Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Zóna serveru selhala

  1. #1

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví

    Zóna serveru selhala

    Hláška: "Zóna serveru selhala. V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu." mi dnes večer začala vyskakovat v průběhu načítání mapy. Po odkliknutí hra okamžitě spadne na přihlašovací stránku... Do hry se tedy nemůžu dostat :-/

    Co s tím??

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jedině podpora.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Na podporu jsem psal už včera. Dnes dopoledne to šlo, ale od cca 13h je to opět to samé... Na podporu jsem to nahlásil znova, ale zatím bez odezvy (včera mi odpověděl aspoň robot, dnes nikdo) :-/

  4. #4

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    cau ja mam dnes uplne to samy zona serveru selhala a je to.dal se proste nedostanu a je to.doufam ze to alespon na podpore vedi.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    aj mne to nedokončí načítanie a už to trvá cca 2 hodiny

  6. #6
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Většinou se to v noci opraví samo. Možná ti to dovolilo postavit něco někam, kam to normálně postavit nejde. Mně se to stalo když jsem postavil kameníka hned za zřícené naleziště kamene. Naštěstí už nestavím jako za mlada tak mám klid

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.