Reply to Thread
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #91
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Já se tedy polepším

    PS: Vylepšil jsem můj předchozí post (17).
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15208

    a taky tento
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15284

    Oba jsou již přesunuty na první stránku.
    Máš to tam.

  2. #92
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderik: Prosím tě, můžeš tento příspěvek upravit + foto, aby je stačilo jen zkopírovat a dát do prvního postu? Moc teď nestíhám.

    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15277

  3. #93

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Pro hráče na 50. levelu jsou právě ty hvězdné mince a u kupce mají sekci "Epické předměty". Přidávat další okruh se mě zdá zbytečné a matoucí. Raději bych volil cestu rozšíření toho co už ve hře je. Královská garda, proč ne. Ale volil bych cestu zakoupením u kupce za hvězdné mince a na omezenou dobu. Nějakou obdobu premium účtu. Hráč by zakoupením dostal nějaké výhody, ale třeba i povinnosti jakožto člen královské gardy :-)
    Šlo mi o to, aby v téhle hře bylo o co se snažit. Chtěl jsem to dotáhnout na L50 - to se mi podařilo. Chtěl jsem bezúdržbový ostrov - mám sila a vodní mlýny, takže obnovuju jen doly. Chtěl jsem pořídit nějaké epické předměty - mám majora, pilku, pár rezek. Hra mě bavila, ale teď už je to rutina a spíš nuda. Říkáš, že je zbytečné přidávat nové věci. Tak s tím si dovolím nesouhlasit, i když si BB počíná jak slon v porcelánu. Poslední dobou jsou pro mě jediným zpestřením hry eventy, jinak tu už prostě není o co hrát. Chybí tu nějaký další dlouhodobější cíl po dosažení L50.

  4. #94

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    To jsme si nerozuměli Lorde_X. Je samozřejmé že se hra musí nadále vyvíjet a tím si udržet hráče. Jenom jsem pro jinou cestu přidávání nových věcí. Příklad. Máme dovednosti pro geology a průzkumníky. Kde jsou slibované dovednosti pro generály a ostrov? Máme Epickou pilu, avizovanou jako první z X epických budov a po dalších se slehla zem. Kategorie epické předměty u kupce je od jejího zavedení stále stejná, nic nového tam nepřibylo. Podle mě by měli spíše zapracovat na těchto věcech než neustále přidávat něco nového. Pokud si chtějí něco nového vytvářet a zkoušet, tak na to mají test server. Tam ať si novinky testují klidně dva měsíce. Alespoň odladí většinu bugů a nedopadne to jako s expedicema v ostré verzi. A podobně jsem to myslel i s tou gardou. Navrhoval bych ji přidat (po řádném otestování) jako nové věci k zakoupení do kategorie epické předměty u kupce. Nevymýšlel bych pro gardu žádné nové tentononc aby se to soudruhům opětovně celé nepo...

  5. #95

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Skilly generálů je další věc, o které se mluvilo a skutek utek. Předpokládám, že návrhů od hráčů už tu asi pár bylo ale jeden navíc snad neuškodí.

    Takže moje představa, jak by to mohlo vypadat:



    Rukopisy:
    A - cestování na dobrodružství a zpět je rychlejší o 15/30/45%
    B - zotavení z porážky trvá o 15/30/45% času méně

    Svazky:
    C - přidá generálovi 2k/5k/10k zdraví
    D - poškození způsobené generálem je zýšeno o 100/200/300
    E - zlepšuje přesnost zásahu všech jednotek o 5/10/15%
    F - snižuje přesnost zásahu nepřátelských jednotek o 5/10/15%

    G - zlepšuje účinnost útoku všech jednotek o 5/10/15%
    H - snižuje účinnost útoku nepřátelských jednotek o 5/10/15%
    I - zvyšuje body zdraví všech jednotek o 5/10/15%
    J - snižuje body zdraví nepřátelských jednotek o 5/10/15%

    Kodexy:
    K - šance na "vylěčení" 10/20/30% ztracených jednotek
    L - po skončení bitvy se hráči vráti 10/20/30% zbraní ztracených jednotek
    M - poskytuje 5/10/15% šanci, že se demoralizovná nepřátelská jednotka vyhne boji a v daném kole nezaútočí
    N - poskytuje 5/10/15% šanci, že útočící jednotka bude mít "štěstí" a způsobí o 25% větší poškození

    O - generál může vést do boje o 20 jednotek více
    P - generál má schopnost přivolat démona, který bojuje proti nepřátelskému táboru a po skončení boje zmizí
    Q - před útokem je napadena náhodná jednota a částečně zlikvidována (slabší varianta Vraha)
    R - před útokem generál napadne tábor šípy (slabší varianta Deště šípů)
    Last edited by Lord_X; 14.02.15 at 02:44.

  6. #96
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam doplněn + to co již je opraveno jsem přesunul na začátek seznamu.

  7. #97

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    zrušení dobra temní veleknězové byla největší chyba. to bylo nejlepší dobro na školení nováčků. kooperativní dobra byl krok správným směrem, ale změna odměn je v podstatě uplně vyřadila ze hry, takže budeme dozblbnutí jezdit býky...

  8. #98
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam rozšířen o položku 33).

  9. #99

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Seznam rozšířen o položku 33).

    no a to se ještě divíte, že uhlí "je" raritní položka? :-D
    pošleš hledače na půl dne i více do pr....čič a on ti přinese trochu uhlí. mnohonásobně víc uhlí ti vyprodukuje prďola ze dřeva nebo upocený horník na šachtě.

  10. #100

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    DAROVAT - návrh na úpravu

    Autor: LosAngel
    Datum vytvoření: 24.02.2015
    Popis problému: Nabídka darovat je nepoužitelná (špatně naprogramovaná). Jediná použitelná věc je tam GEOLOG. Ostatní věci jsou nesmyslně drahé.
    Když bych se rozhodl někomu něco darovat za DRAHOKAMY, mohu mu darovat pouze věci "od mého obchodníka". Tím je omezeno darování generálů a jiných zajímavých věcí.
    Řešení: když někomu chci něco darovat, dar by se vybíral z jeho možností a ne z mojí nabídky. Když nebude mít koupeného Veterána, mohu danému hráči darovat Veterána. Jemu zmizí z možností koupit ho za DRAHOKAMY, neboť ho dostal darem od někoho jiného, který ty DRAHOKAMY zaplatil za něj.


Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.