Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 44 of 44

Thread: Vánoce - dojmy a reakce

  1. #41

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, event nebyl spatny, ale... urcite je podle mne prehnana cena 195 dia za balicek s prekvapenim, kde z nej mohly padnout akorat sila a pod. Myslim, ze vetsina hracu potrebuje nekam umistit osadniky, tudiz rezidence a veze ci hrady mohly byt, treba za nejake extra splneni. Nehlede na to, ze vloni bylo 95 dia.
    Klidne by se za maltu mohly povysovat dale rezidence, nebo treba zmrzle panstvi za 50 000 uhli na vyssi level (osadnici se zahrali u tepla :-))). Klidne by se take mohla objevit nejaka nova vanocni budova.
    Dale bylo katastrofou lagovani serveru - aby se tabor generala stavel 4x za sebou, nez byl skutecne postaven, to byl des. Navic pak nevychazely nektere strategie. Stavalo se mi, ze jsem nastavil armadu, ale server si to neulozil a poslal mi tam puvodni pocty. Vysledkem byly zbytecne ztraty. Kamaradovi se ztratili i generalove.
    Na kalendar jsem se tesil, ale pro lidi na vyssi urovni jsou domeny v podobe 200 uhli nebo medi nanic. Neda se to vybalancovat asi vsem, ale se zvysujicim se datem to mohlo byt lepsi. Na ostrovech s darky se mi taky objevila vajicka, ale bral jsem to jako zabavu. Vyroba darku pro ostrovany mi nevadila, holt vyssi level si je dela z drazsich veci, ale cenove to nebylo tak hrozne. Mohlo to ale byt ve stylu golema na predchozi advent, zacinalo se nejslabsim. Tady se mohlo zacinat ostrovem se levnymi darky a postupne pridavat pro vyssi levely.
    Souhlasim s tim, ze snih na ostrove je katastrofa, vypada to jako brecka na kraji dnesnich cest...
    Souhlas s Roderikem - body 2 a 3, nevyvazenost hledanych veci!
    Chvalim napad, jak rozsirit raritni zasobarnu, jen bych uvital zmenu ikony Hostiny - v tom bilem neni videt pocet zbyvajicich hostin. Ostatni nabidka na rozsireni za darky je dobra, kazdy si muze vybrat...

  2. #42

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, ať by se Vám vánoce povedly sebelépe, jejich spuštění zastínilo spuštění PVP, které tuto hru absolutně pokazilo. PVP nefungovalo korektně na test servru a přesto bylo spuštěno. Od jejich spuštění hra je v rozkladu a pořád se Vám nedaří to spraviit. Co takle napsat hráčům, že jestli neopravíte hru do konce ledna, PVP smáznete, ale asi to by chtěli hráči moc ....
    Vánoce byly na dárky hodně vstřícné a kromě malty vyšší lvl neměli co kupovat. Dát raritní zásobárnu za dárky skvělé, ale co ste dali hráčům co si ji koupili za dia ... nic ... vy si nase....
    Jsem zvědav kdy odpoví na tyto dotazy odpovědné osoby ... snad to bude ještě letos
    Přji hezkou hru hráčům a trpělivost a snad to někdy bude vše OK

  3. #43

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Valdano uprimne pokud jsi ji koupil za dia tak to je tvoje blbost. Dalo se predpokladat, ze bude o Vanocnim eventu znova, az pokud by nebyla bych ji resil za dia, takze tady placas na spatnym hrobe... co se tyce ostatniho tak vicemene souhlasim, osobne nemam z PvP odjety ani to uplne prvni dobro do ukolu, protoze to je tak nakladny, ze se mi to sakra nevyplati

  4. #44

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj Vánoční událost se mi líbila jen by to chtělo víc "šťávy", po posledním dni v kalendáři ještě trochu počkat s ukončením kalendáře, mně osobně se stalo že jsem vybral všechny okínka krom posledního, třeba týden dát možnost otevřít neotevřená políčka za nějaký úkol (lehce splnitelný, i pro malé levely) ne za gemy, každý je nemá.
    ...třeba i vytvořit nějakou vánoční minihru

    PS: těším se na další Vánoce v Settlerech

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.