Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Co se po údržbě zase nepovedlo

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví

    Co se po údržbě zase nepovedlo

    proč je server pořád odstraněnoa nevydrží připojený ani 10 vteřin?
    jsem přijmul pozvání a dobro a ani nemůžu napsat, že mě server neustále odpojuje
    Last edited by BB_Kahsi; 24.11.14 at 16:01. Reason: odstranění vulgarit

  2. #2
    Khano
    Guest
    to je k vzteku já se jednou za řas vypravím na avd a začne to padat

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    TOHLE je už fakt na ukončení hry!!
    Opravdu se nedá opravit něco pořádně a ne neustále dokola??
    Za takovouto ,,práci,, bych už dávno byla bez zaměstnání!!!

    Je to stále dokola..Technická,cosi se opraví,víc věcí nefunguje,tak dáme další technickou se stejným výsledkem ......a dokolečka dokola!!

    Nemůžete na čas přestat dávat do hry stále nové věci a konečně opravit vše co tu neustále dělá ,,,problémečky,,, a štve to hráče k nepříčetnosti ???
    Na chvilku se zamyslete a pak si popravdě řekněte : bavilo by Vás pracovat ( odreagovávat se ) v tom co se tu děje??

    Pokud toto nezvládají pracovníci IT,najměte jiné...
    Pokud v mé práci někdo není schopen něco dělat jak má,má výpověď..

    Veškeré neustálé problémky s hrou štvou hráče pořád,ovšem když dáte Advent a průzkumníci Vám nosí průměrně 120-150 dárků a dostanete za ODMĚNU a trpělivost 20,tak to je k pláči a nebo k smíchu ...Já se raději směji a vyprávím zaměstnancům,co je čeká,pokud takhle budou pracovat...
    1 důtka,,2 důtka a pak vyhazov !!
    Last edited by Caimee; 18.12.14 at 12:22.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    BB poradím Vám. Vypište už prosím jen dny a časy, kdy to poběží a kdy bude možné hrát. To bude na mnohem míň znaků, než psát o všech plánovaných a mimořádných odstávkách. Houhouhou.

  5. #5
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Opravdu stačí napsat 5-10 dní v měsíci a jmenovitě které dny a hodiny to možná půjde!!

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Údržba údržby.... Panečku, to je ale požitek z hraní.

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jdete uz normalne do haje!

  8. #8
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Slojmo,jsi opravdu lepší,nežli já..
    Já tu nenašla nikde žádnou zpětnou vazbu.
    Osobně ve hře jsem poznala JEDINÉHO MODa ,který pomohl ,poradil,mořil se s našém problémem možná hodinu.
    Jmenovat se ho bojím,mohli by ho pro velkou ochotu komunikovat s hráči propustit.. :-(
    Optej je šéfa,který to je....

  9. #9

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak dnes jsem se opět přesvědčil, že celková zhůvěřilost hry po naklopení nových genitálních vylepšení (už slovo vylepšení je dokonalým výsměchem), z nedostatku vhodných posměšků nadále označovaných jako PVP, dosáhla nových výšin demence.

    Smířil jsem se s tím, že generálové chodí "na pětkrát" a každý úsek si pro jistotu párkrát od počátku zopakují. Akceptoval jsem, že se musím desetkrát přesvědčovat, že mají u sebe ty jednotky, které jsem jim už patnáctkrát přidělil. Otloukl jsem si pěsti o zeď a rezignoval na skutečnost, že to, že generál začne bojovat (jednou až x krát ve stejném táboře) neznamená, že zde skutečně bojuje.

    Tato všechna báječná vylepšení, přilepená jako neakcentovaný bonus k tomu hnusu a nesmyslu nazvanému PVP, který má smysl asi jako sama sebou prováděná kraniální extrakce se totiž prostě vyplatí a hráči mají být zřejmě jen rádi, že si jich mohou užívat.

    To co mě ale točí do červenýho je fakt, že po naklopení toho nesmyslu, který většina hráčů po krátkém, nesmělém a vlažném oťukávání poslala směle do jetele prakticky přestala spolehlivě fungovat ta část hry, které se tyto blbosti neměli vůbec dotknout. Je to jen důkazem schopnosti prográmatorů BB a příkladem báječné péče o hráče, kteří po přechodném období, kdy fungovali jako betatesting se konečně dočkali stavu, za kterého se nyní mohou konečně a oprávněně nazývat alfatestry!

    Dnes jsem zažil situaci, kdy mého generála odchytil již pět minut zbořený tábor! Tento tábor bořil můj spoluhráč (tedy anotaci o jeho terminaci jsem do pošty dostat nemohl). Přišel jsem o 140 děl, která budu v důsledku vnucených změn nyní extrémně obtížně nahrazovat, nehledě na vynaložený bonusový čas, který teď můj spoluhráč nebude moci využít, protože nejsem schopen dobrodružství v termínu dokončit.

    Rád bych touto cestou vzkázal BB, že jsem nikdy a nikde nepotvrzoval své zapojení do alfatestingu hry! Z pohledu cen většiny her jsem již investoval nemalou částku do hraní zde a mám-li být za těchto podmínek nadále vystavován problémům alfatestingu, chci být za tuto práci rovněž zaplacen!

    Žádám tedy tímto o sdělení jednoznačného termínu, do kterého dojde k odstranění všech chyb a vysvětlení spojené s omluvou od těch, kteří za stávající situaci odpovídají!

    PS: nemusíte nutně odstranit všechny chyby, ty v paskvilu zvaném PVP klidně ponechte, věří že vadí jen zcela zanedbatelné části hráčů, kteří stále odmítají příjmout, že je to tak blbý, jak to vypadá

  10. #10
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    jednoznačný terním říci nejde. Ono totiž nejde naplánovat, kdy se najde oprava. To je jako žádat doktora o termín, kdy vyléčí nemoc, jestli to bude tento čtvrtek nebo příští středa. Samozřejmě jsou teď chyby s událostí a ty uvedené při PvP hlavní priorita všech vývojářů.

    Jakmile budou informace o tom, že jsou opravy hotové+termín, kdy přijdou na tento server, tak to dám na hlavní stranu.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.