Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Hodnocení eventu Halloween 2014

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví

    Hodnocení eventu Halloween 2014

    Takže event je prakticky za námi, můžeme se pustit do hodnoceni (budeme předstírat, že BB stojí o naši zpětnou vazbu, člověk nikdy neví )

    Začnu tím, co se mi líbilo:

    - spokojenost s tím, co bylo možné získat za dýně; líbí se mi rybí farmy - graficky jsou povedené, pro nižší a střední levely určitě i užitečné, možnost získání 3 škol je slušná, trochu to sníží nároky na chleba při rekrutování; vylepšené sklady jsou otázka názoru, kapacita je dobrá, bohužel zabírají více místa a blbě se obestavují, pořídil jsem si i hrobku, aspoň budu mít kde ležet
    - pozitivně hodnotím i to, že se daly využít sběratelské předměty, i když se to netýkalo strašáků a bylin, kterých má každý hafo
    - zombíci jsou taky fajn, i když to byl nápad už odminula
    - zničení golema a jeho vstávání z popela vypadalo efektně

    Co si mi moc nelíbilo:

    - tak především mi to celé přišlo dost nuda; jednou denně golem, nabufovat dýňová pole, sebrat předměty (dýně stejně moc nepadaly, stejně jako to, co bylo potřeba na výrobu bufů), průzkumníci dýně nenosili, takže nemělo cenu je posílat vícekrát denně na krátká hledání, z dober (udělal jsem dvě) mi taky žádná nepadla, tak jsem se na ně vykašlal, takže vlastně nebylo moc co dělat ...
    - další výtku mám k použití titanové rudy, tedy něčeho, co se nedá vyrobit, k ničení golemů; nejdřív jsem to pochopil tak, že se dají vyrábět tři druhy vody a všechny se dají použít na všechny typy golemů a že se liší pouze jejich účinnost resp. potřebné množství, což mi přišlo ok (neměl jsem čas si to předem vyzkoušet na test serveru, takže jsem měl jenom info z vývojářského deníčku), pak se ale ukázalo, že to tak není a v zásadě tři dny před koncem už jsem neměl golema čím zničit (i tak jsem musel spoustu titanové rudy nakoupit), škoda
    - poslední věc, která mi přijde žalostná, je reakce na různé chyby a problémy ze strany BB, ale to už je tak stará a ohraná písnička, že snad ani nemá cenu se o ní zmiňovat

    Takže nezbývá než doufat, že vánoční event bude zajímavější a povedenější (no jo, naděje umírá poslední)

  2. #2
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Já zas tak kritický nebudu. Mám jen jednu výtku. Přišlo mi škoda, že ti co zabíjeli golema každý den, nedostali/nedostanou nakonec sochu golema. Pokud by ji dostali mělo by smysl ničit toho golema i za cenu titanové rudy. Ovšem těch pár dýní, co se dostalo za zabití golema bylo k smíchu.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    mě by se líbilo, kdyby dýňové hřbitovy šli doplňovat semínkem. Ze semínka vyroste dýně (logicky). Pánové nade mnou asi nechodili na dobro . Já taky nechodil, ale u Pirátského ostrova (jediné dobro puštěné při akci dýně) jsem dostal dýně.

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý večer! Chtěla bych se zeptat co mám udělat s přebytkem vody na golema co mi zůstalo ?

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasim se Seffem...
    Jinak - podle me se postupne zvysuje cena za nahodne skrinky. Dival jsem se na Vanoce a letos to ma byt za 195 drahokamu (z 50ti pokusu nepadlo nic nez darky a ozdobne veci, ani jednou zmrzle panstvi, coz je dle mne dost cenne). Na Halloween jsem to zkusil, za tu cenu nic moc (3x nakup). Souhlasim s cenou za utraceni za nejtezsiho golema - byla neprimerena. Dale - vyroba bufu za pytle s obilim, ktere se objevuji na ostrove dost malo, to bylo celkem k nicemu. Klidne to mohlo byt za hodne bylinek a sudu, to se objevuje porad... Malo padaly dyne z dobrodruzstvi. Z cca 14ti byly 2x...

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    oproti loňské verzi se mi letošní event líbil mnohem víc, co mě ale dost zaráží je pokřivená ekonomika celého eventu (sekáč za dýně/dýně za dia vs. zkušený generál za dia) z čehož vyplívá že bych asi změnil ceny takřka u všeho v truhle
    zrušil bych náhodu u dýní z dobrodružství a dýně bych dal z méně atraktivních dobrodružství (jako střelný prach, divoká mařena, syni veldtu, vyhnanci, viktor, zrádci) a odměny bych odstupňoval tak, aby hráčům s nižším levelem padalo víc dýní.
    Udělal bych spešl dobro přesně opačně odstupňovaný než jsou klasický (např 1. 23 - 32lvl, (nejlehčí dobro s největším počtem dýní) 2. 26 - 35lvl, 3. 27 - 40lvl, 4. 36 - 47lvl, 5. 41 - 50lvl, 6. 48 - 50lvl (nejtěžší dobro s nejmenším počtem dýní) rank levelu koresponduje s dostupností jednotek 1. R,L,M,K - LDL,V; 2. LDL,V; 3. V,XB; 4. XB,E; 5. E,D; 6. D kdy ty nejmenší levely mají postupně na výběr tři dobra až se poměrně rychle propracují na lvl 35 kde až do 50 lvlu mají na výběr vždy ze dvou dober)

    další varianta je obdobou generování SC případně fazolí, kde dosažení určité úrovně na konkrétním dobrodružství bude rozhodujícím faktorem pro odměnu (např ostrov pirátů, čarodka nebo TV dají levelům pod 36 místo expů dýně levelům +36 expy, obdobně BB, zrádci, viktor pro levely 42 a rytíři, RB a TB pro lvl 48 (přesto že hráči na 50 lvlech si dýně nezaslouží pro lvl 48+ by dýně padaly z vybraných dobrodružství místo SC

    další varianta vyrovnání rozdílu mezi začínajícími a pokročilými hráči by byla ve zrušení množstevního limitu na nákup dýňových polí. spočívá v prostém faktu že někteří hráči na mapě nemají dost místa ani na těch základních 9 polí

  7. #7

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    taky by mě zajímalo,co udělat s přebytkem vody na golema..

  8. #8

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    časem asi bude možnost ji zahodit, případně se ve hvězdě skryje podobně jako vánoční perníčky nebo velikonoční košíky

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Vodu (nebo i jine eventove bonusy) staci (jako vzdy) hodit na starostu a vrati se Vam vlozene suroviny zpet

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Abych řekl taky svůj názor tak letošní akce oproti minulému roku mi přišla spíše komereční... Průzkumníci letos nic nenesli, dýně z dobro padali poměrně málo, na ostrově se dýně prakticky neobjevovali... Oproti minulému roku byla nabídka nákupu velice pestrá... k tomu během akce přišlo 2x 100% více DIA za peníze (běžně příjde jednou za měsíc). Takže mi spíš přišlo že cílem je donutit hráče aby si koupili za reálné peníze DIA, které potom utratili v obchodě....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.