Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: změny boje a odměn

  1. #11
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Mal som sa venovať radšej inej perspektívnejšej hre.
    Uf. Ale zbytek bych klidně podepsal.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #12

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěl bych oznámkovat ty změny odměn z dobodružství - Dám krásnou 12, protože 5 by byla opravdu málo

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Bojovat za něco, co je ztrátové se n i k d y n i k o m u n i k d e nevyplatilo. Nemám sice nic spočítané, ale jak to tu čtu, tak dobrodružství nepojedu ani v cechovních úkolech, raději je zaplatím, než bych se do nějakého pustila (čas jsou peníze). Raději oželím pár diamantů, než abych hodiny trávila na dobrodružstvích. Vypnu všechny výrobny zbraní, protože ani s bonusama se mi nedaří držet ekonomiku v zelených číslech, pak vysadím prášky na tlak a zase bude fajn. Budu si tu chodit jenom pokecat.
    Last edited by relax; 28.11.14 at 09:56. Reason: aaa

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Tato změna se mi vůbec nelíbí,je to nesmyslné a jen to lidi znechutilo ,někteří to zabalili hned druhý den po změně ,někteří vyčkávají.Patřím mezi lidi kteří sem tam zakoupili modrásky na vylepšení a tím jsme Vám přispěli na vývoj a pokračování hry,ale to co jste s tím provedli je něco nehorázného.Chtěli jste přidat pvp ,to jste klidně mohli ,ale do základu celé hry jste neměli vůbec sahat !!! Měnit nesmyslně odměny ,tak abychom o více přicházeli než dostávali ,no kde to jsme takhle to dovedete ke konci settlerů a právě to je nejspíš VÁŠ cíl lidem to znechutit aby odešli samy a vy se pak vrhnete na něco jiného a kdo nám vrátí ty kačky co jsem v dobré víře do Vás nasypali ?? Pánové chtělo by to více číst reakce lidí na ty vaše nesmyslné nápady ,já vím nadá se vyhovět každému, ale VY jste tím živy tak se tomu věnujte.

  5. #15

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč vývojáři nedali do vývojářského deníčku změny co provedli? 1. nikde nevidím popis jednotek co byli upraveni. Nikde tam nevidím změny lootu. Nevím ale připadámi že na to někdo pěkně sere bere prachy aby dával info o změnách kdyby to tam bylo tak polovina hráčů se na to vysere hned takhle člověk musí hledat zkoumat sám. NA CO JE TEDA TEN VÝVOJÁŘSKÝ DENÍČEK. A k odměnám když už teda nepadají zbraně tak by melo aspoň padnout odpovídající množství matroše když padalo 500 damašku tam má padnou matroš na těch 500 dama a ne 1k medi. Počkám do dalšího patche ale pokud něco nezmění škoda teto hry, ale vyseru se na ni a myslím že nebudu sám.

  6. #16

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Musím souhlasit s převládající skepsí nad vnucenými změnami. Od naklopení těchto "Vylepšení" jsem prošel asi 7 dříve lukrativních dobrodružství (Černí rytíři, Mateřská Láska, Vyhnanci,...) a nikdy nebyla odměna ani omylem adekvátní ke ztrátám, takže netuším, co budu dělat dál. Vnucuje se ukončení hraní této hry, nedojde-li k řádnému zamyšlení se nad sebou na straně BB výrobce a sjednání nápravy. Kolonie jsou očekávatelným fiaskem. Generály není kam skládat (doma už není k hnutí, proto jsem ani nepořizoval dalšího o Helloween eventu), další kasárna jen zabírá místo a vyrábět zbraně za tyto vstupy a jen po 25 naráz, to je návrat do pravěku a naprostá demence. Lagů přibylo měrou vrchovatou, zbraně pro kolonie se dělají ve věčných smyčkách (dojede výroba, zbraně zmizí a po 10 vteřinách začíná výroba zase od cca 12 kusů atd. a to třeba pětkrát po sobě).

    Shrnuto:
    1) Kolonie jsou k ničemu. Zisk z nich nepokryje nikdy ztrátu, náklady jsou astronomické a celý koncept je do hry dodatečně přilepený jako komín na ponorku.
    2) Dělat dobrodružství ztratilo smysl. Odměny nepokrývají náklady a při tom jak hra blbne, člověk ztrácí dvoj i vícenásobek jednotek co doposud.
    3) Tzv. dočasné urychlení výroby náhodně vybraných zbraní naprosto zlikvidovalo zavedené ekonomiky ostrovů a pokřivilo trh perversním způsobem
    4) Stabilita hry vychází patrně z teorie chaosu a předpovědi počasí, princip náhodných pádů, lagů a zkratů je generován s požadavkem na co největší ztráty uživatele.

    Sílí tak ve mě podezření, že se jedná o sprostou snahu BB vyhnat hráče z málo ziskového projektu formou opakovaných příkoří.

  7. #17

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Tarascus View Post
    Musím souhlasit s převládající skepsí nad vnucenými změnami. Od naklopení těchto "Vylepšení" jsem prošel asi 7 dříve lukrativních dobrodružství (Černí rytíři, Mateřská Láska, Vyhnanci,...) a nikdy nebyla odměna ani omylem adekvátní ke ztrátám, takže netuším, co budu dělat dál. Vnucuje se ukončení hraní této hry, nedojde-li k řádnému zamyšlení se nad sebou na straně BB výrobce a sjednání nápravy. Kolonie jsou očekávatelným fiaskem. Generály není kam skládat (doma už není k hnutí, proto jsem ani nepořizoval dalšího o Helloween eventu), další kasárna jen zabírá místo a vyrábět zbraně za tyto vstupy a jen po 25 naráz, to je návrat do pravěku a naprostá demence. Lagů přibylo měrou vrchovatou, zbraně pro kolonie se dělají ve věčných smyčkách (dojede výroba, zbraně zmizí a po 10 vteřinách začíná výroba zase od cca 12 kusů atd. a to třeba pětkrát po sobě).

    Shrnuto:
    1) Kolonie jsou k ničemu. Zisk z nich nepokryje nikdy ztrátu, náklady jsou astronomické a celý koncept je do hry dodatečně přilepený jako komín na ponorku.
    2) Dělat dobrodružství ztratilo smysl. Odměny nepokrývají náklady a při tom jak hra blbne, člověk ztrácí dvoj i vícenásobek jednotek co doposud.
    3) Tzv. dočasné urychlení výroby náhodně vybraných zbraní naprosto zlikvidovalo zavedené ekonomiky ostrovů a pokřivilo trh perversním způsobem
    4) Stabilita hry vychází patrně z teorie chaosu a předpovědi počasí, princip náhodných pádů, lagů a zkratů je generován s požadavkem na co největší ztráty uživatele.

    Sílí tak ve mě podezření, že se jedná o sprostou snahu BB vyhnat hráče z málo ziskového projektu formou opakovaných příkoří.
    Pěkně napsáno! Naprostý souhlas! Komu tou změnou prospěli???

  8. #18

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Rozjíždí novou hru (http://www.thesettlers.com/en-US), tak to tady možná chtějí zazdít.

  9. #19

    Join Date
    May 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechce sa mi znovu poukazovať na veci, ktoré už boli aj 2-3 krát spomenuté, ale každopádne súhlasím s vyššie uvedenými príspevkami. Nespokojnosť treba dať najavo, inak sa hra sotva pohne k lepšiemu. Tí, ktorí mlčia a nepíšu svoje názory, podporujú celkový úpadok hry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.