Reply to Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 44

Thread: Vánoce - dojmy a reakce

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    rok 2013 o 100% lepši škoda chce to velkou změnu v TSO
    Last edited by lupus; 09.01.15 at 17:43.

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Celkem se mi to zamlouvalo,jen je pravda že spousta lidí hned na začátku vyrobila spoustu dárků které teď zbytečně zaplevelují bonusy! Jestliže bylo nastaveno používání dárků podle levelu ,tak proč se podle toho levelu nevyráběly i ty dárky?

  3. #23

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně osobně naštvalo že jsem spustila adventuru a chybělo mi pár bonusů. Dala jsem je vyrobit ale další den už nešli použít. Proč nejdou adventury dojet až do konce 2?

  4. #24
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucky_Thirteen View Post
    Mě osobně se nelíbilo, že pokud jsme prošvihli nějaké dveře v adventním kalendáři, tak se za dodatečné otevření musely platit diamanty. Je to trochu nefér vůči hráčům, kteří třeba svátky trávili u příbuzných, bez netu a nebo prostě neměli na hru čas, a pro lidi, kteří začali nově hrát
    Jasne. A druhy pohled je, ze je to odmena vsem hracum, kteri i presto ze mohli travit svatky u pribuznych atd. si nasli cas a lognuli do hry.

    Quote Originally Posted by Nhi_Vanye_i_Chya View Post
    naprosto pro mne nepochopitelná široká škála hraček, ze kterých se však daly použít stejně jenom 4.... (možná to bylo dle úrovně hráče, ale silně o tom pochybuji)
    A kupodivu bylo, i kdyz jinak nez myslis. Hrac urcite urovne mel ve vanocnich dobrodruzstvich moznost pouzit urcity typ darku (podmnozina toho co bylo v zasobarne). Prakticky tak vetsina hracu vyrabela jen zlomek z nabizenych a tento zlomek nemohl byt zobrazen v zasobarne protoze a) je to rozhodne narocnejsi nez zobrazit vsechny a nechat hrace pouzit mozek b) byl by problem s hraci kteri leveluji (popr leveluji extra rychle) kterym by se musela nabidka menit - coz opet vime je narocna operace

    ---

    zbytecne levne ukoly hlavne pro 50, i na nove spustenym serveru by to bylo tragicky malo
    mala odmena z ukolu a tudiz mala iniciativa je vubec delat, natoz kvuli pribehu
    dobry pocet darku z hledani, tady je trochu problem s tim ze jak se nakupuji pruzkumnici, nakonec tihle hraci skonci v tisicich s darkama a neni je za co utratit
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  5. #25

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě mrzí, že vždy když je k dispozici záhadná schránka s budovami, tak přestože koupím v průměru 4-5 tak nikdy budova nepadna. Je tam až nereálně nízká pravděpodobnost. Kdyby ta pravděpodobnost byla vyšší, věřte, že do těch schránek budu víc investovat. A další věc, která se mi stala velmi často byla, při otevření okýnek, že jsem si řekla "aby se nepředali". V těch okýnkách byly směšné odměny a můj 49. lvl.
    Last edited by LadyIghyIS; 11.01.15 at 13:26.

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Spokojenost

    Většinou se ke všemu vyjadřují jen nespokojenci, proto cítím potřebu napsat pár řádek a pochválit vývojáře za jejich snahu a pár novinek, které hru někam posunuly. Především bonusy na 24h jsou vynikající nápad. Není třeba trávit tolik času bonusováním a ekonomika je vyváženější a efektivnější. Také 2 recyklační továrny se rozhodně hodí, k tomu 2 plovoucí rezidence a zmrzlé panství, jsou věci, kterými člověk nepohrdne. Dárky nebylo třeba doslova "vydřít" na dobrodružstvích, jelikož je nosili průzkumníci. Rozšíření zásobárny o lepidla a stopnutí bonusů také patří k věcem, které chyběly.
    Celkový dojem z celé události je rozhodně pozitivní..
    Last edited by pan_Nos; 10.01.15 at 13:54.

  7. #27

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    v podstate tomuto eventu nemam co vytknut...darcekov bolo viac nez dost, nemusel som ani kupovat u kupca a ani nikde inde, prieskumnici ich doniesli viac ako dost...horsie bolo, ze ich nebolo kde minut. Mohlo byt v ponuke na kupenie u kupce Zmrzle panstvi alebo nieco, co sa v priebehu roka neda nikde inde zohnat.

    A druha vec, minuly rok bola v ponuke kupa 200% extra diamantov...som cakal, ze teraz to bude podobne...bohuzial nebolo...skoda.

  8. #28

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč nemůžu použít bonusy na adventuru s dárky i když je mám vyrobené? Jsem si ty adventurky šetřil, až si zapnu prémko a takhle tu mapku co mi běží můžu akorát zahodit. A pokud se změněj pravidla, tak můžu vyhodit i ty dvě co mam ve hvězdě.

    Očekávám odpověď.

  9. #29

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Paran View Post
    Proč nemůžu použít bonusy na adventuru s dárky i když je mám vyrobené? Jsem si ty adventurky šetřil, až si zapnu prémko a takhle tu mapku co mi běží můžu akorát zahodit. A pokud se změněj pravidla, tak můžu vyhodit i ty dvě co mam ve hvězdě.

    Očekávám odpověď.
    naprostý souhlas s Paranem, navíc nelze spustit paralelně druhé dobrodružství. Neměl jsem trpělivost a čekat na vyřešení, takže jsem 12 denní dobrodružství dnes večer zrušil, abych mohl jet další...

    Navíc problém s nevyráběním vojska v kasárnách a ztráta vyrobených mečů (psáno na podporu a stále bez reakce)

  10. #30

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mě celkem vydařený event. Co jsem chtěl jsem si pořidil. Nepotřebné dárky prodal a koupil něco jiného. Chápu kritiku na některé věci jako je možnost otevřít okno adventního kalendáře za dia, ale na druhou stranu je potřeba pochopit i BB - oni přece musí z něčeho žít, ne? Pokud vás hra baví, tak si tu a tam kupte pár diamantů a podpořte tím vývoj hry.
    K dia mám připomínku, která tu zazněla. Očekával jsem 200% bonus pro nákup dia. Toto bych určitě nakoupil.
    Za další počin, který směřuje ke snaze víc hrát hru a utrácet i dia je úprava slotu z dobrodružství. Dříve padaly zbraně, nyní jen surky. Kdo má horší ekonomiku, tak si ji musí upravit.
    Dobrá je však volba házet z dobrodružství vše přímo do zásob. Nicméně i tady bych uvítal volbu, např. nějaká zaškrtávací pole pro surky i popku, které nechci hodit do zásoby, ale jen do hvězdy.
    Co mě trápí víc jsou kolonie, které tak jak jsou považuji za nehratelné. Škoda, třeba toto se nepovedlo. Zajímalo by mě, kolik hráčů kolonie využívá.
    Poznámka k nepotřebným bonusům. Není to k ničemu. Vyrobené bonusy pro event jdou hodit na starostu a dostaneš suroviny zpět.-)
    Mě spíše zajímá, kde má hra svoje možnosti, kdy může skončit a jak dlouho se bude ještě vyvíjet a měnit.
    Last edited by Jirsen; 11.01.15 at 09:32.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.