Reply to Thread
Page 14 of 20 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #131
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám 30 generálů
    Cože?
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #132
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Cože?
    Asi pocita i marsaly - ti maji taky zakladnu.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  3. #133
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    přesně za tímto účelem jsou ve hře Krejčící, mělo to být těžké dobrodružství se speciální odměnou. Ale ono je ve výsledku jedno, jak těžké dobro bude, když si jde nasyslit dopředu třeba 20k armády (a to zdaleka není maximum, co tady někdo má). Tímto se naráží na stejný problém, který byl nedávno rozepsán v Dev Blogu: Je těžké vybalancovat něco tak, aby to bylo rozumně dosažitelné a zároveň nešla obtížnost obejít nasyslením věcí dopředu. Ty různé okliky jako nucené co-op toho moc neřeší - prostě se najdou takoví hráči 2 (3,4...). Plus dohadování se zdržovatelema nabere 10x větších obrátek: Když mám proinvestované třeba 20k armády a zbývá den a poslední hráč se loudá, tak to bude hodně nepříjemné.

    Celkově, co by šlo udělat pro zvětšené obtížnosti dober je okopírovat systém, který je teď u scénářů - výroba jednotek povolena až se dobro začne. Případně omezit počet přesunů (buď celkově nebo na den). Hned bude krejčík výrazně těžší. Ale zase to není ze dne na den a má to jiné svoje mouchy.
    Last edited by BB_Kahsi; 08.04.15 at 11:49. Reason: bolo -> bylo

  4. #134

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno chlape uz vidim to jak nutite vermomoci hrace nehrat.. alespon tam miri tento post..
    jinak po delsi odmlce jsem sjizdel veci ala "odkud se berou velikonocni vejce" a musim uznat:
    1. neprimerene draha adventura
    2. neprijeme buguje kdyz se predmety k hledani obevi az posleze
    3. neprijeme buguje kdyz pouijete bonusy v jinem nez autory uvazovanem poradi
    4. odmena je vysmechem za utrpeni hledani zdali uz nabehli predmety na nalezeni
    5. hra vas sice informuje po najeto na bonus ze kdyz jich vyrobite vice tak si je spapa vsechny, nicmene proc tomu tak je nikoliv

    velikonoce:
    nepochopil jsem k cemu je mistr obrany(opetovne)

  5. #135

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj,

    přesně za tímto účelem jsou ve hře Krejčící, mělo to být těžké dobrodružství se speciální odměnou. Ale ono je ve výsledku jedno, jak těžké dobro bude, když si jde nasyslit dopředu třeba 20k armády (a to zdaleka není maximum, co tady někdo má). Tímto se naráží na stejný problém, který byl nedávno rozepsán v Dev Blogu: Je těžké vybalancovat něco tak, aby to bolo rozumně dosažitelné a zároveň nešla obtížnost obejít nasyslením věcí dopředu. Ty různé okliky jako nucené co-op toho moc neřeší - prostě se najdou takoví hráči 2 (3,4...). Plus dohadování se zdržovatelema nabere 10x větších obrátek: Když mám proinvestované třeba 20k armády a zbývá den a poslední hráč se loudá, tak to bude hodně nepříjemné.

    Celkově, co by šlo udělat pro zvětšené obtížnosti dober je okopírovat systém, který je teď u scénářů - výroba jednotek povolena až se dobro začne. Případně omezit počet přesunů (buď celkově nebo na den). Hned bude krejčík výrazně těžší. Ale zase to není ze dne na den a má to jiné svoje mouchy.
    Zdravím Kahsi,

    já to cítím tak, že každá hra by měla být především o výzvách. Když jsem byl level 40, tak jsem se těšil až budu mít jednotky a dostatečnou populaci na to, abych si mohl zkusit Krejčíky. Taky mi první Statečný krejčí zabral tři dny, než jsem ho odehrál. Jenže to už je dávno a od té doby jsem někde jinde a prostě mi tu chybí další úroveň.

    Vybalancovaní hry to je kapitola sama pro sebe. Zajímalo by mě jestli existuje nějaká statistika počtu odehraných adventur. Chtěl bych vidět kolik nadšenců se tu třeba trápí se Syny Veldtu. Na výměně jsou v podstatě k vidění nabídky LS jen na RB nebo BK, protože ty ostatní se nevyplatí dělat kvůli odměně. Přitom stačilo, aby během eventu padaly v odměnách vejce a rázem byli u mě v kurzu Zrádci nebo Čarodějnice.

  6. #136

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    mno ono je kapek smutnou zalezitoti ze po "vybalancovani odmen" se rozdil mezi adventurama jeste zvetsil..
    pred zmenou jsem jezdil zradce, ostrov piratu, BK, byka, ML(z ostrovu piratu), vitr, temne bratrstvo a obcas severany a prekvapivy utok
    po zmene:
    ostrov piratu nema zajimavy loot
    bk a byk zustli
    ML - chybi zdroj na adventury
    vitr - uz nejsou fazolky a sance na kostnici je uz vysmechem
    temne bratstvo - nedo dal sanci na vez do byka
    severani - kdysi luxusni advenutra na exy nyni prodelecna adventura na zelezne zbrane jelikoz jsou vic nedostatkove nez drive
    prekvapivy utok - obdobne jako severani

    kupodivu jeste jsem nemel odvahu ani mtivaci odjet adventuru divoka marena.. uz to nekdo kvuli tak lukrativni odmene udelal?

  7. #137

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    @Reborn
    @BB_Kahsi

    To co popisuje Reborn je detailně popsáno tady: http://forum.thesettlersonline.cz/th...5582#post15582

    Některá dobra prostě nemá smysl jezdit, protože šance na padnutí odměny je nula.

    MO - alias mistr obrany.
    Tohohle generála asi nikdo nepochopil....
    Na dlouhé bloky se nehodí (bojuje 2x rychleji) a žádnou speciální vlastnost nemá (krom 5k HP), které jsou mu s tak malým DMG i na Krejčíkovi k ničemu

  8. #138

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    @Reborn

    Ve svém výčtu jsi vynechal Hnízdo banditů. To byla v podstatě moje nejoblíbenějsí adventura před překopáním odměn. Samozřejmě od 25.11.2014 jsem ji spustil možná jednou nebo dvakrát.

  9. #139
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam rozšířen o 41).

  10. #140
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zofie View Post
    Myslím, že by bylo dobré upravit generála Mistr Obrany tak, aby bojoval stejně dlouho jako obyčejní generálové.
    S rychlejší dobou bojování se jeho výhoda - 5000 bodů zdraví - úplně ztrácí, a tím pádem není moc použitelný, zejména na bloky ne.
    NOTABUG, bloky mimo expedice nejsou podporovanou součástí hry.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.