Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Uhlí

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Uhlí

    Po údržbě mi klesla produkce uhlí asi o 12000 za 12/hod. Co to znamená? Nenašel jsem nikde nic napsáno o tom, že by budovy začaly spotřebovávat víc uhlí. Všude spousta vývojářských deníčků, seznam změn, ale o tomhle nikde nic. Může někdo říct co přesně se stalo?

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    Slévárny a výrobny zbraní jedou dvakrát rychleji, takže spotřebovávají dvakrát víc surovin než normálně, tudíž i dvakrát víc uhlí. Produkce ti tudíž neklesla, ale vzrostla ti spotřeba.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha, tak to sice vim, ale nedošlo mi, že to bude takhle blbě udělaný - myslel jsem, že to bude jako když se dá bonus. Tohle je skutečně hovadský řešení teda.. škoda, že se tahle hra řítí do řiti.. Každopádně díky za info.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    treba citat občas aj oznamenia:

    Některé budovy budou o 50% rychlejší.

    Popis: Ovlivňuje vojenské budovy a budovy které jsou v jejich výrobním řetězci.
    Zdroje: Všechny meče, luky, kuše, děla, koně, bronz, železo, ocel, titan. Dále všechny nové zbraně.
    Čas: 2 týdny (25.11. - 9.12.)

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ať čtu jak čtu, nikde nevidim nic o uhlí. A že to ty budovy ovlivňuje je sice fajn, ale bylo by dobrý taky vědět jak je to ovlivňuje. Pominu-li, že by bylo víc než vhodný, aby si takovýhle záležitosti řešil každej sám.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdyz mas 2x vetsi vyrobu tak to asi sezere 2x vice potrebneho materialu na vyrobu?

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Tým, že sa zrychlili budovy, skratil sa produkcni cas o polovicu. zvysili sa aj vstupne náklady. za normalnych okolnosti, v beznom rezime, ti napr. za 12h vyrobý 500 br.mečov. spotrebuje na to 1000 uhli a 500 medenej rudy. Pri zryclenej produkcie sa vtupy a vystupy dvojnásobia, tj vyrobý sa 1000 br. mecov, spotrebuje sa 2000 uhlia a 1000 medenej rudy. problem je ze sa nezvysila produkce, nezkratil sa produkci cas uhlí, dolov na uhli, recyklacek, drevorobcov, lesnikov (drevo na luky a uhlí). tým padom más 2x vydsí dopyt po uhli. najlepsie je asik, pozastavitl polovicku budov ktore spotrebuju uhlie aby sa to vsetko vyrovnalo.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Chlapi, já to chápu. Já chci říct, že tyhle věci bych si rád pošéfoval sám, nechci aby mi někdo určil, že to najednou bude dvakrát tak drahý. Já se snažim si to stavět tak, aby mi to tak nějak vycházelo "nula k nule". Prostě mě nasere, že když přijdu domu z práce a mám o 12k míň uhlí a železa.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    tak o tom rozhoduju panove z ubisoftu. ostava sa s tim len zmieriť, nebo prestát hrat. spravili to koli zmene subojoov, odmiet a pvp. aby hrač mohol rychlejsie vyrabať vojakov.

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě přišlo, že si řekli, sakra, všichni mají plný sklady uhlí, jak je vyprázdnit :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.