Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 23 of 23

Thread: Hodnocení eventu Halloween 2014

  1. #21
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by peal View Post
    Dovolim si reagovat na Raviseho "Tak si nestěžuj, oproti úkolům jsi na tom vydělala."
    Ano, vydelala, ale proc se potom vyvojari trapili vytvarenim neceho, co prakticky nema smysl? Myslim ze vikinga a jini spravne poukazali na to, ze mnozstvi rudy na zniceni golema v pomeru k domene bylo spatne nastavene, cili to patri do kategorie MINUS.
    Niceho spatne nastavenyho jsem si nevsimnul. Ze jsou hraci ignoranti a nejsou schopni porovnat prodej a pouziti titanove rudy neni problem vyvojaru ale hracu.

    K eventu : jedina vyrazna udalost bylo "padani" dyni po udrzbe 28.10. jak uz bylo zmineno. Vzhledem k neuvolnovani procent dropu ze strany BB jde prakticky o nediskutovatelnou vec.
    Last edited by Nexal; 13.11.14 at 23:51.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  2. #22

    Join Date
    May 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Voda na zničení golema se dá vrátit starostovi - stejně, jako se tam dávají zdroje.
    K celému eventu - líbil se mi golem, ale přišlo mi dost nevyvážené, že vlastně většina golemů, které bylo potřeba zničit, pokud člověk hrál denně, bylo dost náročných na titanovou rudu. Tip pro příště - u golema by postupně rostla obtížnost až do úplného zničení - nejdřív za obyč. vodu, pak za lepší, pak za titanovou vodu a pak konečně ho zničím, pak vyroste nový, kde to pojede zase od začátku.
    Byla jsem zklamaná z dýní na ostrově - padalo jich žalostně málo.
    A dýňová pole jsou totální průšvih - ještě dneska mi tu něco roste, což teda beru jako investici do budoucna, ale management bonusování polí jsem vypracovávala dlouho - respektive dlouho pole spala, než jsem přišla na to, jak s nimi zacházet, aniž bych u toho nepřetržitě seděla.
    U každého eventu bych uvítala nebojová dobra, kde by se daly získat dýně, dárky a pod. (jako to bylo s balónky).
    Rybí farma vypadá pěkně, ale pro vyšší levely s rybáři na 5 asi není úplně průlomem v ekonomice.
    Sil bych si za ty dýně naopak koupila i víc - ale to je asi velmi individuální.

  3. #23

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    event se mi líbil až na to, že průzkumníci nenosili dýně

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.