Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 53

Thread: PvP - dojmy a reakce z ostré verze

  1. #41
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    To že je účet obránce i útočníka skryt má docela dost dobrý důvod. Právě proto aby se někdo nemohl mstít, šikanovat, urážet a podobné dětinské herní projevy. A soudě podle tohoto vlákna a množství dětinských příspěvků a poznámek to byl očividně oprávněný krok správným směrem.

    Ale můj drobný komentář k první "tréninkové pvp misi". Podle mě by v úkolu mělo být napřed vycvičení většího množství jednotek než je hráč nabádán k tomu jít na to tréninkové. Ono se může lehce stát že méně zdatní hráči selžou hned v tréninku a ta ztráta surovin je zbytečná penalizace. Takže namísto 50 od každé, bych navrhl 100 aby každý hráč měl hned dost jednotek na to, to zvádnout. Sice jsou na tu mapku dva dny, ale i tak se prostě může stát že to někdo nezvládne - a to by se u tréninkových misí stávat nemělo.
    Last edited by Dalnar; 16.01.15 at 08:21.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #42
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem dobyl nedávno malou neurodnou kolonii (železo). A obecně musím říct, že ty bole byly těžší než jsem čekal a těch 520 jednotek co jsem mohl vzít max bylo těsně na hranici proveditelnosti (pro mě), a to jsem se musel vyvarovat chyb které by to zhatily.

    Co nastalo po bitvě ale pro mě bylo docela zmatené (moje chyba moc nečtu tooltips). Ale jsou tam dvě volby "Postavit obranu" a "Obsadit kolonii", ale nikde tam není psané že když se dá obsadit, nedá se pak už postavit obranu. Takže by neuškodilo kdyby to bylo nějak zřetelnější. Takže se nemůžu vyjádřit ke custom obraně, nicméně co mě překvapilo, na mém malém ostrůvku už je počet odražených útoků 32. Upřimně lituji levelující hráče kteří jedou úkoly a zkouší štěstí - mrhání surovin.

    Další věc, potenciální výnos kolonie. Podle mě, 165 železa za 6h, to je jak jeden železný důl (2) s bonusem. Popravdě...nic moc.
    Last edited by Dalnar; 22.01.15 at 08:59.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #43
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale jsou tam dvě volby "Postavit obranu" a "Obsadit kolonii", ale nikde tam není psané že když se dá obsadit, nedá se pak už postavit obranu.
    Je to psáno v nápovědě, co ti vyskočí okno.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  4. #44
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě nic nevyskočilo, nebo si to alespoň nevybavuju. Každopádně by to mohlo být trochu přehlednější.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #45

    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky bych prispela,
    máte to totálne zabagováno. Když sem dopravila jednotky na dobývaní, najednou mne zmizli 2 kavaleristi. Vim to naprosto jiste, počítala sem je na doraz a propočitávala sem to. Kde jsou?

    Když sem konečne kolonii dostala a postavila obranu, psalo mne, že po dobu 12 hodin na mne nikdo nebude útočit... beru to jako imunitu, abych mnela alespon titernej výtežek z kolonie. Na moje prekvapení však sem ráno v deset kolonii už nemela, takže 12 hodin se nekonalo a navíc sem z kolonie nevytežila nic, ani zrnko žuly, což prece jen neco za to rozpetí nekolik hodin. Takže veškeré jednotky sem dala na boj zadarmo a taky naposled.

    Jak už bylo kritizováno, kolonie je prakticky proti šikovnému hráči neubranitelná.
    Takže k vylepšení hry: díky za nic, respective minus. Otrávilo mne to tak, že mne nebaví celej TSO, proč taky, žádna kompenzace za ty vase ***** bugy, kerých je tuna.

  6. #46

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím!
    Minulý týden jsem si řekl, že koloniím dám také šanci. Aktuálně mám dvě kolonie, nicméně zatím nabývám při prvním zkušenostech dojmu, že buď něco nefunguje, nebo tomu nerozumím.
    Pokud se dobře pamatuji, limit vojáku na malou kolonii je něco málo přes 500. Dnes mi přišla zpráva, že jsem ubránil kolonii a ztráty byly v řádech tisíců:



    Něco mi tu nehraje....
    V poště mám navíc zprávu, že jsem o kolonii přišel. Ve zprávě o boji jsem však vyhrál. V seznamu kolonií žádná nezmizela. Tak jsem o ní asi nepřišel.



    Pokud je toto evidovaný problém, pak se omlouvám za duplicitu, nikde jsem však nenašel...

  7. #47

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Koloniální mocnost.
    Nejde mi splnit tento úspěch, i když mám už déle jak 12 hodin 6 kolonií. Radši jsem ještě počkal dvanáct hodin co nejde na kolonii útočit, i když pro Průzkumnické začátky(mít 3 kolonie) to nebylo potřeba.
    Tak jestli tam není něco blbě nastaveno. U výtěžku z kolonie pro titan jsem taky nechápal, proč se mi nezapočítává, když kolonii na titan mám, a pak po pár týdnech jsem se dočetl ve změnách, že to bylo opravené a už to šlo.

  8. #48

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím ve spolek .
    Na PVP lze hledět z několika úhlů a chápu úmysl vývojářů . Nicméně slovo PvP má jistý zažitý obsah . Tedy boj s někým konkrétním, nemusí být podmínka on-line, ale jako možnost ano (tedy přítomnost obránce i útočníka). A to mělo být jádro tématu PvP !!! Ne tedy s někým anonymním !!! Je divné , že dobitou kolonii již nemohu ani navštívit a nevím co se tam děje, tedy nemohu ani vidět strategii dobývání útočníka- velká škoda !!! Systém boje je zdařilý nic proti. Nicméně celkové pojetí se moc nepovedlo a tím pádem, hraje směšně málo hráčů a tím přišla práce vývojářů vniveč. Možná se mohlo vycházet ze stávajících jednotek, (ale to je jen názor, protože si nebudeme nalhávat, vést boje na PvP a ještě na dobrech, je kapacitně náročné a mnohdy obtížně řešitelné), bylo by to možná i pestřejší a více možných kombinací. A protože by vojáci v koloniích zůstávaly a počítaly by se do počtu , nemuselo by se jednat o mnoho jednotek v jedné budově , zase podle klasiky - tábory, pevnosti, řádově od 5-20 jednotek(a k tomu i odpovídající útok(i vícenásobný), který by vedl generál ale neumíral by, jen by kdyby prohrál musel by si pro nové posily) , obránce by generála nepotřeboval. Pro ten případ by se měli kolonie rozdělit podle levelu hráče, aby byly k dispozici stejné jednotky. Bylo by to mnohem zábavnější.Dále by bylo dobře vybudování přístavu, loděnice a lodí prostě jak je to v klasické verzi hry. Každá loď jedna kolonie(ostrov), klidně ať je limit šest .Myslím že by nebylo od věci , kdyby vývojáři udělali třeba klasické ostrovy do zón , a zóny by obsazovali hráči i cechy - tedy podpora spolupráce a možnost si přicházet na pomoc . Plánovat společně i pěší útoky sousedních zón !!! Za ovládnutí celého ostrova třeba nějaká prémie za den .A bylo by možné on line reagovat na útočníka(útočníky) z jiných cechů .Prostě Cech(hráč) by bojoval o ovládnutí o zdroje v zóně.Na jednom ostrově by mohly ovládat zóny různí hráči či cechy a i zdroje mohou být pestré - včetně nějakých pokladů . Prakticky nikdo nedobývá dřevo ani uhlí. Pouze vzácné suroviny i nad tím by se vývojáři měli zamyslet, protože proč bych plýtval vojáky na něco, čeho mám plný sklad ..... tak asi tak můj tip a názor.Závěr .Boje dobrý , koncept mimo mísu ....

  9. #49

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    tak sem zpatky po pulrocni pauze .... rozkoukal sem se co ktomu muzu rict?

    pvp: predrazena znouzectnost (zajimalo by me kolik penez schramstlo to naprogramovat) ktera do hry neprinasi v podstate ani nic noveho .... dokonce neprinasi ani pvp v pravem slova smyslu protoze zase drtim neco a ne nekoho a delam to sam

    rybarna: palec nahoru (edit: zulovka s produkcnim casem 51 minut?! dalsi znouzectnost!)

    odstrely skal: kolonie mely bejt pro zvetseni stavebni plochy , nikoliv pro nic, jak je tomu tet - kdy uz teda ostrely tak do ukolu hooodne slozityho smoznosti splnit ho taky za dia , ale ne - dat uplne a totalne vsechny jenom za dia

    raritni zasobarna: obrovskej palec nahoru za bonusy na 24 hodin .... ikdyz kdyby bejvaly bonusy nikdy neexistovaly bylo by to mnohem lepsi

    zmena v odmenach za dobrodruzstvi: za vezicku do bejka - palec nahoru.....
    za to ze zbrane se daji jenom vyrobit-obrovskej palec nahoru ....
    za sance na nalezeni naslednyho dobrodruzstvi a hlavne budov - mam chut si tu pulrocni pauzu protahnou az do doby nez dostanete rozum ... jako co toje? .... lidi co tu hrajou 3 roky maj ostrov plnej zmrzlejch panstvi ... lidi co zacinaj hrat tet nebudou mit uz nikdy zadny ?! ...... 33%za 1500 dia nahradite 5ti procentama a cenu nechate stejnou?! jestli to takhle pude dal tak do roka se bude zmrzly panstvi prodavat pres inzerat za realny penize, pac nebude normalni nabidka, a poptavka bude cimdal vetsi , herni mena nato proste stacit nebude , a hraci budou syslit to co se uz sehnat neda (bb hadejte kolik penez z tehhle cernejch obchodu uvidite ) udelali byste lip kdybyste ho dali za 15k fazol nebo i klicku misto uzasne neprakticky rezidence ....

    omlouvam se za lehkou odbocku od tematu ale nevim kam jinam stim
    Last edited by Fusher; 14.03.15 at 18:44.

  10. #50

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem dala koloniím taky šanci. Po pár neúspěších jsem i něco dobyla. Co mě v současnosti nejvíc na celém pvp naštvalo (to ostatní už tu bylo popsáno) je nemožnost vyzvednout zdroje kdykoliv. Dobyla jsem kolonii o kterou nikdo neprojevil zájem, nakonec jsem o ni přišla, protože došel čas. No ok, co nadělám... ale zůstalo tam několik tisíc nevyzvednutých surovin. A to mě štve. Kolonie vyrábí suroviny a když člověk není zrovna online, nemůže je vyzvednout. Jak ztratí kolonii (ať už kvůli času nebo dobytí od jiného hráče), tak už z toho nemá ani ťuk. Na testu se stalo dokonce to, že jsem dobyla kolonii večer a ráno jsem ji neměla... výsledek: ani jeden jediný šutr na zisku. Toto je podle mě další hřebík do rakve koloniím. Jsou předražené, odměny za nic nestojí a že nejde získat ani to, co by za dobu vlastnění hráč měl dostat to mi velmi vadí. Proč to memůže chodit do zprávy automaticky? Proč to musí čekat na jedno kliknutí? Ani žádná zpráva: "suroviny z vašich kolonií jsou připraveny k vyzvednutí" se nezobrazuje. Jsem celým systémem kolonií opravdu zklamaná.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.