Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: dotaz

  1. #1

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    dotaz

    předem se omlouvám třeba se na to už někdo ptal a jen sem to přehlédl ale v jednom úkole mě chybí najít bronzoví kotlík a přiznám se že na jednu stranu nevím jak ho mam sehnat. budu rád za jakoukoliv pomoc radu

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, asi nemůžeš najít bronzový kotel - ten můžeš najít jen na dobrodružství (pokud se tam objeví). Kotlík můžeš najít na svém ostrově. Obojí se dá taky koupit na trhu.

  3. #3

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, prosím ak som tu nesprávne - ospravedlňujem sa - poradí mi niekto ako získam natrvalo druhý slot na obchodovanie ? (Kupovať ho stále za diamanty alebo mince je neefektívne a obchodovať s jedným riadkom je pomalé)
    Prosím napíšte mi do hry (ĎAKUJEM za pomoc)
    Last edited by Casablanca; 25.11.14 at 14:56.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Más jednu ponuku free ostatne ti stoja mince. V jednej ponuke mas moznost dať až 4 sloty, ku prikladu 120.000 uhlí zá 192 mincí x 4slothy (4x je mozne tuto ponuku, transakciu uskutočniť. Dalšie ponuky na trhu si musis zakupit za mince.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím vespolek. Jsem tu nový. Chci koupit drahokamy a platit přes PayPal, ale nejde to. Chce to na mně e-mail a ten nejde zadat, nebo nevím kde ho zadat. za každou radu děkuji.

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    toto většinou bývá registrací přes Facebook a nastavením nesdílet e-mail. Potom ho nemáme a bez e-mailu není možné poslat potvrzení o transakci, její číslo a podobně. Ve hře ten e-mail přímo nastavit nejde.

    Jsou dvě možnosti: Přejít na přihlašování na hlavní straně, přes e-mail a heslo. Zachová se celý ostrov a vše okolo.
    Podívat ne na nastavení na Facebooku a nastavit sdílení. Je možné, že bude potřeba odebrat a znovu přidat aplikaci TSO, aby se to aktualizovalo.

  7. #7

    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    moc děkuji za radu, zkusím to

  8. #8

    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten Pay Pal nejde a to mám vše správně nastavený. Ještě vysvětlivku, co je to aplikace TSO.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.