Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Zaseknutí maršálů na domovském ostrově

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Zaseknutí maršálů na domovském ostrově

    Ukazovalo mi to, že můžu na expedici vzít 4 maršály a jen 30 vojáků. Tak jsem zkusil poslat maršály bez vojáků a expedičního dodavatele s těma 30 chudákama. Jenže dojel tam jen dodavatel, maršálové se automaticy vrátili domů, ale zůstali započítáni jako že jsou tam a nešlo je vyslat znovu. Navíc na ostrově to ukazovalo, že jsem mohl vzít až 520 vojáků s maximální ztrátou 490, ale tolik jsem jich odeslat nemohl, dovolilo mi to jen těch 30. Je to nějakej dost blbej bug, kvůli kterýmu jsem nemohl udělat na expedici vůbec nic, jen zbalit těch 30 zoufalců a vrátit se. Nepomohlo ani odhlášení a nový přhlášení do hry. A 50 minci a klobás je v trapu...
    Last edited by Ramsses; 30.11.14 at 02:30.

  2. #2

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli tě to uklidní (asi ne, ale společné neštěstí zbližuje), tak já dneska rozjel expedici a když jsem se na ni koukl (abych věděl, kolik čeho poslat), tak jsem zjistil, že už mi na ní padlo 520 vojáků a že je plný i limit maršálů (4/4). Takže jsem nemohl udělat vůbec nic, akorát kliknout na zrušení expedice. A stejně jako u tebe - klobásy i mince v trapu a průzkumník zbytečně zaseklej na tři hodiny.

    Udělal jsem druhý pokus s podobným výsledkem. Tentokrát sice na expedici nebyl vyčerpán celý limit, ale "jen" 135 vojáků, ale na celkovém výsledku to nic nemění, protože bez těch 135 jednotek je pouštění se do takového boje dost riskantní.
    Last edited by Sajmon1982; 30.11.14 at 12:26.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.