Reply to Thread
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 161 to 170 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #161

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Pořadí dober se mění

    Autor: LosAngel
    Datum vytvoření: 14.07.2015
    Popis problému:
    Pořadí dober na obrazovce se náhodně mění.

    Řešení:
    U dobra zobrazovat jméno hráče, který dobro založil.


  2. #162
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Pořadí dober se náhodně nemění. První se vždy zobrazuje dobro s nejkratším časem do konce.

    Ale jinak je to dobrý nápad pro přehlednost

  3. #163

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Během hraní jsem nashromáždil ve hvězdě mnoho nepotřebného. Navrhuji doplnit možnost z hvězdy tyto věci vyhodit.

  4. #164

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj
    Líbí se mi tlačítko na "vylodění" u konkrétního generála, ale nešlo by aby bylo nějaké tlačítko a vylodili by se komplet všechny jednotky od generálu?

  5. #165

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Nový koncept hry
    Zdravím všechny nadšené hráče. Rád bych se s vámi všemi podělil o úpravu, opravu, nápad jak do hry vnést další motivaci a chuť k hraní.
    Většina níže uvedených nápadů není z mé hlavy a už jste někteří z vás o nich psali na fóru. Všechny nápady jsem si pročetl a získal z nich mnoho cenných informací, nápadů a možností jakým směrem by se Setleři mohli dále ubírat. Tudíž berte to tak, že to není můj nápad a akorát jsem více nápadů spojil dohromady a něco malinko přidal a dopracoval do celkového konceptu.

    Takže pojďme na to.

    Nové budovy:
    Správní budova: (budova něco podobného jako starosta, ale bude ji možno postavit na dobytých nových ostrovech) Tato budova bude mít dvě schopnosti a to pouze navýšit skladovací prostor a možnost generovat osadníky.
    Přístav: Jsme přece na ostrově. Přístav bude mít více funkcí. Bez něj nelze posílat na dobrodružství generály. Ten aktuální teleporting je sice jednoduchý, ale prostě to není ono 
    Přístav dle svého levelu bude mít k tomu příslušných mol na odbavení obchodních lodí. (Odbavení lodě 1 hodina) Počet možných přístavů 5
    Loděnice: Každý generál přece potřebuje svoji pramičku  (výroba za pár surek a jednorázově)
    Další lodě, které by se vyráběly jsou rybářské (vyrážely by například na moře na týden, ale dovezly by hromady ryb. Obchodní by převážely mezi ostrovy pod svojí správou materiál, osadníky, speciální budovy, bonusy atd. Cesta by trvala týden. A kapacita lodě například 500 osadníků nebo materiálu nebo 1 speciální budova. Pro úplné kolečko s jedním ostrovem (aby byl trvalý a nepřerušený přesun materiálu) by bylo třeba 60 obchodních lodí.  samozřejmě, že obchodní loď nemůžete poslat samotnou.. piráti jsou všude tudíž ke každé obchodní lodi by bylo třeba vyrobit jako doprovod jednu válečnou loď. Materiál na výrobu nechám na vaší fantazii.
    Ostrovní pevnost: Musíme si přece chránit naše ostrovy před nájezdy. Budova by spíše měla okrasný charakter, ale bez ní prostě obchod nepokvete.

    Tímto bychom měli nové budovy na zajištění přesunu zboží a materiálu mezi ostrovy. A teď k jádru věci. Setleři byli a jsou hra která je postavená na ekonomice, expanzi a obsazování.
    Tudíž navrhuji vytvořit pro každého hráče možnost obsadit 5 ostrovů.
    Kamenný ostrov: málo stavebního místa, ale mnoho ložisek kamene, mramoru, uhlí
    Železný ostrov: málo stavebního místa, ale mnoho ložisek mědi, železné rudy a zlaté rudy.
    Ostrov lesů: Málo stavebního místa, ale mnoho borového a tvrdého dřeva.
    Pšeničný ostrov: Mnoho stavebního místa, úrodná půda s možností vystavění mnoha polí, sil, farmářů, pekáren atd..
    Pohádkový ostrov: Na pohádkovém ostrově je možnost nalézt vše epické. Je zde možnost na políčku pěstovat fazole, těžit exodřevo, těžit žulu a dokonce by zde mohli být i naleziště diamantů, titanu a ledku. (Vše spíše v malém množtví například by se zde dalo těžit 20 fazolí denně, 30 ledku a titanu, 40 exo dřeva, 35 žuly a 5 dia) na vše samozřejmě potřebujete geology na nalezení, které si sem budete muset dovézt. Stejně jako na jiné ložiska na jiných ostrovech.
    Na všech takto obsazených ostrovech můžete postavit dva přístavy, které si dle své libosti spojíte s jiným přístavem na jiném z ostrovů na převoz materiálu. (Ale pozor, v cílové destinaci musíte mít pro odbavení volný přístav)

    Na každém hráči pak záleží jak si naplánuje ekonomiku. Nápadům se meze nekladou.

    Na každém z ostrovů samozřejmě musíte vystavět rezidence.. někde musí pracující osadníci bydlet.
    Sklady a eventulně i výrobní řetězce. Nemusíte vozit pouze suroviny, ale i hotové výrobky.
    Ovšem obchodovat se všemi atributy lze pouze na hlavním ostrově. Takže pokud budete chtít někomu něco prodat musíte si to dovézt na domovský ostrov.

    Vrátím se ještě k převozu materiálů.
    Nastavení na převoz materiálů by fungovalo automaticky. Kapacita lodě je známa takže si zvolíte druh materiálu a počet co má naložit (takto můžou lodě vozit automaticky a stále dokola vámi zvolený sortiment. K tomu ještě možnost volby čehokoliv jiného co můžete dát jako první do fronty a loď jej vezme přednostně. 

    A jak obsadit ostrovy??
    Stejně jako jiné dobrodružství. Vše tam musíte zničit a aby to nebylo zas tak úplně jednoduché tak na obsazení ostrova by bylo třeba opravdu hodně jednotek. Například ekvivalent 500tis rekrutů :-) podle typu ostrova
    Popřípadě dobytí ostrova by bylo systémem PvP
    To by byl mazec :-)

    Materiál kolik která budova stála, kolik by bylo třeba materiálu na výrobu lodí atd už nechám jiným.

    Doufám, že Vás to všechny zaujmulo a jediné co si přeji aby jste i vy k tomu přidali další postřehy, možnosti a vychytávky. Věřím, že takto můžeme pomoci vývojářům a hráčům jak dále..
    PS: Už mne opravdu nebaví jezdit Býky stále dokola. 

  6. #166
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj ,mam tu par zmen -1 zrusit limit na mnozsti surovin vytezenych na koloniich (k cemu mi je 6 kolonii kdyz se mi tam mnozstvi surovin ani nevejde)
    -2 Pri vymene s jinym hracem by se mi libilo aby zustalo zadani (prodavam RYBY- kupuji HOSTINY /ted plati pro obe/) myslim ze by to hodne pomohlo pri poslilani treba bonusu.

  7. #167

    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, dneska mi kamarád posílal odkaz na steam, kde jdou hrát settleři online. Hraní settlerů na steamu se mi opravdu moc líbí avšak je tu jeden jediný problém a to ten, že přes steam jde pouze hrát od znovu. Nešlo by hrát se starým účtem? Nešlo by to v budoucnu vylepšit? aby to šlo hrát se starým účtem a ne od znova.

  8. #168
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    Expedicni hrad by mohl mohl pridavat populaci treba za kazdy LV 100pop.
    Myslim ze by to bylo velice zajimave pro nektere hrace.

  9. #169

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Obchod: pri otevreni okna maji vsechny polozky "fajfku"a pred nakupem se musim proklikat nez vstoupim do spravneho oddilu.

    Reseni: vsechny fajfky pryc a nechat hrace zvolit co chce koupit.

    Me diky a pozdrav

  10. #170

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Tlačítko na zrušení celé fronty v kasárnách.

    Ahoj, určitě se Vám taky stalo že máte frontu v kasárnách na nějakou delší dobu dopředu, a například Vám padne blok, nebo se stane cokoli jiného a Vy potřebujete aby se Vám nějaké jednotky vyrobili hned a ne až na ně přijde řada.

    Uvítal bych kdyby v kasárnách bylo tlačítko, kterým by se zrušila celá fronta výroby. Naklikáno zpět je to během chvíle, ale zrušit to trvá věčnost.

    Díky Mendosino

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.