Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Thread: PvP - dojmy a reakce z ostré verze

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    PvP - dojmy a reakce z ostré verze

    Protože předchozí vlánko obsahovalo informace z testovací verze, což mohlo ostaní zmást, tak jsem založil nové a staré zamknul. Prosím odteď psát sem o reakcím na PvP.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkujeme za vyslyšení žádosti o odstanění starších příspěvků, i když už obsahovaly nové příspěvky.

    Dojmy za mě jsou podobné jako u ostatních hráčů, zmíněné v předchozím vlákně. Seřadím podle toho, co pavužuju na nejhorší až k drobnostem.
    1) Cena na výrobu vojska je příliš vysoká oproti zisku z kolonie. Kolonie je jen na 7 dní a tak se náklady nevrátí. Navrhovala bych, aby se limit 7-mi dnů zrušil a hráč mohl vlastnit kolonii až do chvíle, kdy jej o ni připraví jiný hráč nebo do doby kdy ji sám nezruší (neboť je i limit na počet vlastněných kolonií).
    2) Tlačítko na zrušení kolonie by mělo být opatřeno pojistkou "Skutečně chcete ztratit kolonii?" Aby se člověk nemohl zbavit kolonie omylem.
    3) Výroba ve zbrojnici je stylem zárobárny. Jak už někdo psal, pokud by ji bylo možné zařídit stylem Epické pily, bylo by to mnohem příjemnější. Prosím, jen ne zvětšit její velikost, děkuji.
    4) Posílání vojsk na tábor v bitvě na mne působí nepřehledně, ale je možné, že je to jen o zvyku.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Cena vojska pro PvP by měla být tak na 1/5 stávající ceny, (minimálně u těch mimo kopí a palcátů), další problém vidím v popisech u maršálů (je to i na eventech u generálů) znepřehledňuje se tím mapa, zejména při oddálení.

    PS: Historicky zřejmě největším marnotratníkem ze známých panovníků býval Rudolf II, tuším že i jeho rozmařilosti v podobě opakovaných PvP expedic v této podobě by učinili přítrž jeho předražení rádcové a vyžírkové, protože by po jedné, nebo dvou PvP neměli co do "úst".

    Takhle necitlivě provedený zásah do hry nemůže zplodit někdo, kdo zkusil hru hrát jako hráč.
    Last edited by Jaspersik; 28.11.14 at 14:04.

  4. #4

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Moje dojmy:
    Jednoznacne premrstene ceny zbrani. To si vyvojari skutocne myslia ,ze sme taki sprosti a nevieme si spocitat kolko nas bude stat vybudovanie armady a zisk z toho? Ved to sa absolutne neoplati.
    Dufam , ze si to coskoro v BB uvedomia a spravia reviziu cien zbrani na expediciu. Vsak zula ma skoro pomer 1:1 k zelezu v obchode co je nehorazne. Uvazovali ste vobec nad tym ci sa to nam hracom oplati?
    Neskutocne toto, mne sa zda akoby tuto zmenu robili 10-12 rocne deti , ktore nerozmyslaju 2-3 kroky dopredu.
    Naopak chvalim zmenu utokov pocas expedicii - to sa mi paci. Skoda ze to cele zabili tymto nepomerom cien zbrani !!!
    Spamatajte sa.

  5. #5

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Boje se mi moc libi, to je proste bomba. Me se to ovlada dobre. Jedine dve veci co bych vytknul jsou:
    1. Cena vojska je fakt desiva, dokud se tohle neupravi, tak to asi moc pestovat nebudu. Je to fakt des.
    2. Dalsi 4 generalove co zabiraj misto, je to neprehledne, matouci a misto berouci. Nechcete jim dat lode a posadit je na vodu? :-)
    Jinak si myslim, ze to byl dobry pocin.

    Jeste treti vec me ted napadla: Kdyz jsou secialni generalove a specialni arma na expedice, proc nejde pustit adventura a expedice najednou? Nevadi mi to, ale pobavilo me to ... Trocha nelogicke.

    PS.: To zefektivneni vyroby zbrani je teda des. Totalne mi to rozhodilo ekonomiku a budu se z toho sbirat mesice. Nehlede na to, ze bude vanocni event a to bude jeste vetsi peklicko. Stacilo dat darkem par bonusu na ty nove PvP vyrobny a bylo by to byvalo mnohem lepsi ....
    Last edited by Lutheen; 28.11.14 at 15:41.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych se zaměřil na výrobu zbraní, kde včéra večer jsem nacvakal nějaký zbraně a zbrojírna psala, že za 16 hodin bude hotovo. takže sem si spočítal že to bude v 11:30 dneska. Dneska se zbudim zapnu a koukám, že zásobárna bude mít hotovo až v 16:00. Takže kde je zakopanej pes. A ano počítal sem to dvakrát, protože sem měl todle podezření i ze dne předchozího.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Postřeh z dneška, Příští zisk z kolonie se mi začal počítat ráno spuštěním hry. Takže to počítadlo neběží od chvíle, kdy jsem reálně kolonii obsadil.

  8. #8

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak dam taky zpetnou vazbu k aktualnimu stavu hry:
    • Dobrodruzstvi a expedice:
      • Neoplati se jezdit. Smesna odmena k nakladum.
      • Ale odstraneni zbrani z lootu je krok spravnym smerem. Skoda, ze tu nebyl od pocatku.
      • Drive se jezdili dobra, pac kdyz clovek investoval cas, tak se mu to nejak vratilo. Ted je hrac trestan za investici casu.
      • Prakticky uz druhej den je velka sance ze clovek prijde o kolonii (aspon na testu), takze to jeste vice srazi navratnost investice.
      • Expedice nejde ubranit, pokud utovnik vi co dela, tak na 100% dobije.
      • Nazivat to PvP je zcestne. Hrac nachysta par taboru ala tower defence a modli se, aby utocnik neovladal hru.
    • Test:
      • Konecne vylepseni UI zasobaren a kasaren. Snad se jich dockame.
      • Hodne lidi se asi momentalne tesi na nove ostrovy k domacimu ostrovu.
    • Opet sli do ostre verze nedodelky z testu.
    • Zadna zlata vez na vanoce? Skoro to vypada, ze zalezi i na budoucnosti hry, ne jen aktualni profit.
    • Problem s umistenim generalu na ostrov se prohlubuje s 5 (7, vcetne kupce) novejma generalama.
    • Cela odmena z dobra do skladu je super (ted nevim, jestli to je jen na testu nebo uz i v ostre).
    • Odesilani nekolika generalu najednou je super (ted nevim, jestli to je jen na testu nebo uz i v ostre).

  9. #9

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dovolím si můj názor k PvP,jelikož při testování jsem se nedostal dál,než že jsem spustil zkušební kolonii,ale už se na ní nedostal,byl jsem zvědavý,co to přinese v praxi.Bohužel nezbývá mi nic jiného než souhlasit s kritickými názory.Výroba jednotek do PvP je podle mě dost drahá,odjel jsem cvičnou kolonii a získal jednu malou a železa a oceli na zbraně to sežralo podle mě neúměrně moc tomu co se dá získat.Pomůžu si k 175 uhlí za 6h,za neskutečný množství oceli a železa,co mě stály zbraně na výrobu vojska a pak rozkliknu "ukázat podrobnosti" a vidím zbývající čas výroby 6d 23h 59min,to po týdnu bude kolonie k ničemu?Navíc po dokončení úkolu Vzhůru do neznáma se neodemkl další úkol Vaše první kolonie,takže to bude asi viset v úkolech nadoživotí.K vybudování obrany kolonie bych měl taky výtky,pokud mám na výběr tři místa kam postavit obranný tábor a dvě jsou úplně k ničemu,jelikož vím,jak jsem kolonii dobil,tak je stavění obrany k ničemu.Takže můj názor na PvP je takový,že se s tím dalo vyhrát daleko víc,je to ušitý horkou jehlou,rozvrtalo to normální dobrodružství a hru to podle mě dost degradovalo.Chybí mi nějaký podrobný tutoriál na vysvětlení jak kolonie fungují,vše se učíme za pochodu,nikde jsem nenašel co se s kolonií po tom týdnu stane,jak dlouho bude v úkolech zamrzlý ten úkol,nějak prostě vidím víc negativ než pozitiv.
    Dneska jsem už i zažil,že mi kolonii někdo zkoušel dobít,ze zprávy po jeho snaze,která kupodivu nedopadla kladně nejsem vůbec chytrej.Jediný plus z tohoto pokusu je nějaký zisk bodů udatnosti a hvězdných mincí,ale jelikož jediná možnost jak posílit obranu kolonie je umístění táborů na místa ,která jsou předam daná a v mém případě zcela k ničemu,tak nezbývá pak jen čekat,jestli je dobyvatel zkušenej nebo nezkušenej.Podle mého o kolonii přijdete hned po 12h,pokud na vás zaútočí někdo,kdo systém boje jen trochu pochopil.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    výcviková expedice

    Při výcvikové expedici mi hra zamrzla - nedostal jsem se zpět na expedici - expedice nešla ani zrušit - po uplynutí času na hru se mi ani maršálové nevrátili zpět. Nejde spustit ani dobrodružství. Hlášeno 2x na podporu a nic. Ztracený čas, maršálové, vojáci a hlavně chuť do další hry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.