Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Boj na dobrodružstvích po aktualizaci s PVP

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Boj na dobrodružstvích po aktualizaci s PVP

    Nevím, jak ostatním, ale na standardních adventurách se v podstatě nedá bojovat, protože přes tábor se rozbalí obrázky s armádou co je v táboru a kliknout na tábor se dá jen při maximálním zoomu jinak mi to nevezme a myslí si že ťukám na obrázek. Stejné je to i s výběrem vlastního generála.

    Nešlo by tu armádu zozbrazovat pod táborem nebo možnost přesunu okna, případně vrátit předchozí řešení?

    Edit:
    Nalezl jsem další chybu nelze poslat generála ze své adventury na pozvanou... posílá generály na domácí ostrov.
    Last edited by Paran; 25.11.14 at 19:52.

  2. #2

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    nejde přeposílat generaly mezi dobrodružstvími. Vraceji se domu.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Pekný večer prajem.

    Ja nechápem to,čo porobili s odmenami za jednotlivé dobrodružstvá. Je to absolútna hamba, že týmto spôsobom chce spoločnosť Ubisoft dotiahnuť hráčov na nové PVP mapy. Tieto dobrodružstvá sa už ani neoplatí hrať, nakoľko odmeny sú orezané o tri až štyri pätiny a to ešte píšem málo.
    Keď spoločnosť Ubisoft chce dostať hráčov na PVP, tak mala prispôsobiť odmeny na PVP a nie na domácom ostrove. Ako k tomu prídu hráči, ktorí PVP hrať nechcú ???
    Zamyslel sa nad tým vôbec niekto ???
    Uvediem príklad:
    Som hráč hry Dark Orbit, kde spoločnosť Big Point otvorila nové PVP mapy. Myslíte si, že poznižovala odmeny za NPC na domovských mapách? Nie, na PVP mapách sa nachádzajú ťažšie NPC, za ktoré sú vyššie odmeny ako za tie NPC na domovských mapách. Áno aj na tieto mapy sú jednotlivé úlohy a kto chce, tak ich aj robí.
    Je tam vytvorená aj tzv. tréningová aréna, čo je tiež PVP. Stoja tam proti sebe dvaja hráči, ktorí bojujú na život a na smrť. Kto vyhrá dostane odmenu a body do rebríčka tréningovej arény-A znova ide tam len ten kto tam chce ísť a tí hráči čo tam nechodia nie sú postihnutí nižšímy odmenami.

    Ja osobne na tejto hre na žiadnu PVP kolóniu nepôjdem, lebo tam ísť nechcem. A následok? Vďaka poníženým odmenám na dobrodružstvách mi bude pomaly kolabovať celý ostrov, pretože na tieto dobrodružstvá už nebudem mať prostriedky a s touto hrou pomaly ale isto skončím.

    Za všetkých, čo tieto zmeny neschvaľujú Vám z celého srdca ďakujem. A za tento úspech spoločnosti Ubisoft posielam obrovský APLAUS.

    Peter

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    ty odměny za dobrodružství jsou naprosto směšné a scestné, Po této úpravě ztrácí jakýkoliv smysl tato dobrodružství jezdit. Hra jde zcela a jistě naprosto do kopru. Klasická dobrodružství se už nevyplatí vubec jezdit.Touto aktualizací hru naprosto degradovaly a je z toho úplný nesmysl

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Nelze než souhlasit, ze hry, která měla náboj a přispívala k tomu že lidičky se snažili jezdit dobrodružství, "tůnit" ostrov, kooperovat s kolegy se stává nezajímavá klikačka s nyní neuvěřitelně předraženými jednotkami. Vyvážení, motivace, hratelnost, to se ze hry vytratilo, pomalu na čase porozhlédnout se po jiné hře.

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Dneska sem si skočil Bejka ... a klasika podle evila ... první blok na první věž ... vše proběhlo jak mělo a pak koukám, že blokující gen z C3, ač skončil díky tomu, že padla věž, se mi vratil bez jednotek a zotavuje se. Takže 121ES, 13B, 60S v riti ... A taktéž jsem si všiml, že se mi major při návratu z boje do tábora tak 4x teleportuje ... :-). takže si dávejte dobrý pozor .. já to nějak doklepnu a pak pockam, az si to sedne.

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Jeste jsem to prostudoval ... boj na vezi mel 2 kola ... blok mel 6 kol ... tedy 20sec boj na vezi+zavreni 40vterin+dochazka cca 40 vterin ... boj na bloku 120 vterin ... 100 vtrein vs 120 vterin ... nekde je chybka. Podle simu by mel boj trvat 4-6 kol a mělo by to být 100% výtězství. No nebylo ... :-)
    Last edited by Lutheen; 27.11.14 at 12:44.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    hodlá s tím BB něco dělat, nebo si generálové budou přiřazovat jednotky jak se jim zlibí? je to celkem nepříjemné halvně u bloků,když pak zjistítě že tam nejsou ty jednotky které tam mají být

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.