Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Magické fazole a magický fazolový stonek

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Magické fazole a magický fazolový stonek

    Nejsou v plánu nějaké nové věci za magické fazole a magický fazolový stonek? Už je tam nějak dloho pořád stejný sortiment

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Navrhoval bych, aby šlo koupit za fazole/stonky královskou rezidenci ze statečného krejčíka. Klidně ať stojí třeba 200-300k fazolí (s odpovídajícím přídavkem k populaci). Získalo by se tím rozhodně víc místa. než nějakým bořením skal a taky by to hráče na L50 na nějakou chvíli zabavilo
    Last edited by Lord_X; 15.01.15 at 01:08.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_X View Post
    Navrhoval bych, aby šlo koupit za fazole/stonky královskou rezidenci ze statečného krejčíka. Klidně ať stojí třeba 200-300k fazolí (s odpovídajícím přídavkem k populaci). Získalo by se tím rozhodně víc místa. než nějakým bořením skal a taky by to hráče na L50 na nějakou chvíli zabavilo
    Ta královská rezidence ze statečného krejčíka není nic jiného než dům starosty (na V. levelu). Za fazole jde koupit úžasná rezidence, podobně velká obludnost. Tyhle velké budovy nejsou příliš oblíbené a další bych nepřidával. Špatně se umisťují. Důkazem je fakt, že hráči raději shánějí a staví zmrzlá panství než tyhle velké budovy. Panství můžeš šoupnout někam do rohu, kde nezavazí a nezabírá místo pro výrobní budovy.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_X View Post
    Navrhoval bych, aby šlo koupit za fazole/stonky královskou rezidenci ze statečného krejčíka. Klidně ať stojí třeba 200-300k fazolí (s odpovídajícím přídavkem k populaci). Získalo by se tím rozhodně víc místa. než nějakým bořením skal a taky by to hráče na L50 na nějakou chvíli zabavilo
    Souhlasím s Roderikem.
    Velice jsem se těšil na úžasnou rezidenci... Ale když jsem se pořádně podíval, kolik zabírá místa, kolik přidává populace a jak špatně jde umístit, tak mě to zase přešlo a naopak znechutilo
    Velká obludnost za nic..... Možná tak jednu pro okrasu.

    Dokonce zvažuji, jestli má smysl vůbec stavět EPICKOU pilu.

    Kdyby byla na ose X o 2 políčka kratší a na ose Y o políčko kratší (4*3), už by se to dalo i s tím vykrojením někam umístit. Na ostrově několik takových míst je.

    Taky studně nechápu, proč jsou 2x2 a ne 1x1 (možná kvůli grafice).
    A nešťastné pojmenování bezedné studně (omezeno kapacitou 6k vody). Když je něco bezedného, má to být skutečně bezedné !!!

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno k temto uzasne velkym stavbam
    uzasna rezidence nikdy nevyrovnala zamrzla panstvi jak na pocet obyvatel na plochu tak na problem s umistenim a je natolik preplacana ze se mi popravde ani jako dekorace nelibi.. bohuzel
    epickou pilku pouzivam jako zdroje pro uhli.. kdyz by bylo moznost mit vice recyklacnich tovaren nestavim je

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Úžasnou rezidenci může ještě zachránit to, že by se jednou mohla dát vylepšit
    Last edited by Lord_X; 15.04.15 at 11:18.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no myslim ze ani to ji nezachrani jak znam BB tak by vylepseni byli za nejaky nesmyslny mnozstvi surek

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    rozhodne pokud jsem dobre chapal predesly zamer autoru(ale to uz je davno) predpokladal jsem ze maji prijit navazne pohadkove adventury ktere by se kupovali z klicky

    realita se ale kapek lisi a v tomto ohledu se nic nedeje nebo o tom nevim.. spis se pridalo pvp natolik nevyhodne a nepruhledne ze pochybuji ze bych ho jezdil

  9. #9

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Koupil jsem Epickou pilu....
    Je skvělá (ač neskladná), jediný problém je v tom, že na ní nelze hodit hostina.

    Takže jsem ji zase zboural....
    Možná ji budu používat na uhlí, ačkoliv bez bonusu to skoro nemá smysl a polévku na ni kupovat nehodlám.

  10. #10

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Na pilu muzes vyrobit u starosty bonus (2x na 6h)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.