Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53

Thread: PvP - dojmy a reakce z ostré verze

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,tak jsem si dobyl jednu malou kolonii,zbyli me 2 jednotky z 520,coz je silenost.dostal jsem paradnich 2200 rudy a nejaky zbytecnosti.Presne jak pise Bombardos,mohl jsem si postavit 3 tabory,ale na mistech,kde je utocnik uplne pohodlne obejde,coz je tedy stupidita.Dale nechapu ten system u pruzkumniku,musel jsem jich vyslat 6,nez jsem dostal 1 tabor s exo drevem,jinak to nabizi jen uhli,tvrdy spalky a mramor.A za 7 dni me kolonie zmizi?To me tedy hlava uz vubec nebere,tak jsem utratil desitky tisic zeleznych cihel a oceli na 7 denni kolonii,pokud me ji tedy nekdo neukradne uz drive.Ja uz hraji od zacatku ceskeho serveru,takze uz mam velke mnozstvi budov a vubec zadne mistecko,takze neco zborit a postavit si nove budovy byl pro me problem,nehlede k potrebnemu mistu na nove generaly.Myslim,ze by Ubisoft nezchudnul,kdyby nam dole pod ostrovem nacmarali kousek melciny,kam bysme si ty marsaly dali.Dale je to dost stupidni system 2 ruznych jednotek,ale z 1 zakladu,takze mohli pridelat misto a nechat si koupit nejake uzasne rezidence,nebo aspon vice plovoucich domu,at to nestavime na ukor klasickych jednotek.Jinak by s temi lagy meli neco udelat,je to hruza.Absolutne nechapu zdrazovani vyroby zeleznych cihel,zbrani a dalsiho,kazdy ma hned problem s retezci,to nam chcete tu hru znechutit?Jinak ty ceny zbrani jsou opravdu nehorazne,coz je videt,jak raketove vylezla cena na trhu,myslim,ze by mohli byt zhruba na 20% stavajici ceny i vzhledem k vysokym ztratam a neadekvatni odmene.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Jeste bych dodal.
    - Zobrazovani jednotek nad tabor je pekne, ale pri utoceni, obvzlast u starych genu, by se to dit nemelo, otravuje to a spatne se utoci.
    - Novej bojovej system se mi libi. Jako vylepseni navrhuju vyber vice dalsich vln misto jedne :-) .

  3. #13

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Teda nevím jak vy, ale já jsem z toho na větvi. Na druhý pokus (po předchozí katastrofě) se mi podařilo dobýt kolonii. Ztráty - 315 jednotek, šílenost, ale čert to vem. Nicméně byť jsem postupoval podle instruktážního videa, tak po návratu na domovský ostrov to tak rozhodně nevypadalo. Kolonie mi hned skočila doprava, aniž bych měl možnost vybudovat obranu. Navíc se objevil nový hlavní úkol (což se dalo čekat) "Vaše první kolonie", ale nenaskočil k němu první podúkol, takže ho nemůžu plnit. Takže výsledek? Kolonie je bez obrany, v úkolech mi zavazí něco, co nejde plnit. Nechcete jít s takovýma změnama do háje, když Vám to pořádně nefunguje? Vrazilo se tolik energie do úprav, které, soudě podle toho, co tu čtu, nikdo nechce a ještě to nefunguje správně? Já jsem byl dostatečně benevolentní. Ale co je moc, to je moc!

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže dneska jsem zkusil střední kolonii (ztráty asi 400). Na rozdíl od předchozích mi všechno fungovalo, obrana šla postavit a dokonce na dobrá místa, takže teď bych řekl, že dobýt to bude hodně těžký.

    Ale ostatní už tu bylo vlastně napsáno. Na výrobu jednotek bych cenu snížil na třetinu zbraní, útočné dvě místo šesti, těžké jednu. Zisk z kolonie zdesetinásobil. Těžké jednotky bych nechal bojovat po 5, případně nějak jinak zpomalil jejich boj, protože při blokování 3 táborů najednou jsem přišel o víc než 150 těžkých, což je opravdu hodně.
    Samozřejmě, kolonie na týden je málo, když ne bez omezení, tak alespoň na 4 týdny.

    Mimochodem, za ty Body udatnosti jdou potom koupit další obranné tábory, což by snad mělo umožnit udělat lepší obranu. Jenže na co, když by to bylo jen na týden, že.
    Teď mě napadlo, že by bylo dobrý mít možnost si za obranné body koupit i přesné místo na tábor, když ty automatické většinou k ničemu nejsou.

  5. #15
    Phoul's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Hledám kolonii s žulou anebo titanem už dva dny na střední velikost kolonie, cca 20 pokusů = nic, vzdal jsem to. Na malou velikost kolonie jsem dnes zkusil asi 6x titan jsem konečně našel, hurá do boje, měl to kdosi zabrané (snad to nebyl nikdo z cechu, ale to mi může být jedno že stejně to nezjistí kdo mu to zebral), vše funguje jak snad má, jen jsem zkusil poslat jednoho maršála tak aby byl stažen, vše klaplo, paráda, jen byl po vitězství zase stažen dalším táborem, těch deset kroků k dalšímu táboru urazil rychlostí blesku ani jsem nestačil otevřit správnýho maršála, natož abych klikl na stáhnutí. Což oto, army měl u sebe dost i na další tábor, jenže on pokračoval boj s jednotkou kterou skončil na předešlém táboře aniž bych měl šanci si vybrat, hnus, jen jsem mohl koukat jak mi to chcípe. Budiž, jdu dál, u bosse jsou ještě dva tábory, tak jdu do dvojbloku, paráda načasování klaplo, maršál prošel na bosse a jde se do boje, první jednotky bojují, mu těch prvních 40 zařvalo jak mělo, ale pak najednou UI změnil jednotky, nečekaně a rychle, já tu možnost neměl, boj jsem však nakonec vyhrál. Sláva, postavím obranu na vyznačená místa a spustím jako kolonii.

    Teď mých několik příspěvků, co bych uvítal aby se řešilo a se změnilo:

    -cena : neskutečná porce železných cihel co padla na armu, nechápu jak se toto může vyplatit, kdo nemá zásoby tak to nemůže v rozumným časovým úseku stíhat, už teď nestíhám se 4ma tavírnama železa na 4 lvl, ato jede na poloviční čas s trojnásobovačama. Po 14 dnech to nebudu stíhat vůbec, až se vrátí časy výroby do normálu. Budiž, cena ať třeba zůstane, ale ať máme možnost vyrábět aspoň bonusy na tyto tavírny aspoň 5ti násobovače, to samé na žel doly, anebo to slevnit.

    -zbraně: další šílená klikačka, jako epickou verzi zbrojírny bych uvítal. Prostě vybereš co se má vyrábět a jede to samo.

    -hledání kolonií: hrozná otrava. Můj návrh, ať se neukazuje co se tam dá těžit u těch kde jsou jen banditi, ať se po dobití vygeneruje co by šlo těžit a hráč by si vybral jakou infrastrukturu chce mít na kolonii nebo kombinaci několika ( to by nemuselo být zadarmo). Taky by bylo fajn vědět komu ta kolonie patří, nebo aspoň jméno cechu.

    -boj: rychlost závodních koní maršálů je v pořádku, jen při stažení není šance zareagovat. Ať se aspoň maršál zastaví na pár sekund a máme možnost reagovat anebo tu rychlost upravit.

    -kolonie: obranu trochu dopilovat, možnost třeba i přeskupit původní tábory nebo aspoň jednotky co tam jsou + více možností na umístění vlastní obrany. Zrušit časové omezení na kolonie, anebo možnost ten čas prodloužit. Několikrát jsem měl napadenou kolonii, ale nic víc nevím, bylo by pěkné vidět jak si vedla moje obrana a kdo si se mnou zahrává . Třeba jako video po boji v dobrodružství.

    -maršálové: někdo tu psal je předělat na lodě, podle mě dobrej nápad, na vodě je místa dost, a přístav by určitě nebyl škaredej.

    Víc toho zatím na srdci nemám, s bojem jsem spokojen, UI mě překvapil s taktizováním, což je jen plus .
    Zdar a sílu

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak ja bych reagoval na predchozi prispevek,v zadnem pripade nepsat,komu ten ostrov patri,kdyby to byl napriklad MAG,tak by mu 100 jeho clenu poslalo fiktivni utok a mel by bodu udatnosti,ze by s nima mohl dlazdit cesty.Dale bych mel nekolik dotazu,jestli by se mohl napr. BB_Kahsi obtezovat zeptat se na centrale,jestli po tech 7 dnech o kolonii prijdem,nebo dojde k jejimu upgadu?Neni me jasny system nakupu taboru za body udatnosti,kdyz dobijes ostrov,dostanes urcity pocet bodiku obrany a za to si postavis tabory a zoldnere do nich,kdyz tedy budu mit tabor za body udatnosti,ale ten je bez posadky,kdyz tam tedy koupim 100 zoldneru do neho,uz me nezbydou body na dalsi obranu,dale me neni jasne,kdyz me napadne utocnik a dobije me to,jestli o ten tabor od kupce prijdu a on zmizi,nebo ho prevezme utocnik,nebo se me vrati do skladu?Dale jsou tam velke chyby ve znazornovani utoku,uz me to nekolikrat napsalo,ze moje kolonie byla dobyta a porad ji mam,mam napriklad u jedne kolonie uz 5 neuspesnych utoku,ale body udatnosti jsem dostal tak mozna za max 2.Take tam chybi nejaka moznost si koupit napriklad nejake plovouci rezidence za body,ta nabidka co s nimi je dost omezena.Jinak se me pvp moc libi,uz mam 3 kolonie,az to vyvojari doladi,mohlo by to byt supr.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem opravdu moc rád,že vše funguje tak jak má.Pustil jsem se do dobývání kolonie,po první vlně útoků mi kolonie dala kopačku a už se do ní nedalo vrátit,po šesti hodinách které jsou na dobytí limit se mi generálové nevracejí,nejde spustit žádné jiné dobrodružství,tak jsem moc spokojený,že máme ve hře novinku,která tak báješně funguje.Hlavně,že se tenhle problém vyskytoval už v testovací verzi,takže očividně se ho podařilo do ostré verze vyladit k dokonalosti.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Vidim, ze ta cena jednotiek je tu ozaj popularna . Ja sa pridam k ostatnym, je fakt sialena. Jeden utok na koloniu som vedome zbabral, ale druhy sa mi skazil nepozornostou. Odchytilo mi G taborom z uplne ineho sektoru kedze hlavny tabor neodchytaval, stiahlo mi ho az na dalsi. 3 mrtvy generali a 300 z 520 jednotiek v tahu. Urobil som sialeny pokus a skusil to dokoncit, chybali mi asi 3 jednotky a mal by som to. Cize skoda cca 25 000 zeleza a nejaka ta ocel a prd z toho.

    -ok, bola to moja chyba, ale ak by sa mi to aj podarilo, zisk by bol 44zuly/6h, co je 1848 zuly za tyzden. Pri cene zeleza by aj pri uspesnom utoku stala vyprava 10-krat tolko ako je zisk.

    -hru hram 2 roky, cize mam plny ostrov. Teraz mam 17generalov a marsalov. KDE ICH MAM ZAPARKOVAT???? Preco je vobec potreba ich niekde postavit, ved nech su len vo hviezde.

    -aky mali v BB dovod nepouzit existujuce jednotky a generalov? Stacilo by len aby sa inak spravali na dobr. a inak na expedici. Takto mame zbytocne dve budovi navyse, co je dost nelogicke. Zvlastne je aj to ako sa vyrabaju zbrane. Niektore maju vlastne budovi a rozny sposob vyroby a potrebne suroviny a dalsi typ zbrani sa robi v jednej budove a stacia 3 suroviny a este sa aj klikaju sposobom zasobarne.
    Toto vsetko by som bral na teste, ale na ostru verziu je to hrozne nedomyslene.

    -[undefined text] - to fakt? Ako sa moze taketo nieco stat na ostrej verzi? nasiel som to dokonca ako ulohu.

    -To, ze doteraz nikde nepisete o vianocnej akci je koli tomu,ze cele BB sa venuje tejto komedii???

    -Ak sa nemylim, tak diamanty kupuju hlavne novy hraci a ty co niesu lvl50, potom klesa zaujem o hru a aj o diamanty. Cize BB sa musi sustredit viacej na hracov co to hraju dlhsie. Nema zmysel vymyslat veci pre nizke urovne, to by im len skomplikovalo hru, zatial maju co robit. Po levely 50 je uz toho dost malo na praci a dobrodruzstva uz nebavia. Toto mohlo byt riesenie, ale je to jedna velka katastrofa.

    -inak celkom dobra hra

  9. #19

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Neodemknuté úkoly od Vybudujte svou obranu(Dokončete úkol vzhůru do neznáma). A jestli se nepletu, tak to je úkol, který už mám dokončený. Prostě nemůžu pokračovat v úkolech.

    Bojová zbrojnice
    - udává časy výroby neodpovídající realitě. Vyroba zbraní se dokončí, dám z nich vyrábět vojáky a vše se mi po chvilce zruší, protože ty samé zbraně, ze kterých jsem udělal vojáky se vrátí do výroby a pokračují třeba od 20/25. A takle se to opakuje několikrát, než se zbraně skutečně udělají.
    -proč je to zas omezený jen na 25 zbraní? Vždyť to je na 4 vojáky. Kdo to má naklikávat?
    -cena surovin na výrobu vojáků je úplně mino. Jediný důvod, proč je vyrábět je, abych si vyzkoušel novinku. To jsem udělal a teď už důvod nemám...

    Hledání kolonií
    -doufal sem v kolonie žuly a nebo něco jiného potřebného. Místo toho jen samé tvrdé dřevo a jiný zbytečnosti. Abych našel kolonii s něčím užitečným, tak je potřeba poslat průzkumníka několikrát. Boužel jsem si pozdě všiml, že hledání kolonií něco stojí a není to zrovna málo

    - malá kolonie - po získání jdu budovat obranu a koukám, že místa pro to určená jsou k ničemu. Takže k obraně jsem moc nepřidal. O to větší překvapení, že do 24 hodin mi na ni někdo útočil a ubránil jsem ji. O to víc bych byl zvědavý, jak je možný, že jsem ji ubránil. Z toho výpisu do pošty jsem nic nepoznal
    Boužel, ještě během prvních 24 hodin jsem o kolonii stejně přišel. Skvěle se mi vrátily suroviny investované do získání kolonie

    - běžná kolonie - obrana už šla vybudovat lépe, ale stejně jsem asi tak 1/3 bodů investoval do zbytečných táborů. Ale jeden útok už ubránila.

    - velká kolonie - tady jsem s budováním obrany byl spokojený. Naopak bych do ní mohl investovat i víc bodů, než byl limit.

    Můj zavěr. Vyzkoušel jsem si to a vzhledem k ceně vojáků a návratnosti surovin nemám důvod pokračovat v dobývání kolonií.

  10. #20

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zial musim suhlasit s predchadzajucimi nazormi.

    Dnes rano som obsadil prvu malu koloniu - da sa to spravit dvoma blokmi a jednym utokom na vodcovsky tabor- co som povazoval za to ze si to majitel nie moc dobre obranil. ale hned potom som zistil ze vlasne ta obrana sa vylepsit ani neda kedze je tam extremne malo miest kam mozem postavit novy tabor a aj tie co su, su na ulne nemoznych miestach.
    Neviem ci sa s tym da nieco robit alebo je to uz nemenne ako miesta pre generalov na hlavnom ostrove ale urcite by som privital ak by sa dodatocne miesta pridali- alebo by sa aspon dali dokupit za body udatnosti. na co su mi tabory od kupca ked ich nemam kam polozit....

    O tom ze to je cele predrazene radsej uz pisat nebudem

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.