Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 23 of 23

Thread: Nove napady ako zlepsit hru

  1. #21
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě by se více líbilo kdyby tam bylo o dvě šipky navíc - jedna pro přesun úplně na začátek fronty nahoru a druhá pro přesun úplně dolu.
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    jj, to bych uvítal taky...mám ve frontě 4k jednotek a dostanu za úkol vyrobit nějakou jinou. V ten moment na mě jdou mloby

  3. #23

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    pár návrhů na vylepšení ovládání od "nováčka" na 32. levelu:

    1) na otevřeným infookně budovy by bylo dobrý mít dvě šipky <- a ->, který by umožňovaly "listování" mezi dalšíma stejnýho typu, např. při potřebě zastavovat či spouštět určitou větev ekonomiky nebo naklikávání bonusů
    2) nezávisle na bodu 1) možnost pauznout a spustit celou větev najednou (třeba v přehledu ekonomiky zastavit všechny pily naráz a tamtéž je i spustit)
    3) v souvislosti s bodem 1) při procházení těma stejnejma budovama, aby nemizelo to infookno při vybrání bonusu z hvězdy a nakliknutí ho na budovu (no prostě špendlík na infookno, jako jsou špendlíky pro stavbu či pro hvězdu)
    4) proč se znovu neobjeví zpátky infookno toho určitýho generála, když potvrdím přečtení prognózy jeho bitvy? usnadnilo by to čachry s vojákama při zkoušení nejlepšího útoku

    a jedna výtka na závěr: v nápovědě (archiv) není vůbec dopodrobna vysvětleno, jak stavět útoky proti různejm kombinacím nepřítele (banditi na ostrově či prevíti v dobrodružstvích), jak reagovat na měnící se počty jednotlivejch typů, jak se bránit obchvatovejm jednotkám (ať jich je 20 nebo 160), včera jsem při dobrodružství "čarodějná věž" či jak se jmenuje, přišel s 3 generálama o kompletní vojsko 780 lidí, z toho bylo 250 těch prozatím mých nejsilnějších, "voják", protože jsem nebyl s to vykoumat, jak jednotky poskládat na poslední dva olebkovaný cíle

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.