Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Malá neúrodná kolonie

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Malá neúrodná kolonie

    Chtěl bych se zeptat proč mi chodí zprávy z kolonie, kterou se mi nepodařilo dobýt? Odesílatelem zprávy je "Malá neúrodná kolonie" a v předmětu je "Nepodařilo se vám dobýt nepřátelskou kolonii". Ve zprávě je pak něco jako report o boji s mapou kolonie a použitými jednotkami. Ty použité jednotky jsou vždy různé i jejich počet se liší. To je feature nebo bug?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    To nevis?Po udrzbe vyvojari skvele opravili pvp,takze dostavas jeste vic nesmyslnych zprav nez drive,ale zase mas body udatnosti zadarmo,i kdyz jsou ti k nicemu,jako cele pvp.Reknu vam pravdu,kdyz si nejakym zazrakem udrzite kolonii po dobu 7 dnu,tak vam vyprsi limit,ona zesedne,nebude nic vyrabet,takze ji musite opustit,to je cela ta krasna a slavna akce pro uplny de.bily,tohle z toho vyvojari udelali,takovou demagogii jsem tedy jeste v zadne hre nezazil.Dobyl jsem 4 obri kolonie,pak nekolik obycejnych i strednich,150 000 zeleznych cihel v cudu a ziskal jsem asi 10K zelezny rudy a par zbytecnosti jo a jeste asi 2K bodu udatnosti,kdyby je nekdo chtel,daruju.Jen pro vyjasneni,ve vsech online hrach je pvp boj hrace proti hraci,tady napadnete kolonii hrace,on se branit nemuze,protoze na ni nesmi,ani tam poslat armadu,pak ji dobijete,dostanete par bodu obrany,za ktere muzete postavit par vezi navic,ale POZOR!!!!,jen v castich,ktere jsou dopredu dane a vymyslel to retard,takze dana mista jsou ve vetsine pripadu uplne mimo mista,kudy se mapa dobyva,takze utocnik je uplne mine,nesmysl,pak se vratite na ostrov,date si zapnout vyrobu a od te doby nesmite na svou kolonii vstoupit,ani ji branit,skvela zabava.

  3. #3
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem dobyl neúrodnou kolonii,, 30000 cihel taky v čudu, do 24h byla kolonie zajmuta... asi 300 titanové rudy to hodilo,, a pak ve zprávě nějaké zbytečné suroviny.. . Kdybych aspoň věděl kterej lump mi ji dobývá

    Nemá cenu to hrát.. to železo se dalo prodat daleko výhodněji

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no já počkám pár let, třeba se to nějak zlepší, zatím si jedu svoje BK a pokusy, to je jistota :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.