobrodružství limit na splnění 12 dnů? Každej normální hráč to splnil za jeden den, takže stačilo tam dát řekněme 3 dny, aby byla rezerva. Ale budiž, je to jen prkotina :-). Mimochodem ... na velikonoční vajíčka jsem nikde nenarazil, ale třeba místo toho najdu o velikonocích dýně :-)

    3. Nevyrovnanost sběratelských předmětů. Všem nějak přebývají lízátka, přestože na výrobu dárků bylo zapotřebí všech tří druhů po 25ti ks. Možná je to způsobeno tím, že byla nejlépe vidět, ale přesto by to chtělo řešení. Navrhuji pro příště buď upravit procenta tak, aby lízátek padalo méně nebo přidat do zásobárny možnost předělat jeden druh předmětu na jiný. Například ze dvou lízátek udělat jeden perník.

    4. Adventní kalendář byl co se týče funkčnosti OK. Trošku zmatek při poslední odměně, kdy hráč natěšeně vlezl do hvězdy a hledal zmrzlé panství a ono nikde ... musel přejít mezi bonusy a teprve si převzít balíček. Podle mě zbytečnost a jen další tři kliknutí navíc :-(. Také bych se přikláněl k vyšším odměnám i v běžných okýnkách. Kalendář je tu jednou za rok a aby na hráče na 50. levelu vykouklo po otevření okýnka například 200 uhlí ... to je spíš k naštvaní než pro potěšení z Vánoc. I zde by to mělo být odstupňované podle levelu hráče. Nebál bych se přidat tam více zbraní. Teď když nejsou v odměnách na dobrech a musejí se vyrábět, tak by se hodily. Alespoň 1x za rok na Vánoce.

    5. Udělat už pořádnou zimní grafiku. Ta šedobílá hrůza, co tu s náma je už druhým rokem je děs. Stejně tak i tma je spíš za trest. Tyhle úpravy mapy snad mohou používat pouze masochisti :-)

    6. Co třeba během vánočního eventu prodloužit trvání bonusu, nahozeného přítelem? Vánoce jsou přece o rozdávání dárků (bonusů). Stačilo by těch 10% navíc, co mají premianti, spřístupnit všem.

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Za tři dny bylo po adventu, koupil jsem dvě recyklačky a o ostatní jsem neměl zájem, bud jsem to měl a nebo mi je to k ničemu. Advent byl z mého pohledu uplná katastrofa. O ničem a k ničemu. Loni tam bylo aspon šance získat panství a nebo adventury pokusy a návraty..Kalendář jsem otvíral jsen kvuli tomu panství a dárky jsem celý měsíc prodával..ale už ted se těším na další, zřejmě velikonoční advent, který bude zcela jistě tak zábavný jako ten, právě skončený.

  8. #18

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    + Advent mi připadal jako jediný event po ekonomické stránce vyrovnaný. Sběratelské předměty se daly snadno směnit na trhu. Na začátku mi chyběl perník, pak zvonečky a na konec zase perník. Mých 7 průzkumníků doneslo dostatečný počet dárků, abych si mohl koupit všechny budovy a ještě mi zbylo na sušenky a maltu
    ~ Odměny z kalendáře. Kamení a borový prkna to není dobrý vánoční dárek. Moc lidí z toho radost neměla. Knížky, ty udělají radost každýmu. Nebo damaškový meče.
    ~ Vánoční úkoly. Jestli byla nějaká řada úkolů, byla tak krátká že už sem na ni zapoměl. Úkoly pomoc paní hole a těžké dárky se střídaly do omrzení. Nuda.

    - Za naprosté selhání považuju "konec1" proč místo konec1 a konec2 rovnou nenapíšete konec eventu a odstranění vánoční nabídky u kupce? Bylo by asi moc pracný na "konec1" vypnout sběratelský předměty, dárky od průzkumníků a úkolový řady a na "konec2" odstranit kalendář, výrobu vánočních bonusů u starosty a v zásobárnách a vánoční obchod klidně ještě o týden později jako "konec3"? Bylo by to moc konců? Moc práce pro programátory?

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    za mne plus, mobilni internet neni problem ani pokud je clovek na chate u lesa, adventni kalendar splnen naprosto v klidu a pohode.

    mel bych jen pripominku ke hvezde, kde se mi v prubehu naskupila miliarda darku od pruzkumniku + za ukoly a jine, proc neni uz davno ve hvezde tlacitko sloucit stejne zbozi do jednoho ? takhle mam ve hvezde stovky nepouzitelnych bonusu a jineho bordelu. Jako chapu ze kdyz pak sloucim treba milion mramoru tak to asi do skladiste najednou nedam, ale to by zase resilo tlacitko rozdelit ..

    diky za tuto ficuru v budoucnu.

  10. #20
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by JanaOsadnice View Post
    Těšila jsem se na zimní ostrov - pokrytí sněhem je tedy hodně odfláknuté, všechno natřít na černobílo včetně předmětů je teda hodně smutný, za 40 dárků jsem si připadala podvedená.
    S tímhle musím na nikoliv 100 %, ale na 1000 % souhlasit! Říkala jsem si - jé snížek, to bude krásná zimní krajinka... ani prd. Všechno komplet přebarvené na černobílo, včetně věcí a lidiček, to se jděte vycpat. Bolely z toho jen oči.
    Nevermore!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.