Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: změny boje a odměn

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví

    změny boje a odměn

    Změny odměn budou důsledkem toho, že spousta hráčů skončí. Abych jel dobro pro to, že dostanu klády, uhlí, trochu železa a jiné smetí, které naprosto nenahradí ztráty je o ničem.

    Tohle vylepšení je největší hovadina kterou jsem v nějaké hře zažil a je to naprostá degradace do ted celkem dobré hry. Zajímalo kdo má zájem o ukončení online settlerů protože jiný důvod tohle VYLEPŠENÍ než ukončení hry mít snad ani nemůže

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohu jen souhlasit, odměny z dobrodružství jsou opravdu fraška!

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    No co vratíme se o par generaci zase zpet. Dřiv to tak bylo. Mince meli hodnotu ted diky tomu ze bylo vseho dost tak je nemelo ani cenu vyrábet. Me to nevadi spis me vadi vytízeni serveru a kdyz uz chystaji takove zmeny tak i meli po hw strance. Jde videt ze nemaji vubec zádne rezervy.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    čo se týče minci,t ak ti mneli hodnotu do minulých vanoc. PAk zratili hodnotu, lebo kazdý hrač dostal o vanocich zlatou vez. cena minci spadla, ztratila hodnotu nekolikrát. silo pred vanocami stalo 2.500 minci po vanocich se dalo sehnat za 12k - 15k minci.

    co sa tyče odmen, tak takto to malo vyzerať na zaciatku, od zaciatku hry. hrači mali ziskavat len suroviny a znich pak vyrabať zbrane. Ked vam padaju damaškové mece, kuše, kanony z adventur, tak stavba budov, vyrobný proces a vyroba tých zbraní sa neoplati. Keby to tak bolo pri spusteni hry, nikto by sa nestazoval. LEn sme si zvykli, na hotové zbrane a ted je musime vyrabat. Cena sa urcite zvysi.

    ps. ubisoft spušta nových settlerov pod názvom The Settlers - Kingdoms of Anteria

  5. #5

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Dneska sem si skočil Bejka ... a klasika podle evila ... první blok na první věž ... vše proběhlo jak mělo a pak koukám, že blokující gen z C3, ač skončil díky tomu, že padla věž, se mi vratil bez jednotek a zotavuje se. Takže 21ES, 13B, 60S v riti ... A taktéž jsem si všiml, že se mi major při návratu z boje do tábora tak 4x teleportuje ... :-). takže si dávejte dobrý pozor .. já to nějak doklepnu a pak pockam, az si to sedne.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    njn, došlo ke směšné degradaci všech adv, zajímal by mě jediný důvod proč bych měl chodit ostatní adv, když si vystačim s max. třema, není tak hrozný že padaj blbosti nejhorší je že na všech adv padá úplně to samý jen v jiném množství, zlatě když byl v coop adv apoň piéruv talíř, teď si můžu doplnit 100uhlí nebo 100 ryb do naleziště..super :-D :-D

    hráč si před tím mohl vybrat to co potřebuje, podle toho se rozhodl jaký adv pujde,teď je to úplně jedno ...takže černý rytíř (mat),překvapivý útok(xp), a temní veleknězové na cechovní úkol to jistí...gz, zbytek adv klidně zrušte

  7. #7
    svebo's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Czechia
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Musím souhlasit s mnoha poznámkami. Tou nejzásadnější a nejhorší změnou pro mě jsou odměny z dobrodružství. Tím, že jsou takto osekané, je hra velice surovinově náročná a v podstatě se snaží hráče dokopat k tomu, aby tu seděli nonstop a vyráběli pod buffama. Takto ale můžou hrát opravdu jen lidi, kteří nemusí chodit do práce/školy apod. Pokud se nevrátí alespoň systém odměn z dober tak, jak byl před slavnou aktualizací, tak vážně uvažuji nad tím, že tuto hru po dvou letech přestanu hrát. PvP a kolonie jsou fajn zpestření, ale pro mě absolutně neatraktivní díky tomu, jak je to šíleně surovinově náročný...

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Sebrali zbrane jako odmeny a pry bude vice surovin,je to jeste horsi,nez to bylo,vezmu klasicky priklad Ostrova piratu,dostal jsem kolem 1K zuly nebo exodreva,a zhruba 3K doplneni zelezne rudy,z cehoz jsem udelal 9k rudy.Ted dava Ostrov piratu 200 exodreva,kolem tisice hotove zelezne rudy,zhruba 1K medene rudy,a nejake naproste nepouzitelne nesmysly jako drevo,doplneni masa a ryb,opravdu skvela odmena.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkusil jsem spočítat kolik materiálu vlastně stojí armáda na kolonie. A dost mě to zarazilo. Pokud jsem neudělal chybu, tak když v kolonii ztratíte 40 jednotek od každé ze 3 útočných jednotek (což je asi ještě docela podhodnocené), tak to stojí 20 tisíc železné rudy a 40 tisíc uhlí. To je potom příjem z kolonie 150 mramoru za 6 hodin naprostá blbost. Jaký důvod by pak pro kolonie vlastně byl?

  10. #10

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrodružstvá sa neoplatia, lebo na výrobu armády minieme x-násobne viac surovín ako dostaneme. Suroviny na domácom ostrove sa pomaly míňajú a o chvíľu už nebudem mať ani na údržbu domovského ostrova. Potom mi to všetko padne a vykašlem sa na settlerov.Škoda bolo začínať a stratiť toľko času. Mal som sa venovať radšej inej perspektívnejšej hre. Settlers idú pomali ale isto do hája. Škoda dobrej hry, akou donedávna ešte boli.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.