Reply to Thread
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 151 to 160 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #151

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Kolonie

    Settlers mě nadchly z jednoho prostého důvodu. Neútočí se tady na jiné hráče a člověk si v klidu odehrává.
    Proto možnost dobýt kolonii a zase o ni přijít, mě osobně demotivuje k hraní kolonií.....

  2. #152
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Kolonie

    Settlers mě nadchly z jednoho prostého důvodu. Neútočí se tady na jiné hráče a člověk si v klidu odehrává.
    Proto možnost dobýt kolonii a zase o ni přijít, mě osobně demotivuje k hraní kolonií.....
    Tak je nehraj.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #153

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Tak je nehraj.
    Taky je nehraju (zatím), neboť
    1. se mi nelíbí možnost přijít o kolonii
    2. je potřeba populace a tu zatím nemám dostatečnou

  4. #154

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Autor: LosAngel
    Datum vytvoření: 21.04.2015
    Popis problému:
    1) nemohu měnit větší množství surovin stejného typu, jsem omezen počtem KS / stack
    2) nemohu si od protistrany vyžádat větší množství surovin (například při směně hostiny mi pvolí pouze 1ks a u doplňovačů nejsou předdefinované karty a musím znát přesné množství)
    3) nemohu směnu opakovat

    Řešení:
    1) umožnit nadefinovat libovolné množství => například že chci poslat 250 hostin za 777 doplňování zlata (u mě by se poslalo 10x25 hostin a u protistrany by se poslalo 1x500 doplnění zlata a další karta by se rozdělila na 277 doplnění a 223 doplnění)
    2) opravit tuto chybu (u doplnění zlata mohu definovat libovolné množství, ale směna neprojde)
    3) přidat další tlačítka na násobky, jako je tomu například u kasáren.

    Last edited by LosAngel; 21.04.15 at 10:27.

  5. #155

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Autor: LosAngel
    Datum vytvoření: 21.04.2015
    Popis problému:
    Při zboření budovy na vysokém LVL dostanu zpátky pouze suroviny ze základní výstavby

    Řešení:
    Při zbourání budovy na vysokém LVL bych měl obdržet zpátky i část surovin z provedených upgradů.


  6. #156

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    @ BB_Kahsi

    Neplánuješ založit vlákno, kde bys nás informoval o připravovaných změnách (co se rozhodli vývojáři z našich námětů použít / opravit / vylepšit)?
    A kdy asi tak +- plánují změnu implementovat?
    Případně že bychom to trošku komentovali před implementací?

  7. #157

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Autor: LosAngel
    Datum vytvoření: 21.04.2015
    Popis problému:
    MO je dobrý akorát tak na LS a na první, sebevražedné útoky.
    Jedná se o HARDENER GENERAL s více HP a poškozením okolí.

    Řešení:
    Přidání vlastností, aby vlastnosti generála odpovídaly názvu generála "MISTR OBRANY"


  8. #158

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    LosAngel: Mistr obrany neni vhodny jako general na zarezy.. jeho damage je nizsi (na dost adventurach tudis nezabije ani jednotku) a jeho zivot vede k tomu ze muze prodlouzit boj.. stale je na zarezy v bloku jistejsi BH a na zarezy imo blok vetsinou libovolny general.. ikdyz tam by mohl udelat miniaturni zmenu..

    odesilani vice irem apod by vyzadovalo interaktivne prepocitavat kolik irem muzess poslat.. bylo by to vypocetne dost narocne a nechavat si nahazovat stovky kosu je mnohdy spise mrhanim zdroji..
    nicmene seskupeni naleziste do jedineho a moznost jeho deleni by se mohlo hodit, seskupeni adventur na "mam x* neco" by se take hodilo a stacky item apod by sly udelat podobne jako jakakoliv jina surovina na pocet N ne s timto omezenim.. znacne by to zmencilo mnozstvi harampadi v hvezde

  9. #159
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    @ BB_Kahsi

    Neplánuješ založit vlákno, kde bys nás informoval o připravovaných změnách (co se rozhodli vývojáři z našich námětů použít / opravit / vylepšit)?
    A kdy asi tak +- plánují změnu implementovat?
    Případně že bychom to trošku komentovali před implementací?
    Na toto jsou sneak peek + příslušné diskusní vlákno. Dále pro anglicky zdatné je test server fórum.

  10. #160

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Uvítal bych možnost vykřížkovat všechny druhy bonusů ve hvězdě, nikoliv jen některé, jako je to nyní. Například sendvič se sýrem. Průzkumníci jich z hledání artefaktů natahají mraky, seskládat nejdou, rozházet přátelům nejdou, prodávat je po jednom je k ničemu, protože jejich cena je minimální a zbavit se jich vykřížkováním taky nejde. Sice to řeším planým nahazováním na starostu, i když mám populaci na full, ale obávám se, že až se 19. května přidá "vylepšení" které bude upozorňovat hráče na to, že chtějí použít bonus na přidání populace a přitom pro ni nemají místo, bude to další zbytečné klikání navíc :-(
    Myslím si, že by hráči měli mít možnost si se svými věcmi naložit jak uznají za vhodné a pokud je chtějí natrvalo zrušit, tak ať si je zruší.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.