Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Temní veleknězové

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Temní veleknězové

    dobré ráno, nevím kterého inteligentního chytráka napadlo vyjmout adventuru TV z Kupce s ohledem na fakt, že nám jako CQ chodí tak 3x do týdne, tak se ptám kde tu adventuru máme brát ? podle reakcí členů cechu je průzkumníci až tak často nenosí aby to pokrylo spotřebu cechu a hlavně ne každý má těch průzkumníků 20 že ?, takže se nám vrátilo něco podobného co bylo s Piráty

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen ještě doplním že Ostrov pirátů taky zmizel u kupce v sekci dobrodružství. Je dostupné pouze za nekřesťanský počet cechovních mincí To pak člověk dělá více než týden cechovní úkoly aby si pak mohl konečně koupit piráty pro splnění jednoho cechovního úkolu

    Když se hlasovalo o změně cechovního obchodu, hlasování jsem se nezúčastnil protože ty ceny byly přemrštěné. Pochopil bych kdyby recyklačka stála třeba 6k cech. mincí a dobrodružství 100 cech. mincí.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jasně , ale tohle prostě postrádá logiku jako vyhodit dostupné adventury které jsou potřeba v CQ, to opravdu může napadnou jen pako, a´t se na mě nikdo nezlobí, nad touo hrou jsem zlomila hůl už před dvěma měsíci, docházím jen kvůli cechu a proto to taky řeším a byla bych ráda kdyby to Kahsi těm pitomcům na BB předal ať se konečně jednou vzpamatují

  4. #4

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    a máme tu stejný problém po dlouhé době znova

    asi se ještě za tu dobu nevzpamatovali
    Last edited by Ampala; 05.12.14 at 07:48.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.