Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Bojová zbrojnice

  1. #1

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Bojová zbrojnice

    Od začátku, co ji mám, mi nesedí produkční časy a ještě mi její provoz zasekává ostrov. Problém je nasledující: dobíhá výroba, běží lišta při vyrobených 24/25 zbraních, ta doběhne, skočí další výroba 0/25, zbraně skočí do skladu, najednou zásek ostrova (dvě, tři sekundy) pak se osadníci rozeběhnou, já se musím znovu podívat do skladu a zbraně jsou fuč. Když se kouknu do zbrojnice, tak tam běží výroba už vyrobených zbraní a většinou je ve stavu 17-18/25, zase doběhne do konce a znovu se opakuje předchozí situace, ale tentokrát už je opakovaná výroba na úrovni 22-23/25, znovu doběhne a znovu se opakuje totéž, akorát že tentokrát ta opakovaná výroba (chápejte, vyrábím už počtvrté jednu a tu samou věc) je na úrovni 24/25, teprve na počtvrté už je to konečné. Zkoušel jsem se i dívat přímo na zbrojnici (a nepřeklikávat tedy na sklad) a tam se stalo, že skončila výroba, rozjela se nová, asi v polovině první zbraně se zastavila a zůstala stát. Musel jsem zavřít okno, otevřít si zbrojnici znovu a tam opět bylo obligátních 17-18/25a pak se zase všechno opakovalo.
    Docela dost mě to štve, protože produkční čas tak není nějakých osm minut (čtvrtý level bez bonusu), ale téměř dvojnásobný. Taky mi dost vadí, že i když se na to nedívám, tak mi to seká s ostrovem. Netušíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes? Dělá mi to furt, od první výroby, s bonusem i bez něj, na třetím i čtvrtém levelu, na více různých počítačích (W7 i W8), ve více prohlížečích (chrome i firefox) a, upřímně řečeno, dost mě to začíná rozčilovat.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Chyba je na strane klienta, ten si mysli, ze je produkcni cas kratsi nez ve skutecnosti je. Takze az vyroba zkonci a klient "presune" zbrane do skladu, tak server mu rekne, ze jako jeste ne, ze jeste stale vyrabi ....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.