Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Dobrodružství

  1. #1
    Hordak
    Guest

    Dobrodružství

    Nevím co si autoři představují pod stupněm obtížnosti lvl 2 jedničku. lvl1 sfouknu s jednou armadou a ve dvojce necham přes 500 jednotek a to jsem ještě neničil schválně všechny a stejně jsem Q nedodělal.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    to mne taky zarazilo - měli by školní dobrodružství srazit na 0 a v doprovodných textech doplnit předpokládané ztráty vojska. (alespoň na nižžších obtížnostech které hrají méně zkušení hráči). Hráč který za den postaví 30-40 rekrutů bude pak ušetřen zbytečně vyplýtvaného dobrodružství.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj je pravda, že když jsem si dal čarodějnici z močálu během chvilky přišel skoro o všechny jednotky (posílal jsem 2 generály), tak jsem byl překvapen. Na druhou stranu když dobrodružství nestihnete dodělat, tak o ně nepřijdete..Hlavně ho nerušit..

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    vždy je lepší si přečíst pozorně co je potřeba za jednotky a v simulátoru si vše nastavit tak abyste dobrodružství dokončili tak jak máte a obdrželi odměnu v plné výši.Ty expy a odměny tam nejsou zadarmo nebo jen proto že uděláte 30-40R a zajdete si pro 1/2 lvlu či suroviny na které byste dělali několik dní.
    pokud dobrodružství nedokončíte celé a nestihnete jej v určitém čase,tak i za zničené tábory dostanete odměnu,ikdyž jen část,takže doporučuji nerušit...

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Těmi stupni obtížnosti bych se moc neřídil. Každopádně bych si před spuštěním dobrodružství vždy vyhledal, co tam na mě čeká. I když se někdo nerad řídí manuály, tak by si měl minimálně vyhledat co ho tam čeká za nepřátele. I vysoký level se skvělou produkcí by měl problém udělat dobrodružství, aniž by na něj byl předem připraven.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    bavíme se tady především o hráčích, kteří právě dohráli školní dobrodružství lvl. 1, (to se dá odehrát s naprosto směšnými ztrátami) a chtějí pokračovat dál. Ti neočekávají tak propastný rozdíl mezi nároky na armádu a klidně vyrazí na "koňský hřbet" (obtížnost 2, jeden stupeň obrížnosti ale ztráty téměř desetinásobné) s celkovou kapacitou města třeba jen 260 osadníků. Prostě chybí nějaký přirozený nárůst obtížnosti mezi školním a normálním dobrodružstvím. Na první pohled to prostě málokdo očekává, (mimo hráčů kteří předem pečlivě nastudují fórum), když vidíš 10 stupňů obtížnosti neočekáváš to. K nutnosti používat simulátor tě přivedou už první boje na domácím ostrově, to není třeba řešit. Ale u časově limitovaného dobrodružství by informace o předpokládaných ztrátách (např. min. 400 r), novému hráči hodně napověděla a pokud by na to neměl, nešel by do toho. Navíc by se to opatření dotklo jen několika dobrodružství na nejnižších úrovních.
    Last edited by vogon; 16.01.13 at 02:37.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.