Reply to Thread
Page 7 of 20 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #61

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Změna konceptu cechovních úkolů

    Ahojky,

    řada hráčů má problémy s neustále vnucovaným odehráváním dobrodružství do různých úkolů, nejen cechovních. Navrhoval bych následující řešení.

    Cechovní úkol by se neskládal ze dvou částí jako nyní, ale ze tří, z nichž by hráč musel pro úspěšné splnění dokončit libovolná dvě. Pro každou ze tří částí by byl jiný okruh úkolů. V 1., nejjednodušším, by byly tradiční úkoly typu prodej XY dané suroviny, vyrob XY dané suroviny atd. V 2. okruhu by byly již těžší nebo nákladnější úkoly. Například zaplaťte XY titanu, mějte produkci XY kuší za 12 hodin, vyrobte XY zlatých džbánů a podobně. Teprve ve 3. okruhu by byly nejtěžší úkoly a to včetně těch dobrodružství.
    Hráč by si sám mohl rozmyslet, kdy je pro něj lepší odehrát dobro, kdy naopak nemá čas a raději zaplatí třeba ten titan.

    11.2.2015: Doplňující info: Zpráva sem byla přesunuta z jiné části. Nebyla původně určena pro tuto větev a nekladu si žádné ambice na začlenění na první stránku nebo kamkoliv jinam. S obrázkama se dělat nebudu. S grafickýma schopnostma které mám by mě to trvalo příliš dlouho a na to nemám čas ani náladu.
    Last edited by Roderik; 11.02.15 at 15:54.

  2. #62
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    AD 1) a AD 8) byly opraveny v údržbě 03.02.2015.

  3. #63

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím.
    Myslím si, že by se spousta věcí měla sloučit do jednoho stacku, aby nezabíraly místo.

    A mít možnost je rozdělit.

    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Proč 25 kusů? Proč ne rovnou "Sloučit", "Sloučit vše" a "Rozdělit" jako v Anno? Neomezovat nic na pevný počet kusů - víme jak to dopadlo v kasárnách.

    Dále nechápu, proč je nutné odehrávat dobro jako úkol.
    Některá dobra začátečníci ani jít nemohou, protože je to na ně moc (buď jednotek, nebo čehokoliv).


    PS: souhlasím s celým prvním postem
    Last edited by SuprMama; 03.02.15 at 23:23.

  4. #64

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    super vlákno....

    1) domnívám se, že dobrodružství "Čarodějnice z močálu" není určeno pro nízké lvl (26+).
    Ztráta jednotek a typ, je neadekvátní k požadovanému levelu.


    2) U budov chybí jakékoliv popisky ve hře (v menu stavby před tím, než ji postavím => jak dlouho se bude budova stavět, jakou má spotřebu surovin).

    3) Proč se bezdná studna jmenuje bezedná, když bezedná není? Bylo by super, kdyby bezedná byla !!!

    4) Arktický důl, má vůbec smysl? Když po vyčerpání spadne a nevrátí se. Měl by mít oproti standardnímu dolu nějaké větší+

    5) Hledání pokladů - viz http://forum.thesettlersonline.cz/th...5145#post15145

    6) Dále nechápu logiku ekonomiky za DIA. Vylepšit zlatý důl na 5lvl stojí časově 10min, nebo 2475 DIA. By mě zajímalo, kdo si to za ty DIA pořídí ???

    7) toho by bylo
    Last edited by LosAngel; 04.02.15 at 00:50.

  5. #65
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Ahoj,
    super vlákno....

    1) domnívám se, že dobrodružství "Čarodějnice z močálu" není určeno pro nízké lvl (26+).
    Ztráta jednotek a typ, je neadekvátní k požadovanému levelu.


    2) U budov chybí jakékoliv popisky ve hře (v menu stavby před tím, než ji postavím => jak dlouho se bude budova stavět, jakou má spotřebu surovin).

    3) Proč se bezdná studna jmenuje bezedná, když bezedná není? Bylo by super, kdyby bezedná byla !!!

    4) Arktický důl, má vůbec smysl? Když po vyčerpání spadne a nevrátí se. Měl by mít oproti standardnímu dolu nějaké větší+

    5) Hledání pokladů - viz http://forum.thesettlersonline.cz/th...5145#post15145

    6) Dále nechápu logiku ekonomiky za DIA. Vylepšit zlatý důl na 5lvl stojí časově 10min, nebo 2475 DIA. By mě zajímalo, kdo si to za ty DIA pořídí ???

    7) toho by bylo
    [1] To si nemyslím. Když to dobrodružství srovnáme s jinýma 26+ dobrama (mimo mini dobra), tak o hodně nevybočuje. A pokud si někdo koupí za dia mistra nebo veterána, nejsou ty ztráty už moc velké a malý level si je může odjet.

    [2] S tímto souhlasím a dodám to tam.

    [3] K překladu hry se moc nechci vyjadřovat, protože to se už řešilo tolikrát...

    [4] Arktický má smysl, protože je to důl 6 úrovně a když ho postavíš na nalezišti, které neustále doplňuješ a hlídáš si, aby důl nespadl, vyplatí se.

    [5] To kolik čeho průzkumník najde, nemůžeš srovnávat s trhem, protože každý server má jiný trh. Ale souhlasím, že by průzkumník měl najít o něco více šurek od každého typu.

    [6] Co se dia týče (a jeho výše), tak to je politika BB a do toho nikdo z nás nevidí. I když některé ceny jsou na hlavu, může nám to být přece jedno.

    [7] ???

  6. #66
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    [4] Arktický má smysl, protože je to důl 6 úrovně a když ho postavíš na nalezišti, které neustále doplňuješ a hlídáš si, aby důl nespadl, vyplatí se.
    5. úrovně, pokud vím.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #67

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post

    [5] To kolik čeho průzkumník najde, nemůžeš srovnávat s trhem, protože každý server má jiný trh. Ale souhlasím, že by průzkumník měl najít o něco více šurek od každého typu.

    [7] ???

    Seff:

    u 7) mi vypadla věta
    Spíše taková mimo poznámka...

    5) bylo tam srovnání také pouze a jen mezi surovinami. Viz příklad s výrobou mincí z rudy.


    Pokračování
    8) V přehledu ekonomiky, aby se v součtu zobrazovalo číslo s bonusem i bez bonusu a přesné.

    9) ad 8) ideálně přesné číslo a ne zaokrouhleno

    10) Okno ekonomiky, aby šlo vypnout kliknutím na ikonu ekonomiky

    11) Mít možnost hromadně stopnout výrobu (mě, jakožto nízký lvl to asi až tak netrápí). Možná by se to dalo dělat přes okno přehledu ekonomiky. Ovšem to by okno nesmělo mizet pokaždé, když kliknu na budovu. Muselo by být více interaktivní a muselo by jít připnout tak, jako okno s výrobou.

    12) Historie na tržišti je příliš krátká a okno příliš malé.... Chtělo by ho mít možnost zvětšit a mít delší historii.

    13) Co na tržišti mít možnost rychlých voleb (položky, které pravidelně opakuji)

    14) U výměny, když mám již navolené položky, ale zvolil jsem špatně množství a kliknu opět na položku (pro opravu množství), musím celý proces opakovat od nuly (vybrat položku a znovu volit množství). Zdá se mi to nelogické.

    15) Chat je tragický a zbytečně se míchá systémová hlášení se zprávami. Chtělo by to oddělit.
    a) chat mezi hráči nemá řazení podle data a času, chybí filtrace (vyhledávání v historii)
    b) bojová hlášení - přehrát souboj je nádhera, ale po čase omrzí a mě zajímá většinou výsledek (rychlý náhled přímo ve zprávě), dále bych uvítal možnost rychlo volby smazat označené na hlavním panelu (například hodně vpravo)
    c) výsledek dobra s odměnami se nevejde do okna (chat okno je příliš malé)
    d) mít možnost nastavit automatické odmazání bojové zprávy po přečtení (třeba do 5minut)
    e) systémová hlášení - nelze kliknout kde se událost udála (v historii)

  8. #68
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    1) domnívám se, že dobrodružství "Čarodějnice z močálu" není určeno pro nízké lvl (26+).
    Ztráta jednotek a typ, je neadekvátní k požadovanému levelu.
    [1] To si nemyslím. Když to dobrodružství srovnáme s jinýma 26+ dobrama (mimo mini dobra), tak o hodně nevybočuje. A pokud si někdo koupí za dia mistra nebo veterána, nejsou ty ztráty už moc velké a malý level si je může odjet.
    No jasně, u těch dobrodružství, které údajně mají být pro nízké levely, by se vůbec měla upravit obtížnost.
    "Malý" level si asi těžko koupí za dia mistra nebo veterána, Seffe

    Ta dobrodružství pro nízké úrovně (řekněme do 30. levelu) by měla být v pohodě zvládnutelná s rekruty, lučištníky a nějakou tou kavalérií... nikoliv s vojáky, milicí a generály za dia, jako je tomu nyní.
    Nevermore!

  9. #69
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucky_Thirteen View Post
    No jasně, u těch dobrodružství, které údajně mají být pro nízké levely, by se vůbec měla upravit obtížnost.
    "Malý" level si asi těžko koupí za dia mistra nebo veterána, Seffe

    Ta dobrodružství pro nízké úrovně (řekněme do 30. levelu) by měla být v pohodě zvládnutelná s rekruty, lučištníky a nějakou tou kavalérií... nikoliv s vojáky, milicí a generály za dia, jako je tomu nyní.
    S tímhle zase moc nesouhlasím. Neříkám, že je třeba kupovat geny za dia, ale na většině dober. 26+ o vojáky dobyvatel nepřichází - stačí je jednou vyrobit a pak jen s nimi jezdit. Opravdu nesouhlasím se zjednodušování hry až v takové míře.

    P.S.: Já neměl veterána do 42 levelu (o velikonocích jsem získal) a náročnost dober mi opravdu nevadila.

  10. #70

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    to je sice OK, že přidali tak nějak zpatlaný "zrychlení" zrekrutování v kasárnách. ale zase nějaký programátor vůbec nepřemýšlel, že když chci rychle vyrobit jinou jednotku, kterou to přidalo na konec fronty, tak musím

    A/ klikat jak lojza než zruším celou řadu v kasárnách

    B/ klikat 2x více jak lojza + rolovat kolečkem u myši o 107, abych posunul tu jednu jednotku výroby až na začátek.

    škoda, že u vývoje nesedím třeba já, bych jim to vysvětlil jak se to má dělat.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.